(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej Rejestracja online Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat

Oddział Ginekologii Operacyjnej, Onkologicznej i Endoskopowej

Oddział Ginekologii Operacyjnej, Onkologicznej i Endoskopowej, tworzony jest przez profesjonalny zespół lekarzy specjalistów w dziedzinach ginekologii onkologicznej oraz ginekologii i położnictwa, wykwalifikowane położne oraz pielęgniarki specjalizujące się w pielęgniarstwie onkologicznym.

Oddział zajmuje się leczeniem chirurgicznym oraz systemowym pacjentek z nowotworami złośliwymi macicy, jajników, jajowodów oraz zewnętrznych narządów płciowych. W oddziale leczone są także skomplikowane przypadki rozległych zmian żeńskiego układu płciowego i innych mniej powszechnych guzów miednicy mniejszej.

Większość z wykonywanych przez nasz zespół operacji (ok. 850 rocznie) przeprowadzana jest z użyciem nowoczesnych, małoinwazyjnych metod endoskopowych, co jest ogromną korzyścią dla operowanych pacjentek. Sposób organizacji pracy praktycznie eliminuje ryzyko powikłań okołooperacyjnych i znacząco skraca okres rekonwalescencji.

Oddział dysponuje nowoczesną, w pełni wyposażoną salą operacyjną, salą zabiegową do wykonywania operacji o mniejszym zakresie, w tym również zabiegów diagnostyki i leczenia stanów przednowotworowych.

Oddział Ginekologii Operacyjnej, Onkologicznej i Endoskopowej współpracuje z Poradnią Ginekologii Onkologicznej.

 

Ordynator Oddziału

Please specify image url
Nowakowski Błażej, dr n. med.
Ordynator Oddziału Ginekologii Operacyjnej,Onkologicznej i Endoskopowej

 

Dane kontaktowe

Sekretariat Oddziału Ginekologii Operacyjnej, Onkologicznej i Endoskopowej

Tel. 618850970
Poniedziałek – piątek, godz. 7.35 – 15.00
W sprawie przyjęć na Oddział prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem.

 

Poradnia Ginekologii Onkologicznej E4, p. 1007

Tel. 61 8850574
Rejestracja do Poradni –  w Rejestracji Głównej (Tel. 618850557). Skierowanie nie jest wymagane.