(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Dzień Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi w Wielkopolskim Centrum Onkologii
Dzień Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi w Wielkopolskim Centrum Onkologii

Szanowni Państwo

W sobotę 2 lutego, w godzinach 9:00-13:00 Wielkopolskie Centrum Onkologii organizuje Dzień Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi. Akcja skierowana jest do osób z grupy wysokiego ryzyka (tj. wieloletni palacze tytoniu, osoby nadużywające alkoholu, osoby z przewlekłą chrypką, kaszlem, niedrożnością nosa połączoną z krwawą wydzieliną, niegojącymi się ranami oraz białym nalotem w jamie ustnej)- liczba miejsc ograniczona, warunkiem przyjęcia jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna (zapisy w dniach 31.01-01.02 pod numerem telefonu 618850-915, w godzinach 7:30-15:00).

W sobotę dodatkowo działać będzie w WCO stoisko edukacyjno-oświatowe (gdzie będzie się można zapoznać z zasadami Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem, otrzymać gadżety Promujące Badania w Populacyjnym Programie Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, nauczyć techniki samobadania piersi, zmierzyć poziom tkanki tłuszczowej w organizmie oraz tlenku węgla w wydychanym powietrzu).

Osobą wyznaczoną do kontaktu jest prof. dr hab. n. med. Wojciech Golusiński – Ordynator Oddziału Chirurgii Głowy i Szyi i Onkologii Laryngologicznej.