Zamówienia publiczne
Przedmiot zamówienia:
Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego jednorazowego użytku
Numer zamówienia:
350/62/2020
« Powrót do szczegółów zamówieniaspecyfikacja
SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIAPostępowanie prowadzone jest zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicznych z dnia 29 stycznia 2004 r. (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1843 ze zm.) – procedura jak dla zamówienia publicznego o wartości powyżej 214.000 EURO.
DOTYCZY PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO 62/2020.
Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego jednorazowego użytku.
I. Nazwa oraz adres zamawiającego
Wielkopolskie Centrum Onkologii
ul. Garbary 15
61-866 Poznań
tel. 61/88 50 500
fax. 61/8 52 19 48
Dział zamówień publicznych i zaopatrzenia
tel 61/88 50 643[644] fax 61/ 88 50 698
godziny pracy: od poniedziałku do piątku od 7.25 do 15.00
www.wco.pl mailto: zaopatrzenie@wco.pl
ePUAP: /WCO_POZNAN/SkrytkaESP
II. Tryb udzielenia zamówienia.
Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego – procedura, jak dla zamówienia publicznego powyżej 214.000 EURO, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1843)zwanej dalej Ustawa Pzp oraz przepisami aktów wykonawczych wydanych podstawie ww. ustaw.
III. Opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego jednorazowego użytku.
CPV - 33 19 00 00-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku Specyfikacji.
Realizacja zamówienia na warunkach określonych we wzorze umowy.
Jeżeli w treści dokumentacji przetargowej w opisie przedmiotu zamówienia użyto zapisów wskazujących na znaki towarowe, patenty, normy, ocen i specyfikacji technicznych, systemów referencji technicznych lub pochodzenie produktu, źródło lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, to należy je traktować wyłącznie, jako przykładowe zastosowanie materiałów dla ustalenia wymaganego standardu, w takim przypadku Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Przez ofertę równoważną należy rozumieć taką ofertę, która przedstawia opis przedmiotu zamówienia, o co najmniej takich samych lub lepszych parametrach, jakie zostały określone w SIWZ, lecz oznaczonych np. innym znakiem towarowym, patentem, normą lub pochodzeniem.
Za produkty lub rozwiązania równoważne uznaje się takie, które odpowiadają lub przewyższają pod względem jakości, funkcjonalności ,składu i parametrów technicznych produkty lub rozwiązania wskazane przez Zamawiającego w SIWZ a także ich nie obniżają.
IV. Termin wykonania zamówienia
1. Umowa na okres 24 miesięcy.
2. Dostawy sukcesywnie zgodnie z zamówieniami częściowymi składanymi faxem lub mailem w okresie 12 miesięcy po podpisaniu umowy.
3. Termin dostawy maksymalnie do 4 dni roboczych od złożenia zamówienia faxem lub telefonicznie.
4. W ofercie należy przedstawić termin realizacji zamówienia.
5. Dostawy w godzinach 8:00 do 14:00 do magazynu Apteki.
V. Warunki udziału w postępowaniu
1. Zgodnie z art. 22 ust. 1 Pzp, o udzielenie niniejszego zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 24 ust.1 pkt 12-23 Pzp i spełniają warunki udziału w postępowaniu, o ile zostały określone przez Zamawiającego w ogłoszeniu. Zamawiający nie określił szczegółowych warunków udziału w postepowaniu.
1.1. Wykonawca zobowiązany jest wykazać brak podstaw do wykluczenia wskazanych w Jednolitym Europejskim Dokumencie Zamówienia dalej zwanym JEDZ, w oparciu o przesłanki określone w art. 24 ust. 1 Pzp. Zaniechanie tego obowiązku będzie stanowiło podstawę wykluczenia Wykonawcy.
1.2. Zamawiający nie przewiduje podstaw wykluczenia, o których mowa w art. 24 ust. 5 Pzp.
1.3. Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 2 Pzp Zamawiający żąda od Wykonawców oświadczeń lub dokumentów potwierdzających spełnienie przez oferowane dostawy, usługi wymagań określonych przez Zamawiającego.
1.4. Zamawiający może wykluczyć Wykonawcę na każdym etapie postępowania.
1.5. Wykonawca, który podlega wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 pkt 13 i 14 oraz 16–20 Pzp może przedstawić dowody na to, że podjęte przez niego środki są wystarczające do wykazania jego rzetelności, w szczególności udowodnić naprawienie szkody wyrządzonej przestępstwem lub przestępstwem skarbowym, zadośćuczynienie pieniężne za doznaną krzywdę lub naprawienie szkody, wyczerpujące wyjaśnienie stanu faktycznego oraz współpracę z organami ścigania oraz podjęcie konkretnych środków technicznych, organizacyjnych i kadrowych, które są odpowiednie dla zapobiegania dalszym przestępstwom lub przestępstwom skarbowym lub nieprawidłowemu postępowaniu Wykonawcy. Przepisu zdania pierwszego nie stosuje się, jeżeli wobec Wykonawcy, będącego podmiotem zbiorowym, orzeczono prawomocnym wyrokiem sądu zakaz ubiegania się o udzielenie zamówienia oraz nie upłynął określony w tym wyroku okres obowiązywania tego zakazu.
2. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy.
2.1. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez Wykonawcę firm podwykonawców.
3. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
VI. Wykaz oświadczeń lub dokumentów, potwierdzających spełnienie warunków udziału w postepowaniu oraz brak podstaw wykluczenia:
W celu wykazania spełniania przez Wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1b Pzp oraz wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcy w okolicznościach, o których mowa w art. 24 ust. 1 pkt 12-23 ustawy Pzp i wykazania że oferowany przedmiot zamówienia spełnia wymagania specyfikacji istotnych warunków zamówienia należy przedłożyć :
Lp. Wymagany dokument
1. 1 Jednolity europejski dokument zamówienia (składany razem z ofertą)
Do oferty Wykonawca dołącza aktualne na dzień składania ofert oświadczenie w formie jednolitego dokumentu, w zakresie wskazanym przez Zamawiającego w ogłoszeniu lub SIWZ. Informacje zawarte w JEDZ stanowią wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Wykonawca składa JEDZ w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowalnym podpisem elektronicznym, a następnie wraz z plikami stanowiącymi ofertę należy skompresować do jednego pliku archiwum ( zip).
2. 2 Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.
Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w związku z art. 24 ust. 1 pkt. 23 Pzp (Zgodnie z art. 24 ust. 11 Pzp, Wykonawca przekazuje Zamawiającemu powyższy dokument w terminie 3 dni od zamieszczenia przez Zamawiającego na stronie internetowej informacji, o której mowa w art. 86 ust.5 Pzp).
Złożenie na wezwanie Zamawiającego dokumentów z n/wym. pozycji będzie obligowało wyłącznie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona.
3. 3 Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w rt. 24 ust. 1 pkt 13, 14 i 21 Pzp, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu;
4. 4 Oświadczenie wykonawcy o braku wydania wobec niego prawomocnego wyroku sądu lub ostatecznej decyzji administracyjnej o zaleganiu z uiszczaniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne albo – w przypadku wydania takiego wyroku lub decyzji – dokumentów potwierdzających dokonanie płatności tych należności wraz z ewentualnymi odsetkami lub grzywnami lub zawarcie wiążącego porozumienia w sprawie spłat tych należności
5. 5 Oświadczenie Wykonawcy o braku orzeczenia wobec niego tytułem środka zapobiegawczego zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne.
6. 6 Próbki wymienione w opisie przedmiotu zamówienia - załączniku do siwz.
7. Wszystkie pakiety:
Karty charakterystyki/opisy techniczne, foldery/ulotki, fotografie, dane katalogowe oferowanego produktu potwierdzające spełnienie wymogów siwz.
8. 6 Pak. 18
Oświadczenia producenta asortymentu lub wykonawcy o możliwości stosowania cewnika przez minimum 28 dni.
9. 7 Pak. 51
Poz. 2 opublikowane badania kliniczne na biokompatybilność poliuretanu potwierdzającą wpływ rodzaju materiału na ryzyko powstawania zakrzepowego zapalenia żył.
Poz. 3 opublikowane badania kliniczne potwierdzające, że Kaniula wykonana z biokompatybilnego poliuretanu (vialon) nowej generacji
1. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, jednolity dokument składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Dokumenty te potwierdzają spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji oraz brak podstaw wykluczenia w zakresie, w którym każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji oraz brak podstaw wykluczenia.
2. Wykonawcy działający wspólnie ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy. Jeżeli oferta Wykonawców ubiegających się wspólnie zostanie wybrana, Zamawiający będzie żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego, umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.
3. W przypadku wskazania przez Wykonawcę dostępności wymaganych oświadczeń lub dokumentów, w formie elektronicznej pod określonymi adresami internetowymi ogólnodostępnych i bezpłatnych baz danych, Zamawiający pobiera samodzielnie z tych baz danych wskazane przez wykonawcę oświadczenia lub dokumenty.
4. W przypadku wskazania przez Wykonawcę wymaganych oświadczeń lub dokumentów, które znajdują się w posiadaniu Zamawiającego, w szczególności oświadczeń lub dokumentów przechowywanych przez Zamawiającego zgodnie z art. 97 ust. 1 Pzp, Zamawiający w celu potwierdzenia okoliczności, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt 1 i 3 Pzp, korzysta z posiadanych oświadczeń lub dokumentów, o ile są one aktualne.
5. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w § 5 rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 26 lipca 2016 w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia zwanego dalej rozporządzeniem, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia składa informację z odpowiedniego rejestru albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 13, 14 i 21 Pzp;
6. Dokumenty, o których mowa w pkt 5 powyżej, powinny być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.
7. Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt 5, zastępuje się je dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone przed notariuszem lub przed organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy lub miejsce zamieszkania tej osoby. Przepis § 7 ust. 2 rozporządzenia zdanie pierwsze stosuje się
8. Wykonawca mający siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w odniesieniu do osoby mającej miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, której dotyczy dokument wskazany w § 5 pkt 1 rozporządzenia, składa dokument, o którym mowa w § 7 ust. 1 pkt 1 rozporządzenia, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 14 i 21 Pzp. Jeżeli w kraju, w którym miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie wydaje się takich dokumentów, zastępuje się go dokumentem zawierającym oświadczenie tej osoby złożonym przed notariuszem lub przed organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego właściwym ze względu na miejsce zamieszkania tej osoby. Przepis § 7 ust. 2 rozporządzenia zdanie pierwsze stosuje się.
9. W przypadku wątpliwości, co do treści dokumentu złożonego przez Wykonawcę, Zamawiający może zwrócić się do właściwych organów odpowiednio kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, o udzielenie niezbędnych informacji dotyczących tego dokumentu.
VII. Informacje o sposobie porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń lub dokumentów, a także wskazanie osób uprawnionych do porozumiewania się z Wykonawcami.
1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia wykonawca składa ofertę przy użyciu mini Portalu zamieszczonego na stronie https://miniportal.uzp.gov.pl/, oraz ePUAPu zamieszczonego na stronie https://epuap.gov.pl/wps/portal.
2. Wykonawca zamierzający złożyć ofertę w postepowaniu o udzielenie zamówienia musi posiadać konto na ePUAP.
Wykonawca posiadający konto na ePUAP ma dostęp do formularzy: złożenia, zmiany, wycofania oferty.
3. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Instrukcji korzystania z mini Portalu zamieszczonej na stronie https://www.uzp.gov.pl/__data/assets/pdf_file/0030/37596/Instrukcja-Uzytkownika-Systemu-miniPortal-ePUAP.pdf oraz Regulaminie ePUAP .
4. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem dedykowanych formularzy do: złożenia, zmiany, wycofania oferty wynosi 150 MB.
5. Za datę przekazania oferty, przyjmuje się datę ich przekazania na ePUAP.
6. Identyfikator postępowania i klucz publiczny dla niniejszego postępowania dostępne są na Liście wszystkich postępowań na mini Portalu oraz stanowi załącznik do niniejszej SIWZ.
7. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą w szczególności składanie oświadczeń, wniosków (innych niż oferta i dokumenty składane wraz z ofertą), zawiadomień oraz przekazywanie informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres email: zaopatrzenie@wco.pl. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem ogłoszenia (BZP, TED lub ID postępowania).
8. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 27 czerwca 2017 r. w sprawie użycia środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego oraz udostępniania i przechowywania dokumentów elektronicznych oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia.
9. Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego o wyjaśnienie treści SIWZ. Zamawiający jest obowiązany udzielić wyjaśnień niezwłocznie, jednak nie później niż: w terminach wskazanych w art. 38 ust. 1 z uwzględnieniem art. 11.8 Pzp pod warunkiem, że wniosek o wyjaśnienie treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia wpłynął do Zamawiającego nie później niż do końca dnia, w którym upływa połowa wyznaczonego terminu składania ofert. Jeżeli wniosek o wyjaśnienie treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia wpłynął po upływie terminu składania wniosku, o którym mowa powyżej, lub dotyczy udzielonych wyjaśnień, Zamawiający może udzielić wyjaśnień albo pozostawić wniosek bez rozpoznania. Przedłużenie terminu składania ofert nie wpływa na bieg terminu składania wniosku, o którym mowa powyżej.
11. Treść zapytań wraz z wyjaśnieniami Zamawiający, bez ujawniania źródła zapytania, zamieszcza na stronie internetowej, na której udostępniona jest SIWZ.
12. W uzasadnionych przypadkach Zamawiający może przed upływem terminu składania ofert zmienić treść specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Dokonaną zmianę treści specyfikacji Zamawiający udostępnia na stronie internetowej chyba, że specyfikacja nie podlega udostępnieniu na stronie internetowej.
13. Osoby uprawnione do porozumiewania się z Wykonawcami:
a) Formalno/prawnie - Dział zamówień publicznych i zaopatrzenia – Maria Wielgus, Katarzyna Witkowska, Maria Wielgus tel 61/88 50 911, …644 fax 61/88 50 698.
b) Merytorycznie - Elżbieta Chojecka - Kierownik Apteki tel. 61/88 50 646.
VIII. Wymagania dotyczące wadium.
1. Wykonawca przed upływem terminu składania ofert, zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości :
Pakiet Wartość wadium
1 182
2 866
3 630
4 56
5 1 218
6 79
7 8
8 42
9 40
10 780
11 559
12 26
13 388
14 245
15 147
16 173
17 106
18 30
19 13
20 2 196
21 8 910
22 48
23 109
24 2 578
25 140
26 51
27 52
28 102
29 109
30 56
31 70
32 154
33 50
34 61
35 545
36 180
37 50
38 775
39 3
40 67
41 1 049
42 77
43 1 779
44 72
45 1 188
46 14
47 593
48 1 418
49 99
50 70
51 7 233
52 763
53 1 748
54 65
55 3 694
2. Wadium może być wniesione w jednej lub kilku formach, określonych w art. 45 ust. 6 ustawy Prawo zamówień publicznych, tj. w:
a) pieniądzu;
b) poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo kredytowej, z tym że poręczenie kasy jest zawsze poręczeniem pieniężnym;
c) gwarancjach bankowych;
d) gwarancjach ubezpieczeniowych;
e) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
3. Oferta niezabezpieczona akceptowalną formą wadium zostanie odrzucona.
4. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacać na konto Zamawiającego: Bank BGZ BNP Paribas SA: 51 1600 1462 1833 5288 9000 0003.
