(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Koncerty w Wielkopolskim Centrum Onkologii
Koncerty w Wielkopolskim Centrum Onkologii

7 lutego wystąpili uczniowie klasy trzeciej szkoły podstawowej z Krzesin pod Poznaniem w przedstawieniu „Wszystkie dzieci kochają zimę”. Historia o bałwanku walczącym z przeciwnościami losu wszystkim bardzo się spodobała. Bardzo dziękujemy „małym” wykonawcom za zaangażowanie i wspaniały występ.

W lutym odbyły się także inne wydarzenia kulturalne, które zostały przygotowane przez Pracownię Psychologii Klinicznej.

Pani Natalia Nowaczyk zagrała dwukrotnie koncert. Pierwszy z nich był refleksyjną podróżą po muzyce rozrywkowej z utworami znanymi i lubianymi. Drugi koncert był nie tylko do słuchania ale też do oglądania. Oprawa muzyczna przygotowana była do przepięknych slajdów, które wyświetlane były na ekranie. Koncert nazwany został „Ilustracje muzyczne „, który w całości oddawał charakter wydarzenia. Przy okazji pragniemy podziękować Panu Tomaszowi Niewęgłowskiemu za pomoc techniczną przy realizacji przedsięwzięcia.

Kolejnym wykonawcą, który występował w Ogrodzie Zimowym naszego Centrum było TRIO Zespołu 3 Dnia, które jak zwykle umiliło czas Naszym Pacjentom.

Bardzo dziękujemy wszystkim wykawcom za wspaniałe występy i poświęcony czas.

Wszyscy artyści występują w naszym Centrum charytatywnie i tym bardziej należą im się podziękowania.