(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
SŁONECZNIE – BEZPIECZNIE 2011
SŁONECZNIE – BEZPIECZNIE 2011

Szanowni Państwo,

Zaczyna się sezon wypoczynku i wakacji, z tego względu warto dowiedzieć się jak korzystać z uroków lata bez narażania się na ryzyko zachorowania na nowotwory skóry.

W związku z tym serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kampanii „Słonecznie – Bezpiecznie”, organizowanej przez Wielkopolskie Centrum Onkologii w Poznaniu. Kampania odbędzie się w terminie od 16 – 17 czerwca w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu, ul. Garbary 15, w sali rotunda (D001), parter. Kampania ma na celu poszerzenie wiedzy społeczeństwa na temat profilaktyki nowotworów skóry.

Kampania „Słonecznie – Bezpiecznie” w 2011 odbędzie się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego – Marka Woźniaka. Patronat medialny sprawują telewizja WTK i radio Merkury. Podobnie jak w zeszłym roku, przedsięwzięcie wspiera wiele firm, działających na terenie naszego województwa.

Jest to już trzecia edycja kampanii „Słonecznie – Bezpiecznie” – w zeszłym roku cieszyła się ona dużą atencją i mamy nadzieję, że w tym roku również spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Uprzejmie informujemy, iż kampania została zorganizowana na określony limit przyjęć, który jesteśmy w stanie zrealizować. ( 100 os. dziennie). Niemniej jednak istnieje możliwość skorzystania z porad naszych specjalistów w drodze standardowej rejestracji:

1. Rejestracja do poradni chirurgicznej Wielkopolskiego Centrum Onkologii

– wymaga skierowania od lekarza rodzinnego lub lekarza specjalisty, który ma podpisaną umowę z NFZ
– rejestracja główna przyjmuje zapisy w godzinach 7:00-15:30
– okres oczekiwania około 14 dni

2. Następnie lekarz chirurg onkolog w przypadku stwierdzenia niebezpiecznych znamion kieruje na zabieg chirurgiczny, którego datę wyznacza sam.