Na przelewie należy umieścić informację o treści : „WADIUM – Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego jednorazowego użytku 62/2020”.
W OFERCIE NALEŻY PODAĆ NR RACHUNKU BANKOWEGO, NA KTÓRY ZAMAWIAJĄCY ZWRÓCI WADIUM ZŁOŻONE W FORMIE PRZELEWU.
5. Za termin wniesienia wadium w formie pieniężnej zostanie przyjęty termin uznania rachunku Zamawiającego.
6. Wadium wniesione w pieniądzu Zamawiający przechowuje na rachunku bankowym.
7. Wadium w pozostałych akceptowanych formach należy złożyć wraz z ofertą przy użyciu środków komunikacji elektronicznej opisanych w pkt. VII SIWZ.
8. Wadium powinno zostać złożone w oryginale, tj. podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę dokumentu wadialnego zgodnie z reprezentacją.
9. Wadium nie może zawierać klauzuli zwalniającej gwaranta od odpowiedzialności w skutek zwrotu dokumentu gwarancji.
10. Zamawiający zwraca wadium wszystkim Wykonawcom niezwłocznie po wyborze oferty najkorzystniejszej lub unieważnieniu postępowania, z wyjątkiem Wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, z zastrzeżeniem pkt 13.
11. Wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, Zamawiający zwraca wadium niezwłocznie po zawarciu umowy w sprawie zamówienia publicznego oraz wniesieniu zabezpieczenia należytego wykonania umowy, jeżeli jego wniesienia żądano.
12. Zamawiający zwraca niezwłocznie wadium, na wniosek Wykonawcy, który wycofał ofertę przed upływem terminu składania ofert.
13. Zamawiający zatrzymuje wadium wraz z odsetkami, jeżeli Wykonawca w odpowiedzi na wezwanie, o którym mowa w art. 26 ust. 3 i 3a ustawy Pzp, z przyczyn leżących po jego stronie, nie złożył dokumentów lub oświadczeń, o których mowa w art. 25 ust. 1 i 25a ust. 1ustawy Pzp, pełnomocnictw, lub nie wyraził zgody na poprawienie omyłki, o której mowa w art. 87 ust. 2 pkt. 3 ustawy Pzp, co powodowało brak możliwości wybrania oferty złożonej przez wykonawcę jako najkorzystniejszej.
14. Zamawiający żąda ponownego wniesienia wadium przez Wykonawcę, któremu zwrócono wadium na podstawie art. 46 ust. 1 ustawy Pzp, jeżeli w wyniku rozstrzygnięcia odwołania jego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza. Wykonawca wnosi wadium w terminie określonym przez Zamawiającego.
15. Jeżeli wadium wniesiono w pieniądzu, Zamawiający zwraca je wraz z odsetkami wynikającymi z umowy rachunku bankowego, na którym było ono przechowywane, pomniejszone o koszty prowadzenia rachunku bankowego oraz prowizji bankowej za przelew pieniędzy na rachunek bankowy wskazany przez Wykonawcę.
16. Zamawiający zatrzymuje wadium wraz z odsetkami, jeżeli Wykonawca, którego oferta została wybrana:
a) Odmówił podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych w ofercie;
b) Nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy;
c) Zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego stało się niemożliwe z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy.
IX. Termin związania ofertą.
1. Wykonawca pozostaje związany złożoną ofertą przez okres 60 dni. Bieg terminu rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert.
2. Wykonawca samodzielnie lub na wniosek Zamawiającego może przedłużyć termin związania ofertą, z tym, że Zamawiający może tylko raz, co najmniej na 3 dni przed upływem terminu związania ofertą, zwrócić się do Wykonawców o wyrażenie zgody na przedłużenie tego terminu o oznaczony okres, nie dłuższy jednak niż 60 dni.
3. Przedłużenie terminu związania ofertą jest dopuszczalne tylko z jednoczesnym przedłużeniem okresu ważności wadium albo, jeżeli nie jest to możliwie, z wniesieniem nowego wadium na przedłużony okres związania ofertą. Jeżeli przedłużenie terminu związania ofertą dokonywane jest po wyborze oferty najkorzystniejszej, obowiązek wniesienia nowego wadium lub jego przedłużenia dotyczy jedynie Wykonawcy, którego oferta została wybrana, jako najkorzystniejsza.
4. W przypadku wniesienia odwołania po upływie terminu składania ofert bieg terminu związania ofertą ulega zawieszeniu do czasu ogłoszenia przez Krajową Izbę Odwoławczą orzeczenia.
X. Opis sposobu przygotowywania ofert.
1. Ofertę sporządza się, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.
3. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Formularza do złożenia, zmiany, wycofania oferty dostępnego na ePUAP i udostępnionego również na miniPortalu. Klucz publiczny niezbędny do zaszyfrowania oferty przez Wykonawcę jest dostępny dla wykonawców na miniPortalu.
4. W formularzu oferty Wykonawca zobowiązany jest podać adres skrzynki ePUAP, na którym prowadzona będzie korespondencja związana z postępowaniem.
5. Ponadto w celu Identyfikacji WYKONAWCY zamawiający zaleca w miarę technicznych możliwości opatrzenie składanych plików nazwą firmy składającej ofertę na ePuap-ie w części „Załącznik”.
6. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim, z zachowaniem postaci elektronicznej w formacie danych doc, docx lub pdf. i podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Sposób złożenia oferty, w tym zaszyfrowania oferty opisany został w Instrukcji korzystania z miniPortal, o którym mowa w pkt. VII.4. SIWZ. Ofertę należy złożyć w oryginale.( zamawiający uzna, iż zeskanowanie oferty Wykonawcy pierwotnie wytworzonej przez niego w postaci papierowej, tj. przekształcenie jej w postać elektroniczna, a następnie opatrzenie powstałego w
ten sposób dokumentu elektronicznego kwalifikowanym podpisem elektronicznym wykonawcy oznacza wole złożenia oferty, nie zaś kopi oferty)
7. Na zawartość oferty składa się:
a. Wypełniony Formularz ofertowy stanowiący załącznik do SIWZ
b. Wypełniony Formularz cenowy – stanowiący załącznik do SIWZ
c. Wypełniona część: WYMAGANE PARAMETRY/„JAKOŚĆ” dla pak. 4, (zawarte w formularzu cenowym). W celu dokonania oceny kryterium „jakość” - składa się wraz z ofertą karty katalogowe lub dokumenty potwierdzające parametry oceniane (jeżeli karta katalogowa lub dokument potwierdzają wszystkie parametry oceniane) oraz próbki do każdej pozycji w ilości: po 2 sztuki.
8. Do oferty należy dołączyć:
a. Oświadczenia zawarte w pkt. VI SIWZ
b. Stosowne pełnomocnictwo osób podpisujących ofertę (jeżeli dotyczy). Pełnomocnictwo należy sporządzić w postaci elektronicznej i opatrzyć kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby, których umocowanie wynika z dokumentów rejestrowych lub elektronicznie poświadczyć notarialnie, a następnie wraz z plikami stanowiącymi ofertę skompresować do jednego pliku archiwum (ZIP).
9. Do oferty zaleca się dołączyć:
a. Odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do ewidencji lub inny dokument, w celu potwierdzenia umocowania osoby/osób podpisujących ofertę, pełnomocnictwa i pozostałe dokumenty złożone wraz z ofertą. Kopię dokumentu potwierdzającego wniesienie wadium, o którym mowa w części VIII SIWZ.
10. Dokumenty lub oświadczenia, o których mowa w rozporządzeniu, składane są w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego lub w elektronicznej kopii dokumentu lub oświadczenia poświadczonej za zgodność z oryginałem.
11. Poświadczenia za zgodność z oryginałem dokonuje odpowiednio Wykonawca, podmiot, na którego zdolnościach lub sytuacji polega Wykonawca (jeżeli Zamawiający określił warunki udziału w postępowaniu), Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego albo Podwykonawca, w zakresie dokumentów lub oświadczeń, którego każdego z nich dotyczą.
12. Poświadczenie za zgodność z oryginałem elektronicznej kopii dokumentów kopii dokumentu lub oświadczenia następuje przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego.
13. Jeżeli oryginał dokumentu lub oświadczenia, o których mowa w art. 25 ust. 1 ustawy, lub inne dokumenty lub oświadczenia składane w postępowaniu o udzielenie zamówienia (z wyłączeniem dokumentu stanowiącego wadium), nie zostały sporządzone w postaci dokumentu elektronicznego, Wykonawca może przekazać elektroniczną kopię posiadanego dokumentu lub oświadczenia.
14. W przypadku przekazywania przez Wykonawcę elektronicznej kopii dokumentu lub oświadczenia, opatrzenie jej kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wykonawcę, podmiot, na którego zdolnościach lub sytuacji polega Wykonawca
(jeżeli Zamawiający określił warunki udziału w postępowaniu), Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego albo Podwykonawcę jest równoznaczne z poświadczeniem elektronicznej kopii dokumentu lub oświadczenia za zgodność z oryginałem.
15. Zamawiający może żądać przedstawienia oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii dokumentów lub oświadczeń, o których mowa w rozporządzeniu, wyłącznie wtedy, gdy złożona kopia jest nieczytelna lub budzi wątpliwości co do jej prawdziwości.
16. Dokumenty lub oświadczenia, o których mowa w rozporządzeniu, sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski.
17. W przypadku przekazywania przez Wykonawcę dokumentu elektronicznego w formacie poddającym dane kompresji, opatrzenie pliku zawierającego skompresowane dane kwalifikowanym podpisem elektronicznym jest równoznaczne z poświadczeniem przez Wykonawcę za zgodność z oryginałem wszystkich elektronicznych kopii dokumentów zawartych w tym pliku, z wyjątkiem kopii poświadczonych odpowiednio przez innego Wykonawcę ubiegającego się wspólnie z nim o udzielenie zamówienia, przez podmiot, na którego zdolnościach lub sytuacji polega Wykonawca (jeżeli Zamawiający określił warunki udziału w postępowaniu), albo przez Podwykonawcę.
18. Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z przygotowaniem oferty. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu
19. Wykonawca może przed upływem terminu do składania ofert zmienić lub wycofać ofertę za pośrednictwem Formularza do złożenia, zmiany, wycofania oferty dostępnego na ePUAP i udostępnionych również na miniPortalu. Sposób zmiany i wycofania oferty został opisany w Instrukcji o której mowa w pkt. VII SIWZ.
20. Wykonawca po upływie terminu do składania ofert nie może skutecznie dokonać zmiany ani wycofać złożonej oferty.
21. Oferta, tzn. formularz ofertowy i wszystkie wymagane dokumenty i oświadczenia muszą być podpisane przez osobę albo osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy.
22. W przypadku podpisania oferty oraz innych dokumentów i oświadczeń przez osoby nie figurujące we właściwym rejestrze lub nie wpisane do właściwej ewidencji, dla uznania ważności oferty, do oferty należy dołączyć stosowne pełnomocnictwo wystawione przez osoby umocowane lub poświadczone notarialnie.
23. Wszelkie informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, które Wykonawca zastrzeże jako tajemnicę przedsiębiorstwa, powinny zostać złożone w osobnym pliku i opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa” a następnie wraz z plikami stanowiącymi jawną część skompresowane do jednego pliku archiwum (ZIP).
XI. Miejsce oraz termin składania i otwarcia ofert.
1. Miejsce oraz termin składania ofert: Ofertę należy złożyć zgodnie z instrukcja wskazana w SIWZ w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24.09.2020 godz. 08:00
2. Miejsce oraz termin otwarcia ofert:
a) Otwarcie ofert nastąpi w dniu 24.09.2020 o godz. 12:00 w siedzibie Zamawiającego – Kantor, Rotunda, parter pokój nr 001.
b) Otwarcie ofert jest jawne. W przypadku, gdy Wykonawca nie był obecny przy otwieraniu ofert, na jego pisemny wniosek Zamawiający prześle mu informację zawierającą nazwy i adresy Wykonawców, których oferty zostały otwarte oraz informacje dotyczące ceny oferty.
c) Otwarcie ofert następuje poprzez użycie aplikacji do szyfrowania ofert dostępnej na miniPortalu i dokonywane jest poprzez odszyfrowanie i otwarcie ofert za pomocą klucza prywatnego.
d) W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać udzielenia przez Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści złożonych przez nich ofert.
e) Zamawiający poprawia w ofercie:
• oczywiste omyłki pisarskie,
• oczywiste omyłki rachunkowe, z uwzględnieniem konsekwencji rachunkowych dokonanych poprawek,
• inne omyłki polegające na niezgodności oferty ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia, niepowodujące istotnych zmian w treści oferty
– niezwłocznie zawiadamiając o tym wykonawcę, którego oferta została poprawiona
Nie wyrażenie zgody na poprawienie innych omyłek, niż oczywiste omyłki pisarskie i rachunkowe, polegających na niezgodności oferty ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia, niepowodujące istotnych zmian w treści oferty, w ciągu 3 dni od daty doręczenia zawiadomienia, skutkować będzie odrzuceniem oferty
XII. Opis sposobu obliczenia ceny
1. Wykonawca w przedstawionej ofercie winien zaoferować cenę kompletną, jednoznaczną i ostateczną.
2. Zamawiający oceni i porówna jedynie te oferty, które odpowiadają zasadom określonym w Pzp i spełniają wymagania określone w SIWZ.
3. Cena oferty winna być wartością wyrażoną w jednostkach pieniężnych, w walucie polskiej, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, zgodnie z obowiązującą ustawą o cenach i obliczona zgodnie z konstrukcją formularza ofertowego i cenowego, stanowiącego załącznik nr 1 nr 2 do niniejszej specyfikacji z uwzględnieniem podatku VAT naliczonym zgodnie z obowiązującymi w terminie składania oferty przepisami. Obowiązkiem składającego ofertę jest wypełnić formularz cenowy dokonując obliczeń wg zasad obowiązujących w rachunkowości.
4. Jeżeli złożono ofertę, której wybór prowadziłby do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego zgodnie z przepisami o podatku od towarów i usług, Zamawiający w celu oceny takiej oferty dolicza do przedstawionej w niej ceny podatek od towarów i usług, który miałby obowiązek rozliczyć zgodnie z tymi przepisami. Wykonawca, składając ofertę, informuje Zamawiającego, czy wybór oferty będzie prowadzić do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego, wskazując nazwę, (rodzaj) towaru lub usługi, których dostawa lub świadczenie będzie prowadzić do jego powstania, oraz wskazując ich wartość bez kwoty podatku.
5. Przedstawiona przez Wykonawcę oferta cenowa nie może stanowić ogólnych cenników, kalkulacji, itp., stosowanych przez Wykonawcę w toku prowadzonej przez niego działalności gospodarczej, lecz winna zostać sporządzona wyłącznie z ukierunkowaniem na przedmiotowe postępowanie i odpowiadać wymogom Zamawiającego określonym w niniejszej SIWZ.
6. Wszystkie ceny określone przez Wykonawcę w ofercie są ustalone na okresie trwania umowy, poza przypadkami określonymi we wzorze umowy (załącznik siwz) i nie wzrosną i nie podlegają negocjacjom.
