(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Profesor Paweł Murawa Honorowym Członkiem PTCHO
Profesor Paweł Murawa Honorowym Członkiem PTCHO

W dniach 4 – 6 września br. w Łebie odbyło się Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe  – VI Usteckie  Dni Onkologiczne zorganizowane przez Oddział Chirurii Onkologicznej i Ogólnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku.

Tematem głównym spotkania było leczenie nowotworów przełyku i połączenia przełykowo żołądkowego. Rozmawiano także na temat leczenia żywieniowego w raku przełyku,  roli i miejscu badań obrazowych w diagnostyce i leczeniu nowotworów, a także na temat diagnostyki i znaczenia chirurgii w leczeniu nowotworów systemowych.

Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków PTCHO w dniu 4 września tytuł Honorowego Członka Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej z rąk Prezesa PTCHO prof. Andrzeja Stelmacha otrzymał Pan Profesor Paweł Murawa.