(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Spotkanie po ASTRO 51 Annual Meeting
Spotkanie po ASTRO 51 Annual Meeting

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Was do uczestnictwa w konferencji „Spotkanie po ASTRO 51 Annual Meeting”, która odbędzie się w dniach 27 – 28 listopada 2009 roku w Poznaniu.
Konferencja ma na celu wymianę poglądów na tematy związane z radioterapią nowotworów, radiochemioterapią, leczeniem interdyscyplinarnym, fizyką medyczną oraz radiobiologią w oparciu o doniesienia zaprezentowane podczas tegorocznej konferencji ASTRO (American Society for Radiation Oncology), która odbędzie się w Chicago (USA).

Konferencja w pierwszej kolejności jest kierowana do onkologów radioterapeutów, onkologów klinicznych, fizyków medycznych, techników medycznych, chirurgów, lekarzy medycyny paliatywnej oraz innych specjalności zaangażowanych w opiekę nad chorym onkologicznym.

Więcej informacji na stronie:

http://wco.pl/astro/