7. Błąd w obliczeniu ceny spowoduje odrzucenie oferty z zastrzeżeniem art. 87 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
8. Za oczywistą omyłkę rachunkową Zamawiający uzna w szczególności:
a) błędny wynik mnożenia ceny jednostkowej oraz ilości zamawianych sztuk,
b) błędny wynik podsumowania poszczególnych pozycji, przyjmując, że prawidłowo wyliczono cenę za poszczególne pozycje,
c) rozbieżność pomiędzy wartością ceny podaną liczbą i słownie, przy czym za prawidłową uznaje się tę wartość, która odpowiada poprawnemu arytmetycznie wyliczeniu ceny
9. Poprawiając omyłki rachunkowe, Zamawiający uwzględni konsekwencje rachunkowe wynikające z ich poprawienia.
XIII. Opis kryteriów, którymi zamawiający będzie się kierował przy wyborze oferty, wraz z podaniem znaczenia tych kryteriów i sposobu oceny ofert.
Kryteria, którymi będzie się kierował Zamawiający przy wyborze oferty wraz z wagami (procentowym znaczeniem), oraz sposób obliczenia wartości punktowej oferty.
Kryteria: (opis kryterium/ i jego znaczenie (wag):
Pakiet 4
Cena - 60%
Jakość - 40%
Cena obliczona będzie wg wzoru:
Najniższa cena
A = -------------------------------- x waga x 100
Cena badanej oferty
A– ilość punktów przyznana w kryterium cena
Przy ocenie wysokości zaproponowanej ceny - najwyżej będzie punktowana oferta z najniższą ceną brutto – oferta najkorzystniejsza (art. 2 pkt.5 w zw. z art. 91 ustawy).
Oferta o najniższej cenie brutto otrzyma max il. punktów, pozostałym ofertom przyznane zostaną punkty zgodnie z ww. wzorem.
Jakość – 40%
Jakość obliczona będzie wg wzoru:
Ilość punktów w badanej ofercie
A = -------------------------------------------------------- x waga x 100
Maksymalna ilość punktów wg siwz
A– ilość punktów przyznana w kryterium jakość
Oferta najkorzystniejsza może uzyskać maksymalnie 40 pkt. Pozostałe oferty uzyskają odpowiednio mniej zgodnie z ww. wzorem.
Pakiety pozostałe
Cena - 100%
Cena obliczona będzie wg wzoru:
Najniższa cena
A = -------------------------------- x waga x 100
Cena badanej oferty
A– ilość punktów przyznana w kryterium cena
Przy ocenie wysokości zaproponowanej ceny - najwyżej będzie punktowana oferta z najniższą ceną brutto – oferta najkorzystniejsza (art. 2 pkt.5 w zw. z art. 91 ustawy).
Oferta o najniższej cenie brutto otrzyma max il. punktów, pozostałym ofertom przyznane zostaną punkty zgodnie z ww. wzorem.
Stosowanie do dyspozycją art. 91 ust. 5 ustawy Prawo zamówień publicznych – jeżeli w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w którym jedynym kryterium jest cena, nie można dokonać wyboru oferty najkorzystniejszej ze względu na to, że zostały złożone oferty o takiej samej cenie, zamawiający wzywa wykonawców, którzy złożyli te oferty, do złożenia w terminie określonym przez zamawiającego ofert dodatkowych. Zgodnie natomiast z treścią art. 91 ust. 6 ww. ustawy – Wykonawcy, składający oferty, nie mogą zaoferować cen wyższych niż zaoferowane w złożonych ofertach.
XIV. Informacje o formalnościach, jakie powinny zostać dopełnione po wyborze oferty celu zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
1. Zamawiający po wyborze oferty niezwłocznie zawiadomi wszystkich Wykonawców, którzy złożyli oferty o:
a) wyborze najkorzystniejszej oferty, podając nazwę albo imię i nazwisko, siedzibę albo miejsce zamieszkania i adres, jeżeli jest miejscem wykonywania działalności Wykonawcy, którego ofertę wybrano, oraz nazwy albo imiona i nazwiska, siedziby albo miejsca zamieszkania i adresy, jeżeli są miejscami wykonywania działalności Wykonawców, którzy złożyli oferty, a także punktację przyznaną ofertom w każdym kryterium oceny ofert i łączną punktację,
b) Wykonawcach, którzy zostali wykluczeni,
c) Wykonawcach, których oferty zostały odrzucone, powodach odrzucenia oferty, a w przypadkach, o których mowa w art. 89 ust. 4 i 5, braku równoważności lub braku spełniania wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności,
- podając uzasadnienie faktyczne i prawne.
2. Zamawiający informuje, iż umowa zostanie zawarta zgodnie z terminami określonymi w art. 94 ustawy Pzp.
3. W przypadku wniesienia odwołania, umowa może być zawarta dopiero po ogłoszeniu wyroku lub postanowienia kończącego postępowanie odwoławcze.
4. Jeżeli Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, uchyli się od zawarcia umowy, Zamawiający może wybrać ofertę najkorzystniejszą spośród pozostałych ofert, bez przeprowadzania ich ponownej oceny, chyba, że zajdą przesłanki unieważnienia postępowania.
5. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana ma obowiązek zawarcia umowy, zgodnie z postanowieniami określonymi w załącznik do specyfikacji oraz na warunkach podanych w swojej ofercie, tożsamych ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia, w terminie określonym przez Zamawiającego.
XV. Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Zamawiający nie wymaga wnoszenia zabezpieczenia należytego wykonania umowy
XVI. Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, ogólne warunki umowy albo wzór umowy, jeżeli zamawiający wymaga od wykonawcy, aby zawarł z nim umowy sprawie zamówienia publicznego na takich warunkach.
1. Umowa zostanie zawarta na warunkach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik do niniejszej specyfikacji.
2. Zakres świadczenia Wykonawcy wynikający z umowy będzie tożsamy z jego zobowiązaniem zawartym w ofercie złożonej w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego
XVII. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy w toku postępowania o udzielenie zamówienia.
1. Odwołanie przysługuje wyłącznie od niezgodnej z przepisami Pzp czynności Zamawiającego podjętej w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub zaniechania czynności, do której Zamawiający jest zobowiązany na podstawie Pzp (art. 180 ust. 1 Pzp).
2. Odwołanie wnosi się (art. 182 ust. 1 pkt. 1 i 2 Pzp) w terminie 10 dni od dnia przesłania informacji (za pomocą poczty elektronicznej) o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia albo w terminie 10 dni – jeżeli zostały przesłane w inny sposób.
3. Odwołanie wobec treści ogłoszenia o zamówieniu, a jeżeli postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, także wobec postanowień specyfikacji istotnych warunków zamówienia, wnosi się w terminie (art. 182 ust. 2 Pzp) 10 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych lub specyfikacji istotnych warunków zamówienia na stronie internetowej.
4. W przypadku wniesienia odwołania wobec treści ogłoszenia o zamówieniu lub postanowień SIWZ, Zamawiający może przedłużyć termin składania ofert (art. 182 ust. 5 Pzp).
5. W przypadku wniesienia odwołania po upływie terminu składania ofert bieg terminu związania ofertą ulega zawieszeniu do czasu ogłoszenia przez Izbę orzeczenia (art. 182 ust. 6 Pzp).
6. Odwołanie powinno wskazywać czynność lub zaniechanie czynności Zamawiającego, której zarzuca się niezgodność z przepisami ustawy, zawierać zwięzłe przedstawienie zarzutów, określać żądanie oraz wskazywać okoliczności faktyczne i prawne uzasadniające wniesienie odwołania (art.180 ust. 3 Pzp).
7. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby w formie pisemnej lub w postaci elektronicznej, podpisane bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu lub równoważnego środka, spełniającego wymagania dla tego rodzaju podpisu (art.180 ust. 4 Pzp).
8. Odwołujący przesyła kopię odwołania Zamawiającemu przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. Domniemywa się, iż Zamawiający mógł zapoznać się z treścią odwołania przed upływem terminu do jego wniesienia, jeżeli przesłanie jego kopii nastąpiło przed upływem terminu do jego wniesienia przy użyciu środków komunikacji elektronicznej(art.180 ust. 5 Pzp).
9. Na orzeczenie Izby stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu (art. 198 a do art. 198 g Pzp).
10. Skargę wnosi się do sądu okręgowego właściwego dla siedziby albo miejsca zamieszkania Zamawiającego. Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby w terminie 7 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego jest równoznaczne z jej wniesieniem.
XVIII. Opis części zamówienia, jeżeli zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
XIX. Maksymalna liczbę wykonawców, z którymi zamawiający zawrze umowę ramowa, jeżeli zamawiający przewiduje zawarcie umowy ramowej.
Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej.
XX. Informacje o przewidywanych zamówieniach, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt. 6 i 7, jeżeli zamawiający przewiduje udzielenie takich zamówień.
Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień o których mowa w art. 67ust.1pkt.6 i 7.
XXI. Opis sposobu przedstawiania ofert wariantowych oraz minimalne warunki, jakim musza odpowiadać oferty wariantowe, jeżeli zamawiający dopuszcza ich składanie.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
XXII. Adres poczty elektronicznej lub strony internetowej zamawiającego, jeżeli zamawiający dopuszcza porozumiewanie się droga elektroniczną.
Zasady porozumiewania z Wykonawcami zostały określone w pkt VII SIWZ .
XXIII. Informacje dotyczące walut obcych, w jakich mogą być prowadzone rozliczenia miedzy zamawiającym a wykonawca, jeżeli zamawiający przewiduje rozliczenia walutach obcych.
Wszelkie rozliczenia związane z realizacją zamówienia publicznego, którego dotyczy niniejsza specyfikacji dokonywane będą w walucie polskiej - PLN.
Zamawiający nie przewiduje rozliczenia z wykonania zamówienia publicznego w obcej walucie.
XXIV. Informacje o przewidywanym wyborze najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
Zamawiający nie przewiduje wyboru oferty najkorzystniejszej z stasowaniem aukcji elektronicznej.
XXV. Zwrot kosztów udziału w postępowaniu.
Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu
XXVI. Liczba części zamówienia, na którą wykonawca może złożyć ofertę lub maksymalną liczbę części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy, oraz kryteria lub zasady, które będą miały zastosowanie do ustalenia, które części zamówienia zostaną udzielone jednemu wykonawcy, w przypadku wyboru jego oferty w większej niż maksymalna liczbie części.
Ofertę można złożyć do dowolnej liczby pakietów.
XXVII. Pozostałe informacje.
Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego powyżej 214.000 EURO zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2019 poz. 1843 ze zm.), stąd też w kwestiach nie uregulowanych zapisami przedmiotowej specyfikacji bezpośrednie zastosowanie mają przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych oraz innych obowiązujących przepisów prawa.
Poznań, dnia 19.08.2020
Zatwierdzam treść niniejszej specyfikacji:
Z up. Dyrektora
Pełnomocnik
Dyrektora ds. Klinicznych
dr n. med. J. Jerzy Mazurek
DYREKTOR
Załącznik nr 1 do specyfikacji
................................................................
(Pieczęć wykonawcy)
FORMULARZ OFERTOWY
1. Dane wykonawcy:
Pełna nazwa oferenta, adres, telefon, fax ...............................................................................................................................
adres ul...........................................................................................................................
miejscowość, kod…………………………………województwo…………………….
telefon.............................................
fax.....................................................................
mailto:................................................
NIP................................................
REGON.........................................
ePUAP:……………
Osoba uprawniona do kontaktów w sprawie prowadzonego postępowania .......................................
tel. ........................mailto: ………………..............................
Przedmiot oferty: Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego jednorazowego użytku 62/2020
My niżej podpisani
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Działając w imieniu i na rzecz
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Składamy ofertę na wykonanie przedmiotu zamówienia w zakresie określonym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia w niniejszym postępowaniu.
2. Oferujemy przedmiot zamówienia za cenę całkowitą, ustaloną zgodnie z formularzem cenowym – złącznik do specyfikacji, na kwotę podaną poniżej.
3. Cena oferty:
Szczegółowy wykaz cen jednostkowych i sposób wyliczenia łącznej ceny ofertowej stanowi załącznik do oferty.
Pakiet nr …… ( powielić tyle razy na ile pakietów składana jest oferta)
............................. zł. netto,
słownie:.......................................................................................................................
............................ zł. brutto,
słownie……………………………............................................................................
4. Oferuję/ emy termin dostaw sukcesywnych w pakietach na które składam/my ofertę - nie dłużej niż 4 dni robocze od złożenia zamówienia w okresie 24 miesięcznego okresu trwania umowy.
5. Oferujemy termin ważności – min. 12-m-cy od dnia dostawy.
6. Akceptujemy warunki płatności. Termin zapłaty w ciągu 60 dni licząc od dnia otrzymania faktury przez zamawiającego.
7. Utrzymanie stałości cen. Zobowiązujemy się utrzymać stałość cen przez okres obowiązywania umowy.
8. Oświadczam, iż wykonanie przedmiotowego zamówienia powierzę /nie powierzę* podwykonawcom.* Niewłaściwe skreślić.
W przypadku powierzenia zamówienia podwykonawcom proszę o podanie części zamówienia i firm podwykonawców.
Wykaz podwykonawców wraz z wymaganymi informacjami.
........................................................................................................................................................................................................................................................................................
...............................................................................................................................................
9. Jednocześnie oświadczamy, że zapoznaliśmy się ze wszystkimi warunkami postępowania, w tym realizacji zamówienia i nie wnosimy żadnych uwag. Oświadczam/y/, że spełniamy wszystkie wymagania zawarte w niniejszym postępowaniu i przyjmujemy je bez zastrzeżeń oraz że otrzymaliśmy wszystkie niezbędne informacje potrzebne do przygotowania oferty .
10. Oświadczam/y/, że wszystkie złożone przez nas dokumenty są zgodne z aktualnym stanem prawnym i faktycznym ze świadomością odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych oświadczeń w celu uzyskania korzyści majątkowych (zamówienia publicznego).
Informujemy, że :
0 dokumenty, oświadczenia ( wymienić jakie ) : ………………………………………………………
dostępne są na stronie (podać adres strony internetowej ) : ……………………………………….
0 dokumenty, oświadczenia ( wymienić jakie ) : ………………………………………………………
dostępne są w dokumentacji przechowywanej przez Zamawiającego w postępowaniu nr (podać numer postępowania ) : ……………………………………….
Dokumenty:
Na potwierdzenie spełnienia wymagań i nie podleganiu wykluczeniu do oferty załączam:
.......... .......... .......... .......... .......... .......... .......... .......... ..........
.......... .......... .......... .......... .......... .......... .......... .......... ..........
.......... .......... .......... .......... .......... .......... .......... .......... ..........
11. Oświadczam/y/, że :
0 wybór oferty nie prowadzi do powstania obowiązku podatkowego u zamawiającego
0 wybór oferty prowadzi do powstania obowiązku podatkowego u zamawiającego :
Wskazać nazwę (rodzaj) towaru dla, których dostawa będzie prowadzić do jego powstania (oraz w formularzu cenowym wskazać ich wartość bez kwoty podatku)………………………. .
12. Wykonawca oświadcza, że numer rachunku bankowego wskazany na fakturze jest zgłoszony do Urzędu skarbowego i widnieje w wykazie podatników VAT na stronie internetowej ministerstwa Finansów www.podatki.gov.pl , jeśli taki wymóg wynika z Ustawy o VAT (jeśli dotyczy).
