(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Konferencja Naukowa Kodowanie w systemie JGP – doświadczenia z dwóch lat
Konferencja Naukowa Kodowanie w systemie JGP – doświadczenia z dwóch lat

Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt zaprosić Państwa na Konferencję Naukową „Kodowanie w systemie JGP – doświadczenia z dwóch lat”. Konferencja poświęcona zostanie omówieniu doświadczeń ostatnich dwóch lat pracy w systemie Jednorodnych Grup Pacjentów. „Pomimo bardzo szybkiego tempa wdrożenia systemu, niewspółmiernego do innych krajów które wdrażały system case-mix, należy przyznać że niewątpliwie porządkuje on sposób rozliczeń udzielonych świadczeń medycznych. Choć wielu jest odmiennego zdania”.

Konferencja kierowana jest nie tylko do środowiska medycznego i studentów ale również do wszystkich zainteresowanych powyższym tematem. Lekarze medycyny i stomatologii (bez ograniczeń specjalizacyjnych) otrzymają za udział w niej 5 punktów edukacyjnych.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się 22 czerwca 2010 r. w Sali Audytoryjnej 6051 Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu, ul. Garbary 15.

http://www.wco.pl/konferencja-jgp/

Z poważaniem
Dr n.med Erwin Strzesak
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego