Young Scientists’ Forum
Young Scientists’ Forum

Young Scientists’ Forum
 
Wszystkich Młodych Naukowców serdecznie zapraszamy do Poznania, do udziału w Young Sientists’ Forum, które odbędzie się w dniu 14.11.2013r.
Jest to konferencja dedykowana polskim młodym naukowcom przed 35 rokiem życia specjalizującym się w radioterapii, fizyce medycznej oraz radiobiologii.
Konferencja ma charakter cykliczny i organizowana jest już po raz dziewiąty. Naszym celem jest promowanie naukowych i zawodowych osiągnięć młodych naukowców i lekarzy, którzy podczas spotkania prezentują rezultaty swoich badań i projektów naukowych. Każde 20 minutowe wystąpienie składające się z 10 minutowej prezentacji oraz 10 minutowej dyskusji, oceniane są przez międzynarodowe jury reprezentowane przez światowych ekspertów z dziedziny radioterapii, radiobiologii oraz fizyki medycznej.
W tym roku jurorami Forum będą:
1. Nuria Jornet (Spain)
2. Peter Dunscombe (Canada)
3. Sofia Rivera (France)
4. Jiri Petera (Czech Republic)
Zachęcamy do nadsyłania abstraktów – termin mija 27 września 2013r. Abstrakty należy zgłaszać w języku angielskim. Dla autorów najwyżej ocenionych prac przewidziane są nagrody pieniężne oraz możliwość publikacji prac w czasopiśmie naukowym Reports of Practical Oncology and Radiotherapy.
Forum stwarza doskonałą okazję do wymiany doświadczeń zawodowych oraz zawierania nowych kontaktów, które stanowią niepowtarzalną szansę do podjęcia współpracy na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Rejestracja na konferencję poprzez stronę www.onkologia2013.pl .

Zapraszamy!!!
Przewodniczący Komitetu Naukowego
prof. dr hab. Julian Malicki