(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Young Scientists’ Forum
Young Scientists’ Forum

Young Scientists’ Forum
 
Wszystkich Młodych Naukowców serdecznie zapraszamy do Poznania, do udziału w Young Sientists’ Forum, które odbędzie się w dniu 14.11.2013r.
Jest to konferencja dedykowana polskim młodym naukowcom przed 35 rokiem życia specjalizującym się w radioterapii, fizyce medycznej oraz radiobiologii.
Konferencja ma charakter cykliczny i organizowana jest już po raz dziewiąty. Naszym celem jest promowanie naukowych i zawodowych osiągnięć młodych naukowców i lekarzy, którzy podczas spotkania prezentują rezultaty swoich badań i projektów naukowych. Każde 20 minutowe wystąpienie składające się z 10 minutowej prezentacji oraz 10 minutowej dyskusji, oceniane są przez międzynarodowe jury reprezentowane przez światowych ekspertów z dziedziny radioterapii, radiobiologii oraz fizyki medycznej.
W tym roku jurorami Forum będą:
1. Nuria Jornet (Spain)
2. Peter Dunscombe (Canada)
3. Sofia Rivera (France)
4. Jiri Petera (Czech Republic)
Zachęcamy do nadsyłania abstraktów – termin mija 27 września 2013r. Abstrakty należy zgłaszać w języku angielskim. Dla autorów najwyżej ocenionych prac przewidziane są nagrody pieniężne oraz możliwość publikacji prac w czasopiśmie naukowym Reports of Practical Oncology and Radiotherapy.
Forum stwarza doskonałą okazję do wymiany doświadczeń zawodowych oraz zawierania nowych kontaktów, które stanowią niepowtarzalną szansę do podjęcia współpracy na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Rejestracja na konferencję poprzez stronę www.onkologia2013.pl .

Zapraszamy!!!
Przewodniczący Komitetu Naukowego
prof. dr hab. Julian Malicki