(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Informacja na temat wznowienia działalności Oddziału Chirurgii Onkologicznej Chorób Piersi
Informacja na temat wznowienia działalności Oddziału Chirurgii Onkologicznej Chorób Piersi

Szanowni Państwo,
Drodzy Pacjenci,

W czwartek (02.04.2020r.) wznawiamy przyjmowanie pacjentek na Oddział Chirurgii Chorób Piersi w Wielkopolskim Centrum Onkologii. Jednocześnie informujemy, że zabiegi będą wykonywane już od piątku (3.04.2020).

W celu ochrony zdrowia i zapewnienia komfortu leczenia naszych pacjentów przyjęcia odbywają są w odstępach czasowych, a każda wchodząca na teren placówki osoba jest poddawana systemowi kontroli epidemiologicznej. Każdego dnia chcemy zapewniać naszym pacjentkom bezpieczne i komfortowe leczenie przy wsparciu najlepszego personelu medycznego oraz sprzętu jakim dysponuje Wielkopolskie Centrum Onkologii. Robimy wszystko, aby Wielkopolskie Centrum Onkologii działało sprawnie i w sposób odpowiedzialny zapewniało leczenie pacjentom onkologicznym. Obecny czas wymaga od przedstawicieli placówek medycznych jeszcze większego skupienia, spokoju i wzmożonej koncentracji.

Na Oddziale Chirurgii Chorób Piersi w Wielkopolskim Centrum Onkologii w zeszłym tygodniu potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2-19 u jednego z pracowników Oddziału Chirurgii Chorób Piersi w Wielkopolskim Centrum Onkologii. W związku z tym wdrożono procedury bezpieczeństwa, zgodne z wytycznymi Sanepidu, skutkiem czego było wstrzymanie przyjmowania pacjentek.

Z wyrazami szacunku
Prof. dr hab. Andrzej Roszak, Rzecznik Prasowy Wielkopolskiego Centrum Onkologii.