(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej Rejestracja online Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

I Wielkopolska Konferencja Rak Płuca

6 grudnia 2019, 09:00 - 17:30

Udział w Konferencji jest bezpłatny.
Baner wydarzenia

Szanowni Państwo,

Wielkopolskie Centrum Onkologii przy współpracy z Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii serdecznie zapraszają do udziału w I Wielkopolskiej Konferencji Raka Płuca „Współpraca podstawą sukcesu terapeutycznego: od diagnostyki do leczenia Niedrobnokomórkowego Raka Płuca”, która odbędzie się 6 grudnia 2019 r. w Poznaniu.

Celem i ideą konferencji jest stworzenie cyklicznej platformy wymiany poglądów oraz doświadczeń wszystkich specjalistów zajmujących się opieką nad chorymi z rakiem płuca.

W tegorocznym spotkaniu przedstawimy możliwości diagnostyczne zaawansowanych technik chirurgicznych oraz obrazowych. W trakcie spotkania spojrzymy z perspektywy najbliższej przyszłości na możliwości jakie stwarza interdyscyplinarne leczenie zaawansowanego raka płuca. Również zastanowimy się jak pomóc naszym chorym będącym w trakcie leczenia oraz po jego zakończeniu. Zwrócimy szczególną uwagę na ich rehabilitację.

Szczegóły

Data:
6 grudnia 2019
Czas:
09:00 - 17:30
Koszt:
Udział w Konferencji jest bezpłatny.
Kategoria:
Strona internetowa:
www.rakpluca.pl

Organizatorzy

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii

Miejsce

Hotel Mercure
Roosevelta 20
Poznań,
+ Google Map