(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
5th European Conference on Head and Neck Oncology 18-21.042012
5th European Conference on Head and Neck Oncology 18-21.042012

Szanowni Państwo
   5th European Conference on Head and Neck Oncology organizowana przez Europejskie Towarzystwo Głowy i Szyi przy współudziale: Polskiej Grupy Badań Nowotworów Głowy i Szyi, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Wielkopolskiego Centrum Onkologii, jest pierwszą w Polsce konferencją dotyczącą leczenia nowotworów głowy i szyi o wymiarze europejskim.
   Odbędzie się ona w dniach 18–21 kwietnia 2012 r. w Poznaniu.
   Celem tego spotkania jest wymiana doświadczeń i wiedzy w zakresie: profilaktyki, diagnostyki i leczenia nowotworów głowy i szyi. Jako szczególny priorytet przyjęto popularyzację wiedzy w zakresie: standardów postępowania klinicznego, najnowszych osiągnięć naukowych oraz opieki nad pacjentem leczonym interdyscyplinarnie. Naszym celem jest ponadto promocja osiągnięć młodych specjalistów i naukowców z Europy Środkowej i Wschodniej. Edukacyjny charakter konferencji podkreślą zorganizowane kursy szkoleniowe, sesje instruktażowe, sympozja satelitarne z udziałem wybitnych specjalistów z kraju i zagranicy.
   Komitet naukowy stanowią wybitni specjaliści z zakresu: laryngologii, chirurgii szczękowo-twarzowej, onkologii klinicznej, chirurgii onkologicznej, chirurgii rekonstrukcyjnej, radioterapii, fizyki medycznej, patologii, radiologii, biologii molekularnej, medycyny rodzinnej.
   Szczegółowe informacje na temat konferencji głównej oraz towarzyszących znajdą Państwo na stronie: www.ehns2012.pl.
   Ze względu na wsparcie licznych polskich towarzystw naukowych uczestnicy z Polski otrzymują specjalny rabat – po zaznaczeniu w kategorii narodowość „Poland” uzyskują Państwo opłatę za uczestnictwo w wysokości 500zł.
    Termin nadsyłania abstraktów mija 30 listopada 2011r.
   W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy do Poznania i do zobaczenia w kwietniu 2012 r.

Pobierz program naukowy konferencji (pdf).