(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Sympozjum „Adaptive Radiotherapy“
Sympozjum „Adaptive Radiotherapy“

Szanowni Państwo,

Sedecznie zapraszamy do uczestnictwa w sympozjum „Adaptive Radiotherapy“ zorganizowanym we współpracy Wielkopolskiego Centrum Onkologii oraz firmy Tomotherapy Inc. 25.11.2010 r. na terenie naszego Centrum.
Radioterapia adaptatywna jest obecnie szeroko dyskutowanym podejściem do leczenia, zarówno wśród lekarzy radioterapeutów jak i fizyków medycznych zajmujących się radioterapią.
Thomoterapy Inc. tworząc sprzęt i oprogramowanie wspiera ideę i rozwój radioterapii adaptatywnej, leczenia zindywidualizowanego oraz   dostosowanego do pacjenta podczas całego przebiegu radioterapii.
Nasze zaproszenie przyjęli znani i doświadczeni radioterapeuci z Heidelbergu i Modeny, klinicyści oraz badacze z którymi będziemy mogli przedyskutować intersujące wszystkich problemy.
Sympozjum „Adaptive Radiotherapy“ kierujemy nie tylko dla użytkowników Tomoterapii, ale dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć jakie wyzwania czekają na nas w radioterapii w najbliższej przyszłości oraz jak możemy im sprostać dla dobra naszych pacjentów.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:

www.wco.pl/astro

w zakładkach  „Adaptive Radiotherapy“