V Ogólnopolskie Warsztaty z Okazji Światowego Dnia Radiologii

Serdecznie Państwa zapraszamy do uczestnictwa w jubileuszowych V Ogólnopolskich Warsztatach z Okazji Światowego Dnia Radiologii, które od kilku lat niezmiennie przyciągają coraz to szersze grono uczestników. Warsztaty organizowane przez Polskie Towarzystwo Elektroradiologii przy współpracy z SKN Elektroradiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz WIHE Hospital, odbędą się 10.10.2015 r. w Warszawie, na terenie Expo XXI.

W tym roku po raz drugi, warsztaty współorganizowane będą przez Międzynarodowe Targi Medyczne, co niewątpliwie podniesie rangę tego wydarzenia oraz pozwoli zapoznać się z nowymi technikami diagnostycznymi oraz terapeutycznymi. Uczestnicy tego wydarzenia, będą mieli okazję zapoznać się z szerokim asortymentem produktów począwszy od sprzętu medycznego stosowanego w diagnostyce obrazowej, kardiologii, chirurgii, intensywnej terapii i ratownictwie medycznym po wyposażenie szpitali.

Z przyjemnością informujemy, że przygotowaliśmy dla państwa dwa panele tematyczne : Radiologiczny z Radiologią Interwencyjną oraz Ortopedią oraz Radioterapeutyczny z Radiobiologią, Protonoterapią oraz State of Art Radioterapii. Zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły i precyzyjnie stworzyliśmy interesujący oraz wszechstronny program konferencji. Będą mieli Państwo okazję do wysłuchania wielu cennych pod względem merytorycznym wykładów a także prezentacji firm: TMS, MEDIX, GE Healthcare, Pro Project, Beta Antix.

Tegoroczna sesja interaktywno-warsztatowa obejmować będzie dwa moduły:

1. Warsztat: Procedury wzorcowe – jak pisać, który poprowadzi mgr Ryszard Kowski
2. Case Study dotyczący postępowania diagnostycznego na podstawie przypadków klinicznych.

Gościem honorowym będzie Pan Philippe Gerson z Francji, który jest opiekunem Polskiego Towarzystwa Elektroradiologii oraz wiceprezydentem ISRRT na rejon Europy oraz Afryki, a także wiceprezydentem AFPPE (Francuskie Towarzystwo Elektroradiologii).

Wśród gości zagranicznych będziemy również gościć podczas Warsztatów:

1. Filipe Moura Portugalia – starszy asystent RTT w CUF Descobertas Hospital. Wykładowca na Escola Superior de Tecnologia da Saúde de Lisboa (Lisbon School of Health Technology). Aktywnie działający w ESTRO członek zarządu RTT w ESTRO.

2. Sonyia McFadden UK – Radiographer – wykładowca w Diagnostic Radiography School of Health Sciences University of Ulster, zdobywczyni nagrody Radiographer roku 2014 podczas kongresu ISSRT w Helsinkach

Zapewniamy, że każdy z uczestników V Ogólnopolskich Warsztatów będzie miał okazję do poszerzenia swoich horyzontów z zakresu nowości w dziedzinie radioterapii oraz radiologii. Konferencja dedykowana jest zarówno dla elektoradiologów jak i fizyków medycznych, lekarzy radiologów i radioterapeutów oraz studentów. Będzie to również niebywała okazja do cennych dyskusji oraz wymiany doświadczeń zawodowych i naukowych.

Do zobaczenia 10.10.2015 w Warszawie!

Z wyrazami szacunku,

Komitet Organizacyjny Warsztatów

===========================
Bilety i Rejestracja: http://wihehospital.pl/radiologia-rejestracja/

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/530491630443613/