Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Forum Młodych Naukowców – 24.10.2019

24 października

Koleżanki i Koledzy,

Serdecznie zapraszamy wszystkich Młodych Naukowców, do udziału w kolejnej edycji Young Scientists’ Forum, które odbędzie się  24.10.2019 r. w Poznaniu.

Jest to konferencja dedykowana młodym naukowcom przed 35 rokiem życia, specjalizującym się w radioterapii, fizyce medycznej oraz radiobiologii. Forum stwarza doskonałą okazję do wymiany doświadczeń zawodowych oraz zawierania nowych kontaktów na poziomie krajowym i międzynarodowym. Honorowy patronat naukowy nad Forum objął profesor Julian Malicki – Dyrektor Wielkopolskiego Centrum Onkologii.

Zgłoszone abstrakty będzie oceniało  międzynarodowe jury, reprezentowane przez światowych ekspertów z dziedziny radioterapii, radiobiologii oraz fizyki medycznej.

Prace zaakceptowane do  prezentacji ustnej, będą przedstawione w formie 10 minutowej prezentacji i 10 minutowej dyskusji. Obie części wystąpienia są jednakowo oceniane – zarówno pomysł, wyniki prezentowanego badania, jak i umiejętność przeprowadzenia naukowej dyskusji.

Zachęcamy do nadsyłania prac – abstrakty należy zgłaszać w języku angielskim do 22.09.2019. Dla autorów najwyżej ocenionych prac przewidziane są różnorodne nagrody wspierające karierę i rozwój naukowy.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

W imieniu  Komitetu Naukowego

Dr Joanna Kaźmierska

Szczegóły

Data:
24 października
Kategoria:
Strona internetowa:
https://wco.pl/ysf2019/pl/

Organizator

Wielkopolskie Centrum Onkologii

Miejsce

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
Poznań, 61-866
+ Google Map
Strona internetowa:
http://wco.pl/