13. Oświadczam/y/, iż jestem/śmy upoważniony/ni do reprezentowania firmy.
14. W przypadku przyznania nam zamówienia zobowiązujemy się do zawarcia pisemnej umowy, której treść zawiera zał. w terminie wyznaczonym przez zamawiającego przez osoby upoważnione do zaciągania zobowiązań finansowych.
15. Oświadczam/y/, że za wyjątkiem informacji i dokumentów zawartych w ofercie na stronach nr __________________ niniejsza oferta oraz wszystkie załączniki są jawne i nie zawierają informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.
16. Informacja
Czy Wykonawca jest mikroprzedsiębiorstwem bądź małym lub średnim przedsiębiorstwem?
Odpowiedź:
Wykonawca jest: (właściwe zakreślić)
□ mikroprzedsiębiorstwem
□ małym
□ średnim przedsiębiorstwem
Uwaga!
Mikroprzedsiębiorstwo: przedsiębiorstwo, które zatrudnia mniej niż 10 osób i którego roczny obrót lub roczna suma bilansowa nie przekracza 2 milionów EUR.
Małe przedsiębiorstwo: przedsiębiorstwo, które zatrudnia mniej niż 50 osób i którego roczny obrót lub roczna suma bilansowa nie przekracza 10 milionów EUR.
Średnie przedsiębiorstwa: przedsiębiorstwa, które nie są mikroprzedsiębiorstwami ani małymi przedsiębiorstwami i które zatrudniają mniej niż 250 osób i których roczny obrót nie przekracza 50 milionów EUR lub roczna suma bilansowa nie przekracza 43 milionów EUR.
17. UWAŻAMY SIĘ za związanych niniejszą ofertą przez okres 60 dni od upływu terminu składania
18. Oświadczam jako uczestnik postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, że zapoznałem się z klauzulą obowiązku informacyjnego do przetwarzania danych osobowych w Wielkopolskim Centrum Onkologii stanowiącą załącznik do niniejszego formularza ofertowego.
19. Oświadczam, że wypełniłem obowiązki informacyjne przewidziane w art. 13 lub art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wobec osób fizycznych, od których dane osobowe bezpośrednio lub pośrednio pozyskałem w celu ubiegania się o udzielenie zamówienia publicznego w niniejszym postępowaniu.*
Uwaga:
W przypadku gdy Wykonawca nie przekazuje danych osobowych innych niż bezpośrednio jego dotyczących lub zachodzi wyłączenie stosowania obowiązku informacyjnego, stosownie do art. 13 ust. 4 lub art. 14 ust. 5 RODO treści oświadczenia wykonawca nie składa (usunięcie treści oświadczenia np. przez jego wykreślenie).
…………………, dn. …… …………………………………………
Podpisy wykonawcy osób upoważnionych
do składania oświadczeń woli w imieniu wykonawcy
zał. 1a
KLAUZULA OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO –
UCZESTNIK POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO
W WIELKOPOLSKIM CENTRUM ONKOLOGII.
UWAGA:
Niniejszy dokument stanowi własność Wielkopolskiego Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Poznaniu. Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabrania się dokonywania zmian treści, a także kopiowania i rozpowszechniania bez zgody wydawcy. Dokument udostępniany osobom przetwarzającym dane osobowe, stosownie do wykonywanych zadań w tym zakresie.
Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO informuję, iż:
1. Administratorem danych osobowych jest Wielkopolskie Centrum Onkologii, z siedzibą w Poznaniu (61-866), ul. Garbary 15 .
2. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych można się kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych dostępnym pod adresem daneosobowe@wco.pl
3. WCO przetwarza dane zwykłe i/lub szczególnie chronione w zakresie wymaganym danym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego.
4. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie niniejszego zamówienia publicznego.
5. Podanie danych osobowych jest obowiązkowe i jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych, dalej „ustawa Pzp” związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp i mogą skutkować odstąpieniem od udziału w zamówieniu publicznym.
6. Posiada Pani/Pan:
na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących,
na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych*,
na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO **,
prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.
Jeżeli chce Pan/Pani skorzystać z w/w uprawnień – proszę wysłać wiadomość pocztową na adres daneosobowe@wco.pl
7. Nie przysługuje Pani/Panu:
w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych,
prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO,
na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
8. Wielkopolskie Centrum Onkologii jako Administrator dba o poufność danych. Z uwagi jednak na konieczność wypełnienia celu przetwarzania danych oraz zapewnienia odpowiedniej zarówno organizacji pracy może udostępniać dane osobom lub podmiotom, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 8 oraz art. 96 ust. 3 ustawy Pzp oraz podmiotom, z którymi Administrator zawarł oddzielne umowy powierzenia przetwarzania danych, a w szczególności:
Podmiotom w zakresie obsługi prawnej,
Podmiotom kontrolującym,
lub innym podmiotom upoważnionym na postawie przepisów prawa.
9. Dane osobowe będą przechowywane przez WCO, zgodnie z art. 97 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy.
10. Dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
11. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Uwaga:
** Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników.
*** Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego.
Załącznik nr 2 do specyfikacji
…………………………………………….
(pieczęć wykonawcy )
Formularz cenowy (wzór)
Pakiet …….
L.p. Przedmiot zamówienia
(wg siwz) Kod wyrobu/indeks katalogowy produktu
+ producent J. m. Ilość Cena jedn. netto PLN Stawka VAT
w % Cena jedn. brutto PLN Wartość netto w okresie
24 m-cy
PLN
(kol. 5 x kol. 6) Wartość brutto
w okresie
24 m-cy
PLN
(kol. 9 + VAT)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 ………………..
2 ……………………
3 itd. ……………….
RAZEM
..................................., dnia .........................2020
……………………………………………………….
Podpisy wykonawcy osób upoważnionych do składania oświadczeń woli w imieniu wykonawcy
WYMAGANE PARAMETRY / JAKOŚĆ
Pakiet 4 Parametry oceniane
L.p. Parametry oceniane Parametry oferowane (Wykonawca wypełnia podając wartość oferowanego parametru)
Poz. 1.1 Uchwyt igły PP ze znacznikiem kierunku ścięcia szlifu igły
Tak - 10 pkt.
Nie – 0 pkt.
Poz. 1.2 Uchwyt igły PP ze znacznikiem kierunku ścięcia szlifu igły
Tak - 10 pkt.
Nie – 0 pkt.
Poz. 1.3 Uchwyt igły PP ze znacznikiem kierunku ścięcia szlifu igły
Tak - 10 pkt.
Nie – 0 pkt.
Poz. 1.5 Zestaw do znieczuleń zewnątrzoponowych ciągłych z zatrzaskowym przeziernym łącznikiem do cewnika
Tak – 10 pkt.
Nie – 0 pkt.
Poz. 1.5 Etykieta samoprzylepna informująca w jakiej przestrzeni znajduje się cewnik
Tak – 10 pkt.
Nie – 0 pkt.
RAZEM PUNKTY
………………….., dn. ………………
(miejscowość) ……………………………………………………….
Podpisy wykonawcy osób upoważnionych do składania oświadczeń woli w imieniu wykonawcy
Dla wszystkich pakietów: Zamawiający zastrzega, że szacunek ilościowy przedmiotu zamówienia został określony wyłącznie w celu oszacowania łącznej ceny za realizację zamówienia w całym okresie objętym umową.
Zamawiający zastrzega, iż liczba zamawianego asortymentu objętego przedmiotem zamówienia uzależniona jest od bieżących potrzeb, jednak łączna wartość zrealizowanych zamówień nie może przekroczyć wartości umowy wynikającej ze złożonej oferty w danym pakiecie.
Załącznik nr 3 do specyfikacji
--------------------------------------------
(pieczęć oferenta)
OŚWIADCZENIE
składane w terminie 3 dni od zamieszczenia na stronie internetowej zamawiającego informacji o której mowa w art. 86 ust. 5 uPzp (protokół z otwarcia ofert)
Zgodne z art. 24 ust. 11 ustawy z dn. 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych
Przystępując do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na:
62/2020 ………………………………………………………………………………………………., oświadczam/y, że wobec reprezentowanego przeze mnie podmiotu nie zachodzą przesłanki
wykluczenia z art. 24 ust. 1 pkt. 23 Pzp.
nie przynależę do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz.798 z poz zm), z Wykonawcami którzy złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału w przedmiotowym postępowaniu, *
lub
należę do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (.j. Dz. U. z 2018 r. poz.798 z póz zm.), z Wykonawcami którzy złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału w przedmiotowym postępowaniu,
i składam (nie składam)* wyjaśnienia i dowody, ze powiązania z innym wykonawcą nie
prowadzą do zakłócenia konkurencji w postępowaniu o udzielenie przedmiotowego
zamówienia.*
...............................................................................................................................................
..................................., dnia .........................2020 r. ...........................................................
podpis i pieczęć imienna osoby(osób) uprawnionej(ych) do
reprezentowania Wykonawcy
*- niepotrzebne skreślić
Załącznik nr 4 do specyfikacji
UMOWA do przetargu nieograniczonego nr 62/2020
Pakiet ………
zawarta w Poznaniu na podstawie przepisów Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku – Prawo zamówień publicznych (tj. j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1843) w dniu …………………….. pomiędzy:
Wielkopolskim Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie z siedzibą w Poznaniu ul. Garbary 15, 61-866 Poznań), wpisanym do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz publicznych zakładów opieki zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 8784, posiadającym numer NIP: 778-13-42-057 oraz numer REGON: 000291204;
reprezentowanym przez:
mgr inż. Magdalenę Kraszewską - Z-cę Dyrektora ds. ekonomicznych,
dr Mirellę Śmigielską - Głównego Księgowego,
zwanym dalej Zamawiającym,
__________________________________________________________________
wpisanym do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: _____________________________________ prowadzącym działalność gospodarczą jako:_________________________________ lub zarejestrowanym w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, posiadającym numer NIP: _____________ oraz numer REGON: _________________,
zwaną/ym dalej Wykonawcą,
reprezentowaną przez:
.....................................................................................
.....................................................................................
§ 1.
1. Zawarcie niniejszej umowy zostało poprzedzone postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego nr 62/2020 przeprowadzonego na podstawie przepisów Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1843).
§ 2.
1. Przedmiotem niniejszej umowy jest sprzedaż i dostawa przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego …………………………….; zgodnie z cenami oraz zakresem asortymentu wynikającymi ze złożonej przez Wykonawcę oferty z dnia ……………………………. (dalej jako Przedmiot umowy) na podstawie zamówień jednostkowych składanych przez Zamawiającego sukcesywnie telefonicznie, faxem lub e-mailem. W trakcie realizacji umowy Zamawiający zastrzega sobie prawo dokonywania zamówień danego asortymentu w ilościach zgodnych ze swoim zapotrzebowaniem, do wartości ogólnej przedmiotu umowy.
2. Dostawy Przedmiotu umowy będą realizowane w okresie 24 miesięcy od dnia …………………………. do dnia ……………………….. lub do osiągnięcia kwoty całkowitej wartości Przedmiotu umowy wskazanej w § 5 ust. 1.
3. Wykonawca zobowiązuje się do dostawy zamówionych Przedmiotów umowy:
a. sukcesywnie w terminie do 4 dni roboczych od dnia złożenia przez Zamawiającego zamówienia.
b. w dni robocze w godz. od 8:00 do 14:00. W przypadku złożenia zamówienia po godz. 14.00 zamówienia traktowane będzie jako przesłane następnego dnia roboczego o godz. 8.00. Jeżeli termin planowanej dostawy, określony zgodnie z postanowieniem pkt. a) niniejszego ustępu przypada w dniu wolnym od pracy, dostawa może nastąpić w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie .
4. Szacowana ilość przedmiotu zamówienia ma charakter jedynie orientacyjny - wynikający z planowanego zużycia w trakcie obowiązywania umowy uzależniona jest od bieżących potrzeb, w żadnym wypadku nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do zakupu podanej ilości. Zamawiający zastrzega możliwość niewykorzystania 30% wartości przedmiotu umowy w przypadku udzielenia mniejszej ilości świadczeń od ilości szacowanej, co jest niezależne od Zamawiającego.
5. Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia okresu obowiązywania niniejszej umowy, o kolejne 12 miesięcy, począwszy od końcowego dnia okresu, na który zawarta została niniejsza umowa, wskazanego w § 2 ust. 2 niniejszej umowy z zachowaniem tych samych warunków, w przypadku, gdy ilość Przedmiotów umowy wskazana w specyfikacji istotnych warunków zamówienia nie zostanie wyczerpana w okresie, na który zawarta została niniejsza umowa, wskazanym w § 2 ust. 2 niniejszej umowy. Okres obowiązywania niniejszej umowy nie może łącznie przekroczyć 36 m-cy od dnia jej zawarcia.
6. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczania Przedmiotów umowy na własny koszt i ryzyko do Apteki WCO.
7. Wykonawca zobowiązuje się do zabezpieczenia terminowych dostaw Przedmiotów umowy, nie obciążając przy tym Zamawiającego żadnymi dodatkowymi kosztami.
§ 3.
1. Po dostarczeniu zamówionych Przedmiotów umowy, następuje ich przyjęcie przez Zamawiającego na podstawie dokumentu dostawy lub faktury. Przyjęcie, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, może być poprzedzone badaniem ilościowo – asortymentowym i jakościowym dostarczonych Przedmiotów umowy. Przedstawiciel Wykonawcy upoważniony jest do obecności podczas tych czynności.
2. Wszystkie dostarczane przez Wykonawcę Przedmioty umowy powinny mieć na opakowaniu oznaczenia fabryczne tzn. rodzaj, nazwę wyrobu, ilość, datę produkcji, nazwę i adres producenta, datę ważności oraz inne oznakowania zgodne z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
3. Wykonawca wraz z dostarczonymi Przedmiotami umowy zobowiązuje się dostarczyć ulotki w języku polskim, zawierające niezbędne informacje dla bezpośredniego użytkownika.
§ 4.
1. Wykonawca oświadcza, iż jest uprawniony do swobodnego rozporządzania Przedmiotami umowy, które są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz, że posiada wszelkie niezbędne uprawnienia oraz zgody i zezwolenia odpowiednich organów, urzędów itp. do wykonania wszelkich świadczeń, będących przedmiotem niniejszej umowy oraz że wykonanie niniejszej umowy przez Wykonawcę nie będzie naruszać jakichkolwiek praw osób trzecich. Wykonawca zobowiązuje się do przedłożenia Zamawiającemu dokumentów potwierdzających posiadanie przez Wykonawcę niezbędnych uprawnień oraz zgód i zezwoleń odpowiednich organów, urzędów itp., o których mowa w zdaniu poprzedzającym, na każde żądanie Zamawiającego, w terminie 7 dni od dnia zgłoszenia żądania.
2. Wykonawca gwarantuje, że będzie dostarczał Przedmioty umowy o najwyższej jakości, zarówno pod względem norm jakościowych, jak i z odpowiednim terminem ważności – wynoszącym minimum 12 miesięcy od dnia dokonania dostawy, zapewniającym bezpieczne użycie dostarczonych Przedmiotów umowy. Zamawiający dopuszcza możliwość dostawy Przedmiotów umowy z terminem ważności krótszym niż 12 miesięcy od dnia dokonania dostawy, jednakże tylko w przypadku uprzedniego uzyskania przez Wykonawcę pisemnej zgody od Zamawiającego.
