(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat

Działalność dydaktyczna

Na terenie Centrum znajdują się komórki Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu: Katedra i Zakład Patologii i Profilaktyki Nowotworów (kierownik prof. dr hab. Andrzej Marszałek), Katedra Biotechnologii Medycznej (kierownik prof. dr hab. Andrzej Mackiewicz), Katedra i Zakład Elektroradiologii (kierownik prof. dr hab. Julian Malicki) oraz Katedra i Klinika Chirurgii Głowy, Szyi i Onkologii Laryngologicznej (kierownik prof. dr hab. Wojciech Golusiński).

W Centrum prowadzona jest działalność dydaktyczna, w proces której
zaangażowani są lekarze, fizycy medyczni, elektroradiolodzy, pielęgniarki, farmaceuci. Zajęcia odbywają się w trybie stacjo- i niestacjonarnym.

Wielkopolskie Centrum Onkologii jest miejscem bardzo często i chętnie wybieranym przez studentów na praktyki wakacyjne i zawodowe, zwłaszcza przez studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Studenci cenią sobie profesjonalizm i zaangażowanie naszych pracowników w organizację praktyk, które zawsze są doskonałą okazją do wzbogacenia przez studentów wiedzy teoretycznej o praktykę. W porozumieniu z Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego na terenie Centrum regularnie odbywają się szkolenia podyplomowe lekarzy i specjalistów różnych zawodów medycznych.

 

Klauzula obowiązku informacyjnego – przetwarzanie danych osobowych studentów związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19 w Wielkopolskim Centrum Onkologii (PDF, 227 KB)