Akcja „Różowy Październik – Mam prawo, mam wybór, badam się!”

Wielkopolskie Centrum Onkologii, IFMSA-Poland, Wielkopolski Kongres Kobiet oraz firma Vilmorin Garden, realizując kampanię:
„Razem wygrywamy z rakiem piersi” – w październiku, miesiącu świadomości raka piersi – zapraszają wszystkie Wielkopolanki w wieku 50-69 lat do udziału w akcji pod hasłem:

Różowy Październik – Mam prawo, mam wybór, badam się!
100 badań na 100-lecie uzyskania praw wyborczych kobiet!

Wszystkie Panie, które chciałyby wykonać profilaktyczne badanie mammograficzne oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat profilaktyki nowotworów zapraszamy do odwiedzenia Wielkopolskiego Centrum Onkologii, przy ul. Garbary 15 w Poznaniu, w sobotę tj.: 6.10.2018 (od 9.00 do 13.00) lub niedzielę tj.: 28.10.2018 (od 12.00 do 16.00).

Osoby które odwiedzą Wielkopolskie Centrum Onkologii poza badaniem profilaktycznym i otrzymaniem drobnego upominku będą mogły:

– porozmawiać z ekspertami nt. profilaktyki nowotworów,

– wykonać analizę składu ciała i skorzystać z porad dietetycznych,

– nauczyć się samobadania piersi na fantomie,

– wykonać pomiar ciśnienia oraz glukozy.

Na stoisku firmy Vilmorin Garden nasi goście dowiedzą się, które warzywa, zioła i kiełki zawierają antyoksydanty oraz otrzymają w prezencie nasiona różowych niezapominajek.

 

 

Ale, to nie wszystko!

Zapewniamy miłą atmosferę, kawę, herbatę i zdrowy poczęstunek. Dodatkowo Panie, które zgłoszą, że mają koleżankę, przyjaciółkę, krewną, którą również chciałyby zachęcić do wykonania badania profilaktycznego – także dla nich otrzymają w prezencie nasiona niezapominajek oraz specjalne imienne zaproszenie na badanie.

Chętne Panie zachęcamy do wcześniejszej, telefonicznej rejestracji pod numerem telefonu 61 8850 915 lub 945. 

Zapraszamy !!!