3. Strony zgodnie postanawiają, że okres ważności dostarczanych przez Wykonawcę Przedmiotów umowy jest równy określonemu przez producenta okresowi przydatności tych Przedmiotów umowy do stosowania,.
4. Zamawiający zastrzega prawo zgłaszania Wykonawcy reklamacji w odniesieniu do dostarczonych Przedmiotów umowy. Wykonawca zobowiązuje się do rozpatrywania zgłoszonych przez Zamawiającego reklamacji niezwłocznie, nie później jednak, niż w ciągu 5 dni roboczych od dnia przesłania przez Zamawiającego reklamacji faxem lub pocztą elektroniczną. Reklamacje mogą być zgłaszane w okresie ważności dostarczonych Przedmiotów umowy, o którym mowa w ust. 3 niniejszego paragrafu.
5. W razie stwierdzenia, że dostarczone Przedmioty umowy mają wady, w okresie gwarancyjnym Wykonawca zobowiązany będzie do bezpłatnej wymiany wadliwego Przedmiotu umowy na Przedmiot umowy wolny od wad – niezwłocznie, ale w każdym razie nie później niż w terminie 5 dni roboczych od dnia pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, przesłanej przez Zamawiającego faxem lub pocztą elektroniczną lub od dnia wydania ekspertyzy, o której mowa w ust. 6 niniejszego paragrafu, w razie potwierdzenia przez przedmiotową ekspertyzę zasadności reklamacji złożonej przez Zamawiającego.
6. W przypadku odrzucenia reklamacji Zamawiający ma prawo wystąpić do właściwego organu, urzędu lub innej instytucji w celu uzyskania ekspertyzy w zakresie jakości i właściwości Przedmiotu umowy dostarczonego przez Wykonawcę oraz jego zgodności z wymogami przewidzianymi przepisami prawa oraz określonymi przez Wykonawcę w specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Jeżeli reklamacja Zamawiającego okaże się uzasadniona, wszelkie koszty związane z uzyskaniem ekspertyzy ponosić będzie Wykonawca, który zobowiązany będzie do ich zwrotu w terminie 7 dni od dnia zgłoszenia żądania przez Zamawiającego.
7. Nieuzasadnione odrzucenie przez Wykonawcę reklamacji, o której mowa w ust. 4 niniejszego paragrafu może zostać potraktowane jako podstawa do rozwiązania niniejszej umowy z winy Wykonawcy i wywołać skutek w postaci powstania po stronie Wykonawcy obowiązku zapłaty na rzecz Zamawiającego kary umownej w wysokości określonej zgodnie z § 6 ust. 1 lit. b) niniejszej umowy.
8. Zamawiającemu przysługuje prawo odmowy przyjęcia dostarczonego Przedmiotu umowy i żądania jego wymiany na Przedmiot umowy wolny od wad w szczególności w przypadku:
a) dostarczenia Przedmiotu umowy niewłaściwej jakości lub niezgodnego z właściwościami, które winien posiadać,
b) dostarczenia Przedmiotu umowy niezgodnego z zamówieniem.
§ 5.
1. Całkowita wartość Przedmiotów umowy, , wynosi:
netto: …………………………….
(słownie: ………………………………..),
brutto: …………………………PLN
(słownie: ………………………………………………..),
w tym podatek od towarów i usług VAT wg stawki ……………..% w kwocie …………………PLN.
2. Wartość wynagrodzenia należnego Wykonawcy będzie obliczana na podstawie ilości faktycznie zrealizowanych dostaw Przedmiotów umowy zgodnie ze składanymi przez Zamawiającymi zamówieniami i wysokościami cen jednostkowych wynikających z oferty Wykonawcy.
3. W trakcie obowiązywania niniejszej umowy strony dopuszczają możliwość zmiany wartości (ceny) Przedmiotów umowy wobec wartości ustalonej w ust. 1 niniejszego paragrafu wyłącznie w przypadku:
a) zmiany stawki podatku VAT obejmującej Przedmioty umowy, przy czym zmianie ulegnie wyłącznie cena brutto, cena netto pozostanie bez zmian,
b) zmian cen urzędowych Przedmiotów umowy, wprowadzonych rozporządzeniem właściwego Ministra. Korekta cen w przypadku obniżenia cen urzędowych nie ma zastosowania, jeśli w ramach Umowy towar oferowany jest po cenie niższej
c) zmian stawek opłat celnych wynikających z przepisów prawa, obejmujących Przedmioty umowy importowane,
d) w przypadku wystąpienia przesłanki określonej przepisami art. 142 ust. 5 pkt. 2 i 3 ustawy Pzp, Wykonawcy przysługuje uprawnienie wystąpienia, w terminie 30 dni od dnia wejścia w życie przepisów dokonujących zmian, do Zamawiającego o przeprowadzenie negocjacji w sprawie odpowiedniej zmiany wynagrodzenia umownego.
Wraz z wnioskiem, o którym mowa wyżej, Wykonawca zobowiązany jest przedstawić jego uzasadnienie dokumentujące wpływ zaistniałych zmian na koszty wykonania zamówienia.
4. Zmiany wartości (cen) Przedmiotów umowy wynikające z wystąpienia zdarzeń, o których mowa w ust. 3 lit. a), b), c) niniejszego paragrafu następują z dniem wejścia w życie aktu prawnego zmieniającego przedmiotowe wartości i nie wymaga podpisania aneksu. Wykonawca zobowiązany jest do informowania Zamawiającego o zmianach wynikających z uregulowań prawnych wskazanych w ust. 3 lit. a), b), c) niniejszego paragrafu w formie pisemnej, przynajmniej z siedmiodniowym wyprzedzeniem. W przypadku, gdy termin wejścia w życie aktu prawnego zmieniającego przedmiotowe wartości jest krótszy niż 7 dni od daty jego opublikowania Wykonawca zobowiązany jest do informowania Zamawiającego o zmianach wynikających z uregulowań prawnych wskazanych w ust. 3 lit. a), b), c) niniejszego paragrafu w formie pisemnej niezwłocznie, w każdym jednak razie nie później niż w terminie 3 dni od dnia wejścia w życie aktu prawnego zmieniającego przedmiotowe wartości. Zmiana cen w przypadku obniżenia cen urzędowych ( ust. 3 lit. b) nie ma zastosowania, jeśli w ramach Umowy towar oferowany jest po cenie niższej.
5. W przypadku szczególnych okoliczności, takich jak wstrzymanie lub zakończenie produkcji Przedmiotów umowy, Strony dopuszczają możliwość dostarczania odpowiedników Przedmiotów umowy objętych umową po uprzednim podpisaniu odpowiedniego aneksu.
6. Strony dopuszczają także zmianę cen jednostkowych Przedmiotów umowy w przypadku zmiany wielkości opakowania, wprowadzonej przez producenta danego Przedmiotu umowy z zachowaniem zasady proporcjonalności w stosunku do wartości (ceny) tego przedmiotu umowy ustalonej niniejszą umową.
7. Zapłata za zamówione i dostarczone Przedmioty umowy płatna będzie na podstawie prawidłowo wystawionej przez Wykonawcę faktury VAT w formie papierowej na adres zamawiającego lub formie elektronicznej na adres https://brokerpefexpert.efaktura.gov.pl, w terminie do 60 dni od dnia otrzymania przedmiotowej faktury przez zamawiającego, na rachunek bankowy Wykonawcy wskazany na fakturze.
8. W przypadku faktur, w których kwota należności ogółem stanowi kwotę, o której mowa w art. 19 pkt 2 ustawy z dnia 6 marca 2018 r. - Prawo przedsiębiorców,
obejmujących dokonaną na rzecz podatnika dostawę towarów lub świadczenie usług, o których mowa w załączniku nr 15 do ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (tj. Dz. U. z 2020 r. poz. 106) - faktura powinna zawierać wyrazy "mechanizm podzielonej płatności".
9. Wykonawca nie może bez uprzedniego uzyskania pisemnej zgody Zamawiającego
przenieść wierzytelności przysługujących mu wobec Zamawiającego, a
wynikających z niniejszej umowy na rzecz jakiegokolwiek podmiotu trzeciego.
§ 6.
1. Wykonawca zobowiązuje się do zapłaty na rzecz Zamawiającego kar umownych. w przypadku:
a) zwłoka w realizacji zamówienia Wykonawca zapłaci na rzecz Zamawiającego karę 0,2% kwoty brutto za każdy dzień zwłoki niezrealizowanej w terminie części zamówienia, łącznie nie więcej niż 20% wartości umowy brutto niezrealizowanej w terminie.
b) nieuzasadnionego zerwania niniejszej umowy, przez co strony rozumieją w szczególności zaprzestanie przez Wykonawcę sprzedaży i dostarczania Przedmiotów umowy lub wykonywania innych obowiązków wynikających z postanowień niniejszej umowy, Wykonawca zapłaci na rzecz Zamawiającego karę umowną w wysokości:
- 5 % łącznej wartości brutto umowy,
c) odstąpienia od umowy przez Zamawiającego ze skutkiem natychmiastowym w przypadku, gdy zwłoka w dostawie będzie przekraczać 15 dni roboczych od dnia określonego na podstawie § 2 ust. 3a niniejszej umowy lub w przypadku trzykrotnej uzasadnionej reklamacji:
- 5 % łącznej wartości brutto umowy.
2. Zamawiający zobowiązuje się do zapłaty na rzecz Wykonawcy kar umownych. w przypadku:
a) nieuzasadnionego zerwania niniejszej umowy, Zamawiający zapłaci na rzecz Wykonawcy karę umowną w wysokości:
5 % łącznej wartości brutto umowy,
3. W przypadku, gdy Wykonawca nie dostarczy w wymaganym terminie, wskazanym w § 2 ust. 3 lit. a) zamówionych Przedmiotów umowy oraz w trakcie rozpatrywania uzasadnionej reklamacji, zobowiązany będzie zapłacić Zamawiającemu karę umowną w wysokości odpowiadającej różnicy pomiędzy ceną zakupu zamówionych i niedostarczonych w terminie przez Wykonawcę Przedmiotów umowy u innego dostawcy, a ceną oferowaną przez Wykonawcę – taki zakup zwany będzie w dalszej części niniejszej umowy „Zakupem Interwencyjnym”. Wykonawca zobowiązany będzie do zapłaty kary umownej w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania kopii faktury potwierdzającej dokonanie przez Zamawiającego Zakupu Interwencyjnego.
4. Kara umowna, o której mowa w ust. 1 lit. a) niniejszego paragrafu będzie naliczana do dnia dokonania przez Zamawiającego Zakupu Interwencyjnego, przy czym zobowiązanie do zapłaty kary umownej nie będzie zwalniać Wykonawcy ze zobowiązania do zapłaty na rzecz Zamawiającego kary umownej w wysokości różnicy pomiędzy ceną zakupu zamówionych i niedostarczonych w terminie przez Wykonawcę Przedmiotów umowy u innego dostawcy, a ceną zawartą w ofercie Wykonawcy.
5. Kary umowne wynikające z postanowień niniejszej umowy płatne będą przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego w terminie 30 dni od daty wezwania Wykonawcy do ich zapłaty.
§ 7.
1. Osobami odpowiedzialnymi za realizację niniejszej umowy są:
a) ze strony Wykonawcy:
imię i nazwisko:________________________________tel ______________
b) ze strony Zamawiającego:
imię i nazwisko: Elżbieta Chojecka, tel 61/88 50 646;
mail: elzbieta.chojecka@wco.pl,
Justyna Kujawska, tel. 61/88 50 829,
mail: justyna.kujawska@wco.pl.
2. W razie zmiany danych osób odpowiedzialnych za realizację niniejszej umowy każda ze stron zobowiązuje się powiadomić o tych zmianach drugą stronę na piśmie. Zmiana wywołuje skutek z chwilą poinformowania o niej drugiej strony.
§ 8.
1. Strony umowy zgodnie z postanawiaja, że nie są odpowiedzialne za skutki wynikające z działania siły wyższej, w szczególności pożaru, powodzi, ataku terrorystycznego, klęsk żywiołowych, zagrożeń epidemiologicznych, a także innych zdarzeń, na które strony nie mają żadnego wpływu i których nie mogły uniknąć bądź przewidzieć w chwili podpisania umowy (siła wyższa).
2. Strona umowy, u której wyniknęły utrudnienia w wykonaniu umowy wskutek działania siły wyższej, jest obowiązana do bezzwłocznego poinformowania drugiej strony o wystąpieniu i ustaniu działania siły wyższej. Zawiadomienie to określa rodzaj zdarzenia, jego skutki na wypełnianie zobowiązań wynikających z Umowy, zakres asortymentu, którego dotyczy, i środki przedsięwzięte, aby te konsekwencje złagodzić.
3. Strona, która dokonała zawiadomienia o zaistnieniu działania siły wyższej, jest zobowiązana do kontynuowania wykonywania swoich zobowiązań wynikających
z Umowy, w takim zakresie, w jakim jest to możliwe, jak również jest zobowiązana do podjęcia wszelkich działań zmierzających do wykonania przedmiotu umowy, a których nie wstrzymuje działanie siły wyższej.
4. Obowiązki, których Strona nie jest w stanie wykonać na skutek działania siły wyższej, na czas działania siły wyższej ulegają zawieszeniu, tzn. w czasie działania siły wyższej ww. obowiązki nie są wykonywane, a terminy ich wykonania ulegają przedłużeniu o okres działania siły wyższej. W czasie istnienia utrudnień w wykoananiu umowy na skutek działania siły wyższej w szczególności nie nalicza się przewidzinaych kar umownych ani nie obciąża się drugiej strony umowy kosztami zakupów interwenycjnych.
5. W przypadku, gdy utrudnienia w wykonaniu umowy na skutek działania siły wyższej utrzymują się dłużej niż trzy miesiące od czasu stwierdzenia wystąpienia siły wyższej, każda ze stron może rozwiązać umowę ze skutkiem natychmastowym w części objętej działaniem siły wyższej. Rozwiązanie umowy ze skutkiem natychmiastowym następuje w formie pisemnej pod rygorem nieważności.
§ 9.
1. Zamawiający ma prawo do odstąpienia od umowy i rozwiązania jej ze skutkiem natychmiastowym w przypadku:
a) gdy Wykonawca nie wykonuje umowy lub wykonuje ją nienależycie, w sposób rażący naruszając istotne jej postanowienia,
b) zwłoki w dostawie powyżej 10 dni roboczych od dnia określonego na podstawie §2 ust. 3,
c) 3/krotnej uzasadnionej reklamacji.
2. Zamawiający ma prawo do odstąpienia od umowy w przypadkach określonych w Kodeksie Cywilnym, a także w przypadku powzięcia wiadomości o wystąpieniu istotnej zmiany okoliczności powodującej, że wykonanie umowy nie leży w interesie publicznym, czego nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy.
W takim przypadku odstąpienia od umowy Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu prawidłowego wykonania tej części umowy, która została wykonana do chwili odstąpienia od umowy lub jej rozwiązania.
3. Wszelkie zmiany i uzupełnienia niniejszej umowy wymagają zachowania formy pisemnej pod rygorem nieważności, za wyjątkiem ust. 4 pkt. i niniejszego paragrafu.
4. Zmiany i uzupełnienia niniejszej umowy mogą mieć miejsce w razie wystąpienia następujących okoliczności:
a) wskazanych w § 2 ust. 5 umowy,
b) wskazanych w § 5 ust. 3 umowy,
c) zmianę jakości, parametrów lub innych cech charakterystycznych dla przedmiotu zamówienia, w tym zmianę numeru katalogowego produktu bądź nazwy własnej produktu;
d) zmianę sposobu konfekcjonowania
e) w wyniku zmiany Umowy możliwe będzie podniesienie poziomu/jakości badań wykonywanych przez Zamawiającego
f) będzie to konieczne ze względu na zmianę przepisów prawa
g zostanie wprowadzony produkt zmodyfikowany lub udoskonalony,
h) bądź w sytuacji wstrzymania lub zakończenia produkcji,
i) bądź w sytuacji, gdy nastąpi przejściowy brak produktu przy jednoczesnej możliwości dostarczenia produktu zamiennego o parametrach nie gorszych od produktu objętego umową, strony dopuszczają zmianę przedmiotu umowy w zakresie: jakości, parametrów lub innych cech charakterystycznych dla przedmiotu umowy, w tym zmianę numeru katalogowego, bądź nazwy własnej produktu. Ewentualna zmiana produktu może być dokonana na pisemny wniosek wykonawcy, który w terminie 7 dni od otrzymania wniosku, zostanie pozytywnie rozpatrzony przez Zamawiającego. Cena dostarczonego odpowiednika nie może przekroczyć ceny jednostkowej netto produktu, którego dotyczy 2 odpowiednik, a w przypadku dostarczenia odpowiednika o niższej cenie rynkowej, strony umowy w formie pisemnego aneksu określającego wartość
Strony będą dążyć do rozstrzygnięcia sporów mogących wyniknąć przy realizacji niniejszej umowy na drodze ugodowej. Jeżeli strony nie osiągną kompromisu wówczas sporne sprawy rozstrzygane będą przez Sąd powszechny właściwy dla siedziby Zamawiającego.
5.Integralną częścią niniejszej umowy jest dokumentacja przetargowa, w tym w szczególności specyfikacja istotnych warunków zamówienia oraz oferta Wykonawcy.
6.Umowa niniejsza została sporządzona w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach – po jednym egzemplarzu dla każdej ze Stron.
Zamawiający: Wykonawca:
Załącznik nr 5 siwz
Opis przedmiotu zamówienia
(w oddzielnym pliku pod nazwą OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA)
................................................................
(Pieczęć Wykonawcy/Wykonawców)
Przetarg na 2 lata
pakiet 1
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Zestaw do podwiązywania żylaków przełyku.
Zestaw zawierający 7 podwiązek wykonanych z materiału hipoalergicznego. Podwiązki zamontowane w sposób nieograniczający pola widzenia, wyposażony w giętki dren, przeznaczony do irygacji miejsca obliteracji, przyłączany do głowicy. Zestaw z mechaniczną i dźwiękową sygnalizacją momentu uwolnienia podwiązki. W opakowaniach po 2 i 4 zestawy. Zestaw sterylny, jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk numeru serii i daty ważności. Nazwa i opis stosowania w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek celem przetestowania. szt. 30
pakiet 2
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Zestaw operacyjny do leczenia plastyki pochwy przedniej
Skład zestawu:
• Siatka o wymiarach 50x65mm wykonana z pilpropylenu monofilamentowego, kształt anatomiczny, z podwójnymi ramionami z każdego boku do przeprowadzenia przez otwory zasłonowe –double TOT. Wielkość oczek 1,06x1,01mm, grubość 0,33mm, gramatura 28g/m2
• Jednorazowe narzędzie do zakładania siatki metodą przesłonową „out-in”.
Zestaw sterylny, jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek celem przetestowania. szt. 40
2. Zestaw operacyjny do leczenia plastyki pochwy tylnej
Skład zestawu:
• Siatka o wymiarach 40x140mm wykonana z pilpropylenu monofilamentowego, kształt anatomiczny. Wielkość oczek 1,06x1,01mm, grubość 0,33mm, gramatura 28g/m2
• Jednorazowe narzędzie do zakładania siatki przez pośladki.
Zestaw sterylny, jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek celem przetestowania. szt. 15
pakiet 3
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Ostrza do pił oscylacyjnych i sagitalnych.
1.1. Ostrze o grubości 0,4 mm (0,015”) i krawędzi cięcia 9,0mm, głębokość cięcia 18,5mm, zęby duże.
Ostrza kompatybilne z posiadanymi przez Zamawiającego silnikami Midas Rex. Sterylne, jednorazowe. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Instrukcja w języku polskim. Opakowanie ostrzy kodowane kolorem pod dany rodzaj piły. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy. szt. 20
1.2. Ostrze o grubości 0,5 mm (0,020”) i krawędzi cięcia 16,5mm, głębokość cięcia 18,5mm oraz znaczniki głębokości na ostrzu co 5 mm, zęby drobne.
Ostrza kompatybilne z posiadanymi przez Zamawiającego silnikami Midas Rex. Sterylne, jednorazowe. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Instrukcja w języku polskim. Opakowanie ostrzy kodowane kolorem pod dany rodzaj piły. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy. szt. 90
1.3. Ostrze z okrągłym oknem tłumiącym drgania, o grubości 0,4 mm (0,015”) i krawędzi cięcia 10,2mm, głębokość cięcia 18,0mm, zęby drobne.
Ostrza kompatybilne z posiadanymi przez Zamawiającego silnikami Midas Rex. Sterylne, jednorazowe. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Instrukcja w języku polskim. Opakowanie ostrzy kodowane kolorem pod dany rodzaj piły. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
szt. 90
1.4. Ostrze o grubości 0,4 mm (0,015”) i krawędzi cięcia 5,8mm, głębokość cięcia 20,0mm, zęby grube.
Ostrza kompatybilne z posiadanymi przez Zamawiającego silnikami Midas Rex. Sterylne, jednorazowe. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Instrukcja w języku polskim. Opakowanie ostrzy kodowane kolorem pod dany rodzaj piły. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy. szt. 20
1.5. Ostrze o grubości 0,4 mm (0,015”) i krawędzi cięcia 6,5mm, głębokość cięcia 20,0mm, zęby drobne.
Ostrza kompatybilne z posiadanymi przez Zamawiającego silnikami Midas Rex. Sterylne, jednorazowe Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Instrukcja w języku polskim. Opakowanie ostrzy kodowane kolorem pod dany rodzaj piły .Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy. szt. 20
2. Dreny irygacyjne do pił oscylacyjnych i sagitalnych.
Dreny kompatybilne z posiadanymi przez Zamawiającego silnikami Midas Rex. Sterylne, jednorazowe. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Instrukcja w języku polskim. Opakowanie ostrzy kodowane kolorem pod dany rodzaj piły. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy. szt. 60
pakiet 4 Igły do znieczuleń
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1.1.
25G/88mm 50 szt.
27G/88mm 120szt.
Igła podpajęczynówkowa z prowadnicą typ Pencil Point z bocznym otworem, przezroczysty eliptyczny uchwyt ze wskaźnikiem położenia szlifu igły z wbudowanym pryzmatem zmieniającym barwę po wypełnieniu PMR, uchwyt mandrynu w kolorze kodu rozmiaru. Uchwyt z czterema otworami z każdej strony. Sterylna, jednorazowego użytku. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Dostarczenie wraz z ofertą 2 szt. próbek w rozmiarze 27G/88mm celem przetestowania. szt. 170
1.2. 25G/103mm 80szt.
Igła podpajęczynówkowa z prowadnicą typ Pencil Point z bocznym otworem, przezroczysty eliptyczny uchwyt ze wskaźnikiem położenia szlifu igły z wbudowanym pryzmatem zmieniającym barwę po wypełnieniu PMR, uchwyt mandrynu w kolorze kodu rozmiaru. Uchwyt z czterema otworami z każdej strony. Sterylna, jednorazowego użytku. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Dostarczenie wraz z ofertą 2 szt. próbek szt. 80
1.3. 22G/88mm 80szt.
Igła podpajęczynówkowa typ Quinke z bocznym otworem, przezroczysty eliptyczny uchwyt ze wskaźnikiem położenia szlifu igły z wbudowanym pryzmatem zmieniającym barwę po wypełnieniu PMR, uchwyt mandrynu w kolorze kodu rozmiaru. Uchwyt z czterema otworami z każdej strony. Sterylna, jednorazowego użytku. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Dostarczenie wraz z ofertą 2 szt. próbek szt. 80
1.4. G20 x 13’8” 10szt.
Prowadnica do igieł podpajęczynówkowych. Sterylna, jednorazowego użytku. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek celem przetestowania. szt. 10
1.5.
Zestaw do znieczuleń zewnątrzoponowych ciągłych; zawartość wykonana z materiałów spełniających normy CE:
-igła zewnątrzoponowa ze skrzydełkami i końcówką typu Tuohy z mandrynem
-cewnik z miekką końcówką typu Soft Tip, atraumatyczny, z otworami bocznymi, ze znacznikiem kontroli położenia, o rozmiarze 18G
-filtr płaski zamykany korkiem
-łącznik do cewnika
-niskooporowa, plastikowa strzykawka o pojemności 10ml. Całość w opakowaniu blisterowym z odrywaną tylną ścianką, jałowa.
Zestaw sterylny, jednorazowego użytku. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Dostarczenie wraz z ofertą 2 szt. próbek szt. 20
1.6.
Mocowanie cewnika zewnątrzoponowego stosowanego w regionalnej anestezji wraz opatrunkiem zabezpieczającym, sterylne, jednorazowego użytku. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Dostarczenie wraz z ofertą 2 szt. próbek
szt. 10
Kryteria oceny jakościowej
1.Poz. 1.1 Uchwyt igły PP ze znacznikiem kierunku ścięcia szlifu igły
Tak - 10 pkt.
Nie – 0 pkt. 2.Poz.1.2 Uchwyt igły PP ze znacznikiem kierunku ścięcia szlifu igły
Tak - 10 pkt.
Nie – 0 pkt. 3.Poz.1.3 Uchwyt igły PP ze znacznikiem kierunku ścięcia szlifu igły
Tak - 10 pkt.
Nie – 0 pkt.
4.Poz. 1.5 Zestaw do znieczuleń zewnątrzoponowych z zatrzaskowym przeziernym łącznikiem do cewnika
Tak – 10 pkt.
Nie – 0 pkt.
5.Poz. 1.5 Etykieta samoprzylepna informująca w jakiej przestrzeni znajduje się cewnik
Tak – 10 pkt.
Nie – 0 pkt.
pakiet 5
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
2. Pojemnik z wodą do nawilżania.
Zamknięty system do inhalacji, do nebulizacji o pojemności 0,5 l, zawierający sterylną wodę.Pojemnik wyposażony w cztery boczne porty, umożliwiające łączenie z głowicą do nebulizacji, bądź pojemników do inhalacji. Zawór zabezpieczający pojemnik przed rozerwaniem. Możliwość stosowania w modelu tlenoterapii biernej u różnych pacjentów do zupełnego wyczerpania pojemnika, minimum 75 dni, potwierdzone oświadczeniem producenta. Na każdym pojemniku nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek celem przetestowania. szt. 1500
3. Pojemniki z wodą.
Pojemniki z wodą destylowaną do inhalacji ultradźwiękowej o pojemności 145 ml. Pasujące do inhalatora Omega Vario. Pojemniki sterylne, jednorazowego użytku, pakowane pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek celem przetestowania. szt. 2500
pakiet 6
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Cewnik dwudrożny do wentylacji z użyciem lasera.
Rozmiar: CH 12, dł. 40cm
Cewnik dwuświatłowy do wentylacji strumieniowej, umożliwiający użycie lasera, wykonany z teflonu, z wewnętrznym elementem usztywaniającym cewnik, możliwość bezpośrednio podłączenia kanału JET i czujnika przepływu, dzięki specjalnemu łącznikowi również linii pomiarowej EtCo2, średnica 12CH, dł. 40cm, jednorazowy, sterylny, pakowany pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Nazwa i opis w języku polskim Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek celem przetestowania. szt. 40
pakiet 7
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Dreny perforowane do odsysania typu REDON.
8 mm - 50 szt.
10 mm - 50 szt.
12 mm - 150 szt. 14 mm - 350 szt. 16 mm - 100 szt.
Dreny o długości 50-70cm z perforacją krzyżową na odcinku 15cm i podziałką. Wykonane z PCV Pur. Wtopiony pasek dający cień w promieniach RTG. Sterylne, jednorazowego użytku, pakowane podwójnie (folia oraz folia papier). Na każdym pojedynczym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 4 szt. próbek celem przetestowania (2 szt. rozmiar 14mm i 2 szt. rozmiar 12mm) szt. 700
pakiet 8
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Urządzenie do pompowania balonów do poszerzania zwężeń.
Urządzenie sterylne, jednorazowego użytku z manometrem. Pracujące w zakresie ciśnień 0-440 PSI. Pakowane pojedynczo, na każdym opakowaniu nadruk numeru serii i daty ważności. Okres ważności min. 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek celem przetestowania. szt. 20
pakiet 9
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Zestaw do wewnętrznego szynowania moczowodów
Zestaw do szynowania moczowodów z cewnikiem typu podwójny pigtail, koniec donerkowy cewnika zamknięty, koniec dopęcherzowy otwarty, średnica cewnika 4,7 Fr (CH), otwory drenujące na całej długości cewnika, znaczniki odległości na cewniku co 5 cm, wykonany z alifatycznego poliuretanu, długość części prostej 26 cm, w zestawie popychacz o długości 40 cm ze znacznikiem rtg na końcu, prowadnica stalowa pokryta PTFE w plastikowym dyspenserze z końcówką stożkową, średnica 0,032", długość 150 cm, z miękkim końcem, w zestawie 2 zaciski.
Zestaw sterylny, jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Nazwa i opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek celem przetestowania. szt. 60
pakiet 10
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Skalpel bezpieczny (ostrze + trzonek).
rozm. 10 - 3000 szt.
rozm. 11 - 10000 szt.
rozm. 12 - 1000 szt. rozm. 15 - 1000 szt. rozm. 20 - 500 szt. rozm. 23 - 500 szt. rozm. 24 - 500 szt.
Skalpel chirurgiczny z plastikową rączką z wypustkami zapewniającymi stabilny uchwyt oraz ostrzem wykonanym z ze stali węglowej w przezroczystej osłonie, umożliwiającej stałą obserwację ostrza w każdym położeniu. Skalpel powinien posiadać przycisk umożliwiający obsługę jednoręczną. Skalpel winien mieć mechanizm blokujący pozwalający na bezpieczne zablokowanie ostrza w pozycji uniemożliwiającej zakłucie. Blokada ostrza w pozycji bezpiecznej musi być trwała uniemożliwiająca ponowne użycie go. Obudowa skalpela powinna być wyposażona w miarkę w centymetrach od 0 do 5 cm. Projekt skalpela musi być zgodny z dyrektywą unijną 2010/32/UE. Nadruk, nr serii i data ważności na każdej pojedynczej sztuce. Sterylny, jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 3 szt. próbek w rozmiarze 11 celem przetestowania. szt. 16500
pakiet 11
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Zestaw do podaży paklitakselu.
