Loading Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

Warszaty z zakresu chirurgii onkologicznej – Zabiegi Rekonstrukcyjne i Onkoplastyczne w Leczeniu Raka Piersi 25 -27 października 2018

25 października 2018 - 27 października 2018

250zł

Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów z zakresu chirurgii onkologicznej – Zabiegi Rekonstrukcyjne i Onkoplastyczne w Leczeniu Raka Piersi, które odbędą się w dniach 25-27 października 2018 roku w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu.

Gościem warsztatów będzie już tradycyjnie dr n. med. Marek Budner, ordynator Kliniki Ginekologii i Położnictwa HELIOS Klinikum w Bad Saarow (Niemcy).

Podczas warsztatów prezentowane będą zagadnienia dotyczące zabiegów onkoplastycznych w chirurgii oszczędzającej gruczołu piersiowego, problematyka mastektomii z zaoszczędzeniem skóry, zwłaszcza przy koniecznej redukcji skóry oraz możliwe opcje zabiegów naprawczych gruczołu piersiowego po poprzednich zabiegach. Dodatkowo zaplanowano kilka wykładów dotyczących m. in. anatomii chirurgicznej gruczołu piersiowego, planowania i zasad mastektomii oszczędzających skórę z uwzględnieniem sposobów i technik redukcji skóry oraz wykłady z zakresu aktualnych zaleceń dotyczących leczenia chirurgicznego raka gruczołu piersiowego.

Warsztaty będą odbywały się po raz ósmy, a ich organizatorem jest Oddział Chirurgii Onkologicznej Chorób Piersi, Wielkopolskiego Centrum Onkologii, kierowany przez dr n. med Janusza Wasiewicza.

Rejestrację oraz szczegółowe informacje znajdziecie Państwo pod linkiem https://chirurgia-piersi.wco.pl/registration

Zapraszamy

Szczegóły

Start:
25 października 2018
End:
27 października 2018
Cost:
250zł
Kategoria:
Event Tags:
, ,
Website:
https://chirurgia-piersi.wco.pl/registration

Venue

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
Poznań, 61-866
+ Google Map
View Venue Website

Organizer

Wielkopolskie Centrum Onkologii – Oddział Chirurgii Onkologicznej Chorób Piersi
Phone
(+48 61) 8850602
Email
anita.kostecka@wco.pl
View Organizer Website