(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Ewakuacja Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Ewakuacja Wielkopolskiego Centrum Onkologii

W dniu wczorajszym tj. 27.10.2009 o godz. 11.00 pod siedzibą naszego Centrum pojawiły się jednostki straży pożarnej.

Szczęśliwie były to tylko ćwiczenia przeciwpożarowe w obrębie nowego Zakładu Radioterapii II i Zakładu Medycyny Nuklearnej.

Straż pożarna przybyła na miejsce już w 6 minut od momentu zgłoszenia, pomimo wąskiego gardła jakim jest ul. Garbary. Gratulujemy i cieszymy się z tak szybkiej reakcji naszych służb.

Ćwiczenia mają nas wzbogacić o czynności rutynowego postępowania w sytuacji realnego zagrożenia. Im większa umiejętność szybkiego zareagowania na sytuacje zagrażające życiu, tym większe prawdopodobieństwo, że taka akcja się powiedzie w przypadku faktycznego zaistnienia zagrożenia. Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację akcji, która przebiegła bardzo sprawnie i bez większych wpadek.

 

O ćwiczeniach ewakuacyjnych w obrębie budynku Zakładu Radioterapii II i Zakładu Medycyny Nuklearnej można także przeczytać na portalu internetowym Moje Miasto Poznań.

 

http://www.mmpoznan.pl/7906/2009/10/27/zobacz-jak-ewakuowano-wielkopolskie-centrum-onkologii-wideo?category=video

http://www.mmpoznan.pl/7904/2009/10/27/ewakuacja-wielkopolskiego-centrum-onkologii?category=news