(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Zaproszenie na II Ogólnopolskie Warsztaty z okazji Światowego Dnia Radiologii
Zaproszenie na II Ogólnopolskie Warsztaty z okazji Światowego Dnia Radiologii

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w II Ogólnopolskich Warsztatach z okazji Światowego Dnia Radiologii.

Warsztaty organizowane przez Polskie Towarzystwo Elektroradiologii przy współpracy z Wielkopolskim Centrum Onkologii odbędą się 20 października 2012 w Poznaniu na terenie WCO.

Spotkanie będzie miało charakter wykładowo-warsztatowy, z podziałem na dwa panele:

1. Panel radioterapeutyczny

2. Panel radiologiczny

Tegoroczne warsztaty będą kontynuacją rozpoczętego w roku ubiegłym cyklu wykładów poświęconych tematyce radioterapeutycznej oraz radiologicznej. W tym roku poszerzony został panel radioterapeutyczny o wykłady związane z brachyterapią oraz medycyną nuklearną.

Przygotowując program wykładów, a także zakres warsztatów staraliśmy się aby dobrane przez nas tematy były jak najatrakcyjniejsze dla uczestników. Tak aby słuchacz po każdym z zaproponowanych wykładów uzyskał jak najwięcej informacji z nowości w dziedzinie radiologii i radioterapii. Mamy również nadzieje, że spotkanie będzie okazją do dyskusji oraz wymiany doświadczeń z codziennej praktyki.

Link do rejestracji: http://wco.pl/pte2012/

Z wyrazami szacunku,

Komitet Organizacyjny