Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa pn. „Rak piersi – Profilaktyka i leczenie w ujęciu interdyscyplinarnym”

30 września 2022, 09:30 - 1 października 2022, 16:00

430,00 PLN

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pn. „Rak piersi – Profilaktyka i leczenie w ujęciu interdyscyplinarnym”, organizowanej przez Akademię Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu oraz Oddział Chirurgii Onkologicznej Chorób Piersi i Breast Cancer Unit Wielkopolskiego Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Poznaniu.

Celem konferencji jest prezentacja wyników badań naukowych oraz dyskusja na temat aktualnych zaleceń dotyczących profilaktyki oraz leczenia raka piersi. Konferencja, oprócz części stricte naukowej dotyczącej epidemiologii, diagnostyki, leczenia miejscowego i systemowego, fizjoterapii, żywienia oraz aspektów psycho-społecznych (tj. aktywność fizyczna i styl życia), zawierać będzie także warsztaty, które umożliwią zainteresowanym nabycie praktycznych umiejętności w zakresie m.in. kompleksowej terapii przeciwobrzękowej, dietoprofilaktyki chorób nowotworowych, motywowania do prowadzenia aktywnego stylu życia oraz zasad prowadzenia treningu Nordic Walking z osobami po diagnozie raka piersi.

Konferencja odbędzie się w formie stacjonarnej, w dniach 30 września – 1 października 2022 roku, na terenie Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu.

W przeddzień konferencji (29.09.2022, o godz. 17:00) zapraszamy Państwa do kibicowania podczas meczu towarzyskiego piłki nożnej, w którym udział wezmą Pracownicy Wielkopolskiego Centrum Onkologii vs. Pracownicy Akademii Wychowania Fizycznego.

Więcej informacji oraz szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie https://wco.pl/profilaktyka-raka-piersi/

*Kwota za udział w wydarzeniu to 430,00 zł brutto. Dla osób zwolnionych z podatku VAT, kwota za udział w wydarzeniu wyniesie 349,59 zł (należy dołączyć oświadczenie o zwolnieniu z podatku VAT).

Szczegóły

Początek:
30 września 2022, 09:30
Koniec:
1 października 2022, 16:00
Koszt:
430,00 PLN

Organizatorzy

Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
Wielkopolskie Centrum Onkologii

Miejsce wydarzenia

Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
ul. Królowej Jadwigi 27/39
Poznań,
+ Google Map