(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Kampania „Słonecznie-bezpiecznie”
Kampania „Słonecznie-bezpiecznie”

Szanowni Państwo,

Zaczyna się sezon wypoczynku i wakacji, z tego względu warto dowiedzieć się jak korzystać z uroków lata bez narażania się na ryzyko zachorowania na nowotwory skóry.

W związku z tym serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kampanii „Słonecznie – Bezpiecznie”, organizowanej przez Wielkopolskie Centrum Onkologii w Poznaniu. Kampania odbędzie się w terminie od 30 czerwca do 2 lipca i ma na celu poszerzenie wiedzy społeczeństwa na temat profilaktyki nowotworów skóry.  Zainteresowane osoby będą mogły wysłuchać wykładów oraz wziąć udział w darmowym badaniu skóry.

Kampania „Słonecznie – Bezpiecznie” w 2010 odbędzie się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego – Marka Woźniaka oraz Prezydenta Miasta Poznania – Ryszarda Grobelnego. Patronat medialny sprawują telewizja WTK i radio Merkury. Podobnie jak w zeszłym roku, przedsięwzięcie wspiera wiele firm, działających na terenie naszego województwa.

Jest to już druga edycja kampanii „Słonecznie – Bezpiecznie” – w zeszłym roku cieszyła się ona dużą atencją i mamy nadzieję, że w tym roku również spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Poniżej zamieszczamy szczegółowy harmonogram akcji.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!