(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Ustalanie zasad kontraktowania świadczeń zdrowotnych placówki medycznej”
V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Ustalanie zasad kontraktowania świadczeń zdrowotnych placówki medycznej”

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mam zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Ustalanie zasad kontraktowania świadczeń zdrowotnych” która odbędzie się 20 kwietnia w Sali Senatu Centrum Kongresowo-Dydaktycznego przy ul. Przybyszewskiego 37 w Poznaniu.

Konferencja jest kontynuacją naukowej dyskusji o potrzebach, sposobach i zakresach kontraktowania świadczeń zdrowotnych. Tematyka V konferencji skupia się wokół potrzeby istnienia wytycznych medycznych w postępowaniu lekarskim, zasadach ich ustalania i kontrolowania oraz percepcji płatnika wobec tych wytycznych.
Brak istnienia standardu postępowania medycznego uniemożliwia i jest niekorzystny zarówno dla lekarza wykonującego, zakładu opieki zdrowotnej oraz płatnika. Każdy z wymienionych podmiotów może poprzez istnienie standardu w specjalnościach medycznych poprawić jakość obsługi pacjentów i zracjonalizować koszty działalności, w sytuacji niedoboru finansów na ochronę zdrowia ma to duże znaczenie.

Zapraszam do rejestracji uczestnictwa na stronie internetowej: www.wco.pl/konferencja2010/

 

Z poważaniem
Dr n.med. Erwin Strzesak
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego