(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Konkurs z nagrodami na Dzień Babci
Konkurs z nagrodami na Dzień Babci

Z okazji Dnia Babci Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi pragnie nagrodzić wszystkie Drogie Babcie, które posiadają aktualne (tj. wykonane w okresie ostatnich 24 miesięcy) badanie mammograficzne – upominkiem (wystarczy zabrać ze sobą wynik ostatniej mammografii).
Po odbiór upominku zapraszamy w dniach 18- 27 stycznia 2012 r. do siedziby WOK, tj.: Wielkopolskie Centrum Onkologii, ul. Garbary 15, pokój D009, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. 
Przypominamy, że Wszystkie Panie w wieku 50-69 lat, które nie mają aktualnego badania mammograficznego mogą je wykonać bezpośrednio w Centrum Onkologii lub innych ośrodkach wykonujących mammografię skryningową (aktualne adresy w zakładce – adresy ośrodków) i również otrzymają upominek – prosimy o zgłoszenie się do WOK (badanie jest całkowicie bezpłatne – potrzebny jest jedynie dowód osobisty i dokument potwierdzający aktualne ubezpieczenie zdrowotne).