Zestaw do infuzji dożylnych do podaży paklitakselu z wbudowanym filtrem wewnętrznym z mikroporowatą błoną o średnicy porów ≤ 0,22 μm. Zestaw wolny od DEHP. Zestaw z otworem odpowietrzającym oraz z zaciskiem rolkowym, dren z końcówką typu Luer Lock. Sterylny, jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk numeru serii i daty ważności. Okres ważności 12 miesięcy od daty dostawy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 10 szt. próbek celem przetestowania. szt. 6000
pakiet 12
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Czyściki do czyszczenia końcówek do koagulacji.
Podkładka przylepna o rozmiarze 5 cm x 5 cm (+1cm). Sterylne, jednorazowe, pakowane pojedynczo w folię-papier. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności 12 miesięcy od daty dostawy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 20 szt. próbek celem przetestowania. szt. 2000
pakiet 13
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Układ oddechowy
jednorurowy, dwuświatłowy, z pionową membraną zapewniającą wymianę termiczną, o śr. 22 mm i długości 2,7 m, z kolankiem z portem kapno, do aparatu do znieczulenia, z dodatkową rurą długości 1 m z 2L workiem bezlateksowym, wydajność ogrzania powietrza wdychanego 6,2 stopni C przy przepływie 4 l/min., opór wdechowy 0,18 cm H2O i wydechowy 0,22 cm H2O przy przepływie 10 l/min, waga układu 231 g bez akcesoriów. Rura wydechowa do podłączenia do aparatu 40 cm. Jednorazowy, mikrobiologicznie czysty, bez DEHP, opakowanie foliowe. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Okres ważności min. 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek celem przetestowania. szt. 1500
2. Filtr oddechowy elektrostatyczny,
z wymiennikiem ciepła i wilgoci umożliwiający przeprowadzenie nebulizacji bez konieczności rozłączania obwodu oddechowego pacjenta, ze zintegrowaną w jednej obudowie zastawką zapewniającą utrzymanie systemu zamkniętego i przepływ nebulizatu z ominięciem warstwy filtracyjnej i warstwy wymiennika ciepła i wilgoci, skuteczność filtracji p/bakteryjnej 99,999% , skuteczność względem NaCl – 95%, objętość oddechowa 250-1250ml, przestrzeń martwa 68 ml, waga filtra 44 g, czas stosowania do 24 godzin. szt. 150
pakiet 14
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Duży zestaw do toalety jamy ustnej
Zestaw do 24-godzinnej toalety jamy ustnej na 3 procedury o składzie:
1 cewnik typu yankauer z osłonką i z silikonową końcówką o długości roboczej po zsunięciu osłonki minimum 14 cm, uniwersalny uchwyt ssący z suwakową regulacją siły ssania, 1 łącznik ‘’Y’’ do układu ssącego wygięty pod kątem prostym
2 osobne opakowania każde zawierające: 1 szczoteczkę do zębów z odsysaniem z 3 otworami ssącymi, z poziomą manualną zastawką do regulacji siły odsysania i pofałdowaną gąbką na górnej powierzchni pokrytą dwuwęglanem sodu, 7 ml bezalkoholowego płynu do płukania jamy ustnej z 0,05% roztworem chlorku cetylpirydyny w wyciskanej saszetce, 1 saszetkę z 2 g preparatu nawilżającego do ust na bazie wodnej z cetylpirydyną i witaminą E oraz 1 gąbkę aplikator
1 osobne opakowanie zawierające: 1 gąbkę pokrytą dwuwęglanem sodu z odsysaniem z 2 otworami ssącymi, z poziomą manualną zastawką do regulacji siły odsysania oraz z zagiętą końcówką, 7 ml bezalkoholowego płynu do płukania jamy ustnej z 0,05% roztworem chlorku cetylpirydyny w wyciskanej saszetce, 1 saszetkę z 2 g preparatu nawilżającego do ust na bazie wodnej z cetylpirydyną i witaminą E oraz 1 gąbkę aplikator.
Każde pojedyncze opakowanie pełni jednocześnie funkcję pojemnika na płyn i pozwala na przygotowanie roztworu roboczego przed otwarciem opakowania. Oferowany zestaw o potwierdzonej badaniami klinicznymi skuteczności w redukcji VAP. Zestaw posiada uchwyt do yankauera, umożliwia powieszenie na plastikowej zawieszce oraz zawiera numerację sugerującą kolejność stosowania pojedynczych odrywanych opakowań.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek celem przetestowania. szt. 300
2. Mały zestaw do toalety jamy ustnej
Zestaw do toalety jamy ustnej zawierający w jednym fabrycznym opakowaniu: 1 szczoteczkę do zębów z odsysaniem z poziomą manualną zastawką do regulacji siły odsysania, z 3 otworami ssącymi oraz z pofałdowaną gąbką na górnej powierzchni, 7 ml bezalkoholowego płynu do płukania jamy ustnej z 0,05% roztworem chlorku cetylpirydyny w wyciskanej saszetce, 1 gąbka-aplikator z poprzecznym pofałdowaniem, 1 saszetkę z 2 g preparatu nawilżającego do ust na bazie wodnej z cetylpirydyną i witaminą E. Każde pojedyncze opakowanie zestawu pełni jednocześnie funkcję pojemnika na płyn i pozwala na przygotowanie roztworu roboczego przed otwarciem opakowania. Oferowany zestaw jako element komponentów do całodobowej toalety jamy ustnej o potwierdzonej badaniami klinicznymi skuteczności w redukcji VAP.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek celem przetestowania. szt. 800
pakiet 15
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Maski krtaniowe wentylacyjne z zabezpieczeniem przed wklinowaniem nagłośni
rozm. 1,0 - 10 szt.
rozm. 1,5 - 10 szt.
rozm. 2,0 - 30 szt.
rozm. 2,5 - 10 szt.
rozm. 3,0 - 200 szt.
rozm. 4,0 - 340 szt.
rozm. 5,0 - 100 szt. Sterylna maska krtaniowa jednorazowego użytku, z PCV, bez użebrowania, z kopułą maski o budowie chroniącej przed wklinowaniem nagłośni, z przezroczystym mankietem i rurką oddechową tworzącymi jedną całość, stabilizator uszczelnienia pomiędzy rurką i mankietem, ze wzmocnioną grzbietową częścią mankietu co chroni przed jego podwijaniem się w trakcie zakładania, z wbudowanym w ścianę rurki oddechowej na całej jej długości drenem do napełniania mankietu. Dren do napełniania mankietu wchodzący do stabilizatora uszczelnienia, opuszczający ściankę rurki oddechowej pod kątem 45 stopni w obrębie konektora 15mm. Maska bez zawartości lateksu, DEHP oraz bisfenolu (BPA). Rozmiar maski kodowany kolorem mankietu i balonika kontrolnego z dodatkowym oznaczeniem numerycznym na baloniku kontrolnym oraz na rurce oddechowej. Opakowanie sztywne typu blister odwzorowujące kształt produktu. Na opakowaniu instrukcja użycia. Maska w rozmiarach i zakresach wagowych odpowiednio: dla roz 1 (<5kg); dla roz 1,5 (5-10kg); dla roz 2 (10- 20kg);dla roz 2,5 (20-30kg); dla roz 3 (30-50kg); dla roz 4 (50-70kg) i dla roz 5 ( >70kg). Sterylne, pakowane pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek w rozmiarze "3"celem przetestowania. szt. 700
pakiet 16
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Maska krtaniowa z możliwością jednoczesnej intubacji
Maska krtaniowa jednorazowego użytku z silikonowym mankietem i szaftem z kanałem do odsysania treści żołądka z podwójnym ujściem w części proksymalnej, szaft wyprofilowany pod katem 90 stopni, mankiet gwarantujący utrzymanie szczelności przy wartości ciśnienia do 37cm H2O w drogach oddechowych. Możliwość intubacji przez maskę. Kanał oddechowy wyposażony w dystalne skrzydełka boczne chroniące przed możliwością wklinowania nagłośni. Kanał wypełnienia mankietu na całej długości poprowadzony swobodnie poza szaftem kanału oddechowego umożliwiając odsunięcie od zgryzu pacjenta zakończony manometrem trójkolorową podziałką (tzn. wyposażony w zintegrowany system monitorowania ciśnienia w mankiecie, umożliwiający operatorowi upewnienie się, że wprowadzony mankiet został prawidłowo wypełniony, umożliwiający wizualną kontrolę poziomów ciśnienia i odpowiedniej ich regulacji). Maska wyposażona w miękkie zabezpieczenie zgryzu, ogranicznik głębokości. Rozmiary i zakresy wagowe oraz średnica zgłębnika do odsysania treści żołądkowejL3)30-50kg/14F; (4)50-70kg/14F; (5)70-100kg/14F. Produkt sterylny, kompatybilny z MRI, wyposażony w plastikową osłonę mankietu. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek w rozmiarze "3"celem przetestowania. szt. 250
pakiet 17
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Jednorazowe ostrze do urządzenia M4 Straightshot Microdebrider z automatycznym śledzeniem zagięte pod kątem 40 stopni.
Sterylne, pakowane pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk numeru serii i daty ważności. Instrukcja obsługi w języku polskim. Okres ważności min. 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 1 szt. próbki celem przetestowania.
szt. 12
pakiet 18
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Cewnik silikonowy Foley`a
Cewnik dwuczęściowy w rozmiarach 12, 14, 16, 18 i 20Fr, w całości wykonany z silikonu, z balonem pojemności 5-10ml, długości 40 cm (±3cm). Końcówka zwykła typu Nelaton. Sterylny, jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający wymaga złożenia na wezwanie oświadczenia producenta asortymentu lub wykonawcy o możliwości stosowania cewnika przez minimum 28 dni.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek rozmiarze CH18 celem przetestowania. szt. 400
pakiet 19
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Zestaw do nadłonowego drenażu pęcherza moczowego.
Rozmiar: 12CH
Zestaw do cystostomii Ch 7-14 składający się z cewnika Pigtail, igły rozrywalnej, silikonowej tulejki do mocowania, worka na mocz 2L, zatyczki
Sterylny, jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek celem przetestowania. szt. 10
pakiet 20
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Złote znaczniki dystansowe do radioterapii.
Znaczniki dystansowe na bazie złota o średnicy 1,0 mm i długości 3mm , połączone ze sobą w odległości 20mm od środka do środka zabezpieczone sterylnym, wchłanialnym lub niewchłanialnym przez tkanki materiałem. Znaczniki muszą być fabrycznie umieszczone w igle 200 mm – 17G lub 18G z możliwością obrazowania wskaźnika przy pomocy technik USG, tomografii komputerowej, fluoroskopu oraz promieni RTG. Sterylne, jednorazowego użytku, pakowane pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk numeru serii oraz daty ważności. Okres ważności sprzętu minimum 12 miesięcy od daty dostawy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek celem przetestowania. szt. 800
pakiet 21
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Zestaw do pomp infuzyjnych LIFECARE 5000 i PLUM A+.
Zestaw uniwersalny do przetaczania płynów infuzyjnych do pomp objętościowych LIFECARE 5000 i PLUM A+. Zestaw z drenem o długości ok. 272 cm. Objętość wypełnienia 19ml. Filtr powietrza 3 mikrony; filtr w linii 15 mikronów. Komora kroplowa 20kr/ml. Port do dodatkowych wstrzyknięć. Sterylny, jednorazowy, pakowany pojedynczo. Na każdym opakowaniu - nr serii, data ważności oraz nazwa i opis stosowania w języku polskim. Okres ważności min. 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek celem przetestowania. szt. 20000
2. Zestaw bursztynowy do pomp infuzyjnych LIFECARE 5000 i PLUM A+.
Zestaw bursztynowy do podawania nitrogliceryny do pomp objętościowych LIFECARE 5000 i PLUM A+. Zestaw z drenem o długości 272 cm., część dystalna drenu grubościenna, objętość wypełnienia 12 ml. Filtr powietrza 3 mikrony; filtr w linii 15 mikronów. Komora kroplowa 20kr/ml. Port do dodatkowych wstrzyknięć. Sterylny, jednorazowy, pakowany pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii, data ważności oraz nazwa i opis stosowania w języku polskim. Okres ważności min. 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek celem przetestowania. szt. 10000
pakiet 22
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Dren silikonowy: 9 kanalikowy powodujący efekt drenażu, widoczny w RTG. Rozmiar każdorazowo określany przez zamawiającego zgodnie z zapotrzebowaniem. Sterylny, jednorazowy, pakowany podwójnie. Opakowanie zewnętrzne folia-papier. Na każdym pojedynczym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 3 szt. próbek celem przetestowania. szt. 300
pakiet 23
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Cewnik Foleya.
W rozmiarach:
Fr 12 - 1 000 szt. ;
Fr 14 - 1 500 szt. ;
Fr 16 - 2 000 szt ;
Fr 18 - 2 000 szt. ;
Fr 20 - 1000 szt. ;
Fr 22 - 300 szt. ;
Fr 24 - 50 szt. ;
Cewnik dwudrożny obustronnie silikonowany z balonem. Miękka, zaokrąglona wzmocniona końcówka. Nasadka lejkowata, zapewniająca szczelne połączenie z drenem worka do moczu. Balon o pojemności od 5 ml do 15 ml, odporny na ciśnienie, łatwy do napełniania i opróżnienia. Zastawka portu do napełniania balonu powinna zapewniać szczelność i bezpieczeństwo połączeń. Wyraźnie oznakowany rozmiar na cewniku. Sterylne, jednorazowe, pakowane pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności sprzętu minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek w rozmiarze CH 16 celem przetestowania. szt. 7850
pakiet 24
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Butelki do drenażu ran w systemie zamkniętym wg. Redona
Butelki próżniowe ze wskaźnikiem poziomu próżni oraz trwałą skalą, o pojemności 200 -250 ml, nie zawierające PCV. Ciśnienie początkowe 960 mbr (potwierdzone pisemnie przez producenta). Dren długości 120-130cm, na którym umieszczony jest przesuwalny zacisk i łącznik do drenów w rozmiarze od Ch6 do Ch18. Połączenie butelki z drenem typu LUER - LOCK. W zestawie taśma mocująca o regulowanej długości. Sterylne, jednorazowego użytku. Pakowane podwójnie folia/folia i folia/papier. Na każdym pojedynczym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Nazwa, opis butelki i instrukcja użytkowania w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek celem przetestowania. szt. 20000
pakiet 25
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Pasek do mocowania rurek tracheotomijnych
Dwuelementowy pasek do mocowania rurek tracheostomijnych, nie powodujący otarć.
- pasek „1” długości 37cm (±1 cm), szerokość ok. 2,5 cm, z rzepem mocującym dł. 7 cm (±1 cm)
- pasek „2” długości 15 cm (±1 cm), szerokość ok. 2,5 cm, z rzepem mocującym dł. 7 cm (±1 cm), oraz drugi rzep dł. 5-6cm, szerokość ok. 1,5 cm służący do repozycjonowania na pasku „1”.
Całość sterylna, jednorazowego użytku, pasek pakowany pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności 12 miesięcy od daty dostawy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek celem przetestowania.
szt. 1000
pakiet 26
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Igły do akupunktury Specjal
W rozmiarach:
0,20 x 15 mm 20 op.
0,25 x 40 mm 10 op.
0,30 x 30 mm 30 op.
0,30 x 10 mm 20 op.
0,25 x 20 mm 5 op.
0,35 x 50 mm 10 op.
