(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Zaproszenie na „Koncert Rozrywkowy Klasyką Przeplatany” poznańskiego kwintetu dętego MASSIV BRASS
Zaproszenie na „Koncert Rozrywkowy Klasyką Przeplatany” poznańskiego kwintetu dętego MASSIV BRASS

Kwintet dęty blaszany Massiv Brass złożony jest ze studentów Akademii Muzycznej w Poznaniu Współpracują z wieloma instytucjami kulturalnymi.

Repertuar zespołu obejmuje najpiękniejsze utwory z kręgu muzyki klasycznej (W.A.Mozart, J.S.Bach, G.F.Haendel) oraz oryginalne aranżacje przebojów muzyki rozrywkowej i filmowej.
Wirtuozeria wykonawcza, wyjątkowość brzmienia i nieszablonowy repertuar to atuty, dzięki którym występy Massiv Brass na długo pozostają w pamięci słuchaczy.
Zespół stale sie rozwija biorąc czynny udział w kursach mistrzowskich prowadzonych przez wielu doświadczonych pedagogów.

Wrażliwość, elegancja, nienaganny styl i szlachetne brzmienie zespołu sprawiają, że publiczność chętnie i z przyjemnością uczestniczy w jego koncertach.

Zespół Pracowni Psychologii Klinicznej