(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VII Wielkopolska Konferencja Uro-Onkologiczna 29.03.2019

29 marca 2019, 08:00 - 17:00

Drogie Koleżanki i Koledzy,

Podobnie jak w ubiegłych latach serdecznie zapraszamy do udziału w VII Wielkopolskiej Konferencji Uro-Onkologicznej, której tematyka będzie poświęcona zaawansowanym technikom obrazowym stosowanym w diagnostyce raka gruczołu krokowego.
Współczesne standardy diagnostyczne obejmują zastosowanie rezonansu magnetycznego oraz w wybranych sytuacjach klinicznych również pozytronowej tomografii komputerowej (PET ).
W programie Konferencji przewidziano wykłady wprowadzające: „State of the Art“, a w dalszej części w gronie liderów urologii, onkologii klinicznej i radioterapii onkologicznej chcemy przedstawić Państwu w praktycznym zastosowaniu mMRI między innymi w przypadku wykonywania celowanej biopsji gruczołu krokowego, jego zastosowania w planowaniu radioterapii z zastosowaniem Noża Cybernetycznego (SBRT), brachyterapii oraz w sytuacji planowania radioterapii stereotaktycznej (SBRT) przerzutu do kręgosłupa w przebiegu raka gruczołu krokowego.
Jesteśmy przekonani, że zaproponowana tematyka i formuła Konferencji wyzwoli dyskusję, a nasze spotkanie przyczyni się do poprawy opieki nad naszymi Pacjentami.

Serdecznie zapraszamy do Poznania 29 marca 2019 r.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Zwracamy się z prośbą o wczesne rejestrowanie ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.
 

Szczegóły

Data:
29 marca 2019
Czas:
08:00 - 17:00
Kategoria:
Strona internetowa:
www.wco.pl/uro-onko2019

Organizatorzy

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Wielkopolskie Centrum Onkologii, Katedra i Klinika Urologii Onkologicznej, Katedra i Zakład Elektroradiologii

Miejsce

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Strona internetowa:
www.wco.pl