(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
SŁONECZNIE – BEZPIECZNIE 2011 – happening uczniów Zespołu Szkół Komunikacji w Poznaniu
SŁONECZNIE – BEZPIECZNIE 2011 – happening uczniów Zespołu Szkół Komunikacji w Poznaniu

Mamy przyjemność poinformować, iż realizację tegorocznej kampanii profilaktyki nowotworów skóry „Słonecznie – bezpiecznie”  zainicjował happening zorganizowany przy współpracy z uczniami Zespołu Szkół Komunikacji w Poznaniu. Przemierzając ulice Poznania na trasie: Fredry – 27 grudnia – Półwiejska – Kupiec Poznański, uczestnicy pochodu głosili zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem, informowali o sposobach profilaktyki nowotworów skóry oraz zapraszali Poznaniaków do wzięcia udziału w kampanii, która odbędzie się w dniach 16-17 czerwca 2011 na terenie Wielkopolskiego Centrum Onkologii.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół Komunikacji w Poznaniu, wszystkim uczniom biorącym udział w happeningu oraz Pani Danucie Bilickiej za jego organizację i koordynację.
Dziękujemy także Zakładowi Epidemiologii i Profilaktyki Nowotworów za przekazanie materiałów edukacyjnych, umożliwiających przygotowanie ulotek i transparentów.
Zdjęcia: Maciej Myśliński
 
Dział Szkoleń, Współpracy Naukowej I Zapewnienia Jakości