Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VI Wielkopolska Konferencja Uro-Onkologiczna, Poznań 27.04.2018

27 kwietnia 2018, 08:30 - 17:00

Wzorem ubiegłych lat serdecznie zapraszamy do udziału w VI Wielkopolskiej Konferencji Uro-Onkologicznej, której tematyka obejmować będzie zaawansowanego raka gruczołu krokowego.

Współczesne standardy leczenia zakładają, że w zaawansowanej chorobie nowotworowej kojarzymy zabieg operacyjny, radioterapię, terapię hormonalną, leczenie cystostatykami czy immunoterapię. Z tego też względu z perspektywy najbliższej przyszłości chcemy wspólnie spojrzeć na interdyscyplinarne leczenie zaawansowanego raka gruczołu krokowego i odpowiedzieć na zasadnicze pytania: „Co możemy Lepiej?“ i „ Dokąd Zmierzamy?“

W programie Konferencji przewidziano wykłady wprowadzające, a w dalszej części w gronie liderów urologii, onkologii klinicznej i radioterapii onkologicznej chcemy przedstawić Państwu założenia Polskiego Programu Leczenia Choroby Oligometastatycznej w Raku Gruczołu Krokowego.

Jesteśmy przekonani, że zaproponowana tematyka i formuła Konferencji wyzwoli dyskusję, a nasze spotkanie przyczyni się do poprawy opieki nad naszymi Pacjentami.

Serdecznie zapraszamy do Poznania 27 kwietnia 2018 r.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zwracamy się z prośbą o wczesne rejestrowanie ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Szczegóły

Data:
27 kwietnia 2018
Czas:
08:30 - 17:00
Kategoria:
Strona internetowa:
wco.pl/uro-onko2018

Organizatorzy

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Wielkopolskie Centrum Onkologii, Katedra i Klinika Urologii Onkologicznej, Katedra i Zakład Elektroradiologii

Miejsce

Hotel Mercure
Roosevelta 20
Poznań,
+ Google Map