(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej Rejestracja online Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VII Wielkopolska Konferencja Uro-Onkologiczna 29.03.2019

29 marca 2019, 08:00 - 17:00

Drogie Koleżanki i Koledzy,

Podobnie jak w ubiegłych latach serdecznie zapraszamy do udziału w VII Wielkopolskiej Konferencji Uro-Onkologicznej, której tematyka będzie poświęcona zaawansowanym technikom obrazowym stosowanym w diagnostyce raka gruczołu krokowego.
Współczesne standardy diagnostyczne obejmują zastosowanie rezonansu magnetycznego oraz w wybranych sytuacjach klinicznych również pozytronowej tomografii komputerowej (PET ).
W programie Konferencji przewidziano wykłady wprowadzające: „State of the Art“, a w dalszej części w gronie liderów urologii, onkologii klinicznej i radioterapii onkologicznej chcemy przedstawić Państwu w praktycznym zastosowaniu mMRI między innymi w przypadku wykonywania celowanej biopsji gruczołu krokowego, jego zastosowania w planowaniu radioterapii z zastosowaniem Noża Cybernetycznego (SBRT), brachyterapii oraz w sytuacji planowania radioterapii stereotaktycznej (SBRT) przerzutu do kręgosłupa w przebiegu raka gruczołu krokowego.
Jesteśmy przekonani, że zaproponowana tematyka i formuła Konferencji wyzwoli dyskusję, a nasze spotkanie przyczyni się do poprawy opieki nad naszymi Pacjentami.

Serdecznie zapraszamy do Poznania 29 marca 2019 r.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Zwracamy się z prośbą o wczesne rejestrowanie ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.
 

Szczegóły

Data:
29 marca 2019
Czas:
08:00 - 17:00
Kategoria:
Strona internetowa:
www.wco.pl/uro-onko2019

Organizatorzy

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Wielkopolskie Centrum Onkologii, Katedra i Klinika Urologii Onkologicznej, Katedra i Zakład Elektroradiologii

Miejsce

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Strona internetowa:
www.wco.pl