Igły typu „Specjal” z metalowym uchwytem. Opakowanie zbiorcze zawierające 100 szt. igieł. Sterylne, pakowane pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk numeru serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 10 szt. próbek celem przetestowania. (rozmiar 0,3 x 30 mm - 5 szt., rozmiar 0,3 x 10 mm - 5 szt.)
op. 95
pakiet 27
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Osłona na mikroskop
Jednorazowa, sterylna, bezlateksowa wysokiej jakości osłona na mikroskop Zeiss. Do zastosowania w mikroskopie z jednym, dwoma lub trzema okularami. Rozmiar osłony 117cm x 203cm z 3 pasami do mocowania. Soczewka wypukła, o średnicy 65mm o dobrych właściwościach optycznych z materiału nietłukącego. Soczewka łatwa do usunięcia w razie konieczności.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek celem przetestowania. szt. 150
pakiet 28
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Osłona na sondę USG z żelem
Rozmiar: 10 cm (+/- 3 cm) x 61 cm
Rozmiar: 13 cm (+/- 3 cm) x 61 cm
Uniwersalna bezlateksowa osłonka na sondę w rozmiarze. Winna posiadać opaskę gumową, paski; taśmy oraz żel. Sterylna, jednorazowego użytku, pakowane pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk numeru serii i daty ważności. Nazwa i opis stosowania w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 4 szt. próbek celem przetestowania. szt. 850
pakiet 29
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Dren do przerywanego odsysania.
Dren łączący do odsysania pola operacyjnego wykonany z medycznego, elastycznego PCV o zabarwieniu niebieskim, wzdłuż drenu specjalne wzmocnienia zapobiegające zaginaniu oraz zasysaniu drenu, idealnie gładka powierzchnia wewnętrzna, rozmiar CH 24 – 5,60 mm/8,00 mm (śr. wewn. / śr. zewn.), długość 210cm, dren zakończony łącznikiem typu lejek żeński prosty z jednej strony ze specjalnymi przegubami (sprężynowymi zagięciami) ułatwiającymi manipulację drenem i z drugiej strony: Kapkon z kontrolą siły ssania lub lejek żeński z możliwością 3-stopniowego docięcia łącznika (rodzaj drenu do wyboru przez zamawiającego przy każdorazowym składaniu zamówienia) Łączniki dostosowane do standardowych końcówek do ssania. Opakowanie podwójne: wewnętrzne folia + zewnętrzne papier-folia. Sterylny, jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk numeru serii i daty ważności. Nazwa i opis stosowania w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek celem przetestowania. szt. 4500
1. Dren do przerywanego odsysania.
Dren łączący do odsysania pola operacyjnego wykonany z medycznego, elastycznego PCV o zabarwieniu niebieskim, wzdłuż drenu specjalne wzmocnienia zapobiegające zaginaniu oraz zasysaniu drenu, idealnie gładka powierzchnia wewnętrzna, rozmiar CH 30 – 7,00 mm/10,00 mm (śr. wewn. / śr. zewn.), długość 210cm lub 300 cm (długość drenu do wyboru przy każdorazowym składaniu zamówienia), dren obustronnie zakończony łącznikiem typu lejek żeński prosty ze specjalnymi przegubami (sprężynowymi zagięciami) ułatwiającymi manipulację drenem, łączniki dostosowane do standardowych końcówek do ssania, opakowanie podwójne: wewnętrzne folia + zewnętrzne papier-folia. Sterylny, jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk numeru serii i daty ważności. Nazwa i opis stosowania w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek celem przetestowania. szt. 1200
pakiet 30
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Prezerwatywy
Sterylne, pudrowane, bez zbiorniczków, pakowane pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Okres ważności min. 12 miesięcy od daty dostawy. szt. 35000
pakiet 31
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1.
Zgłębniki typu PUR
Ch 10/110 – nosowo-żołądkowy 20 szt.
Ch 12/110 – nosowo-żołądkowy 220 szt.
Ch 10/130 – nosowo- jelitowy 20 szt.
Zgłębniki wykonane z przezroczystego poliuretanu, podziałka centymetrową oraz linią kontrastującą w RTG. Końcówka zgłębnika posiadająca dwa otwory boczne i jeden główny na końcu cewnika. Do każdego zgłębnika dołączona prowadnica pokryta silikonem z łącznikiem żeńskim i kulkową końcówką.
Sterylne, jednorazowe, pakowany pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 m-cy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek (rozmiar 12/110) celem przetestowania. szt. 260
pakiet 32
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1.
Igła do bezpiecznego pobierania i rozpuszczania leków.
Rozmiar : 18G - 1,2mm x 40mm
(1 opakowanie = 100 szt.)
Igła o specjalnej konstrukcji i szlifie ołówkowym z otworem bocznym, przeznaczona do pobierania leków m.in. z fiolek z gumowym korkiem. Wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej, zgodnie z normą PN-EN-ISO 7864. Boczny otwór o specjalnym szlifie, umieszczony na szczycie igły, umożliwiający swobodne rozpuszczanie leków z jednoczesnym ograniczeniem pienienia się leku, poprzez kierowanie płynu bezpośrednio na ścianki fiolki. Bezwzględnie wymaga się, aby igła przy wyciąganiu z ampułki/fiolki nie powodowała wykrawania, wykruszana ani zahaczania korka. Sterylne, jednorazowego użytku, bez lateksu, PVC oraz ftalanów; pakowane pojedynczo po 100 szt.; w opakowanie foliowo-papierowe typu blister pack. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności.
Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 1 op.-100 szt. próbek celem przetestowania. szt. 2500
pakiet 33
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Kraniki trójdrożne.
Kraniki z mechanizmem obrotowym zapewniającym skokową zmianę pozycji, co 45˚ w zakresie 360˚, wykonany z poliwęglanu, prosty tor przepływu w obu kierunkach, optyczny i wyczuwalny indykator pozycji otwarty/zamknięty. Każde wejście kranika trójdrożnego ma być zabezpieczone zamontowanym fabrycznie koreczkiem. Kraniki muszą być wykonane z materiału pozwalającego podawanie tłuszczy i cytostatyków. Przezroczyste z końcówką Luer-Lock. Sterylne, pakowane pojedynczo. Na każdym pojedynczym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek celem przetestowania. szt. 8000
pakiet 34
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Strzykawka o pojemności 60ml oraz 10ml z końcówką typu Enfit.
Sterylna, jednorazowego użytku, pakowana pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Nazwa i opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek z każdego rozmiaru celem przetestowania.
1.1.
10 ml szt. 1000
1.2.
60 ml szt. 2500
pakiet 35
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Szczoteczki do czyszczenia rurek tracheostomijnych
6mm - 500 szt.
8mm - 2000 szt.
12mm - 2000 szt.
Szczoteczki do czyszczenia rurek tracheostomijnych z ergonomiczną rączką, zagięte, z końcem z miękkiego materiału. Sterylne, jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii, daty ważności i producenta. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 10 szt. próbek (5 szt. rozmiaru 8mm i 5 szt. rozmiaru 12 mm) celem przetestowania. szt. 4500
pakiet 36
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Strzykawki 100 ml typu JANETT.
Strzykawka z końcówką centryczną do cewnikowania, bezlateksowa, wykonana z polipropylenu, składająca się z przeźroczystego cylindra z dobrze czytelną i niezmywalną skalą. Skala z 2ml stopniowaniem, w odstępach 10ml. Łatwy, płynny przesuw tłoka. Odpowiednie zabezpieczenie przed jego wypadnięciem. Dodatkowa końcówka Luer do opcjonalnego użycia. Sterylna, jednorazowego użytku, pakowana pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek celem przetestowania.
szt. 20000
pakiet 37
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Zestaw do przetoczeń krwi.
Komora kroplowa z ostrym kolcem i nisko umieszczonym ujściem umożliwiającym całkowite opróżnienie butelki (worka), z odpowietrznikiem. Posiadające filtr uniemożliwiający powstawanie pęcherzyków powietrza. Dolna część komory elastyczna w celu łatwego ustalenia poziomu płynu. Precyzyjny zacisk rolkowy z dodatkowym miejscem na kolec komory kroplowej, który ma służyć do bezpiecznego chowania w celu wyeliminowania przypadkowego zakłucia personelu medycznego mającego styczność z przyrządem. Długość drenu 150–160 cm. Sterylny, jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 10 szt. próbek celem przetestowania. szt. 7000
pakiet 38
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. 1.Rurki intubacyjne zbrojne z mankietem uszczelniającym i prowadnicą
5,0 50 szt.
5,5 50 szt.
6,0 250 szt.
6,5 400 szt.
7,0 1000 szt.
7,5 600 szt.
8,0 250 szt.
8,5 50 szt.
Rurki intubacyjne zbrojone z mankietem uszczelniającym z prowadnicą w rozmiarze 5 – 9 co 0,5 mm do wyboru przez zamawiającego
· jednorazowego użytku, sterylne, pakowane pojedynczo, wyraźne oznaczenie daty ważności na opakowaniu jednostkowym, oraz opis w języku polskim, znak CE, nazwa producenta, nr.katalogowy, rozmiar rurki
. opakowanie folia -papier
· ustno – nosowe,
· wykonane z materiału o sztywności ułatwiającej intubację, termoplastyczne, niesilikonowane
· wyprofilowane w kształcie łuku, o długości od 229mm do 399mm w zależności od rozmiaru,
· wszystkie krawędzie mające kontakt z tkankami zaoblone,
· z miękkim cienkościennym wysokoobjętościowym niskociśnieniowym mankietem o kształcie baryłkowatym,
· z otworem Murphego,
· zbrojenie na całej długości rurki, dwa oznaczenia rozmiaru na korpusie rurki i dodatkowo na łączniku,
· przewód łączący balonik kontrolny zintegrowany z rurką na całej jej długości, rozmiar rurki podany na niebieskim baloniku kontrolnym,
· znacznik głębokości intubacji (oznaczenia nad mankietem w postaci jednego czytelnego ringu o grubości 1 cm wokół całego obwodu rurki), skalowanie co 1 cm,
· biały łącznik 15 mm trwale złączony z rurką z zaznaczonym rozmiarem rurki i nazwą producenta, z prostokątnym skrzydełkiem z symetrycznymi nacięciami po obydwu stronach ułatwiającymi utrzymanie tasiemki mocującej rurkę,
· prowadnica aluminiowa powlekana PCV z zaoblonym końcem w rozmiarze dopasowanym do rurki, o średnicy zew. 3,28mm do 4,60mm i długości 355mm do 366 mm w trzech rozmiarach zależności od rozmiaru rurki
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 4 szt. próbek (2 szt. póbek w rozmiarze 7,0 i 2 szt. w rozmiarze 7,5) celem przetestowania. szt. 2650
2. Rurki intubacyjne zbrojne z mankietem uszczelniającym
Rurki intubacyjne zbrojone z mankietem uszczelniającym w rozmiarze 3,5 –10 co 0,5 mm do wyboru przez Zamawiającego
· jednorazowego użytku, sterylne, pakowane pojedynczo, wyraźne oznaczenie daty ważności na opakowaniu jednostkowym, oraz opis w języku polskim, znak CE, nazwa producenta, nr.katalogowy, rozmiar rurki
. opakowanie folia -papier
· ustno – nosowe,
· wykonane z materiału o sztywności ułatwiającej intubację, termoplastyczne, niesilikonowane
· wyprofilowane w kształcie łuku, o długości od 229mm do 399mm w zależności od rozmiaru,
· wszystkie krawędzie mające kontakt z tkankami zaoblone,
· z miękkim cienkościennym wysokoobjętościowym niskociśnieniowym mankietem o kształcie baryłkowatym,
· z otworem Murphego,
· zbrojenie na całej długości rurki, dwa oznaczenia rozmiaru na korpusie rurki i dodatkowo na łączniku,
· przewód łączący balonik kontrolny zintegrowany z rurką na całej jej długości, rozmiar rurki podany na niebieskim baloniku kontrolnym,
· znacznik głębokości intubacji (oznaczenia nad mankietem w postaci jednego czytelnego ringu o grubości 1 cm wokół całego obwodu rurki), skalowanie co 1 cm,
· biały łącznik 15 mm trwale złączony z rurką z zaznaczonym rozmiarem rurki i nazwą producenta, z prostokątnym skrzydełkiem z symetrycznymi nacięciami po obydwu stronach ułatwiającymi utrzymanie tasiemki mocującej rurkę.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 4 szt. próbek (2 szt. póbek w rozmiarze 7,0 i 2 szt. w rozmiarze 7,5) celem przetestowania. szt. 200
pakiet 39
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Pęseta
Długość pęsety 13-15cm. Plastikowe, sterylne, jednorazowego użytku, pakowane pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 3 szt. próbek celem przetestowania. szt. 1000
pakiet 40
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Rurki ustno- gardłowe dla dorosłych.
Rurki typu „Guedel”, wykonane z materiałów termoplastycznych, mięknących w temperaturze ciała z zabezpieczeniem przed zagryzieniem i barwnym kodem wkładek; gładko zaokrąglone krawędzie; posiadające właściwości poślizgowe. Sterylne, jednorazowego użytku, pakowane pojedynczo. Nr serii i data ważności na każdym pojedynczym opakowaniu. Opis i nazwa w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy. Zamawiający wymaga dołączenia 3 szt. próbek. 2/80mm i 2 szt. 3/90mm.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 4 szt. próbek ( 2 szt. w rozmiarze 2/80mm i 2 szt. 3/90mm) celem przetestowania.
1.1.
Rozmiar: Ch 2/80 mm szt. 10000
1.2.
Rozmiar: Ch 3/90 mm szt. 600
1.3.
Rozmiar: Ch 2/90 mm szt. 50
pakiet 41
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Kleszcze biopsyjne kolonoskopowe z igłą.
Szczypce biopsyjne z łyżeczką owalną, z okienkiem i igłą; do kanału roboczego 3,7 mm o długości 230 cm. Łyżeczki uchylne do biopsji o pojemności 20 mm2. Wykonane ze stali nierdzewnej o dwustopniowym ścięciu i gładkich krawędziach z możliwością wykonania biopsji stycznej.. Teflonowa osłonka bezpieczna dla kanałów biopsyjnych endoskopów. Sterylne, jednorazowego użytku, pakowane pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności, opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek celem przetestowania. szt. 1000
2.
Nasadki na endoskop Exera 190 do kolonoskopu.
Nasadki na końcówkę endoskopu do ESD,miękkie; proste; z otworkiem bocznym; średnica nasadki 15 mm Odległość od końcówki endoskopu 4mm.Kompatybilne z posiadanymi przez Zamawiającego kolonoskopami. Sterylne jednorazowe, pakowane pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Instrukcja i opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy. szt. 30
3. Nasadki na endoskop Exera 190 do gastroskopu.
Nasadki na końcówkę endoskopu do ESD,miękkie; proste; z otworkiem bocznym; średnica nasadki 12,4 mm Odległość od końcówki endoskopu 4mm. Kompatybilne z posiadanymi przez Zamawiającego gastroskopami. Sterylne jednorazowe, pakowane pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności, opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy. szt. 200
4.
Opaska na polipy.
Jednorazowe narzędzie służące do zapobiegania lub opanowania krwawienia po usunięciu uszypułowionych polipów; narzędzie składa się z wstępnie zmontowanych elementów: uchwyt, osłonka, rurka osłonowa oraz odłączalna pętla nylonowa o śr.30 mm.; długość narzędzia 2300mm; maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 2,6mm; minimalna średnica kanału roboczego endoskopu 2,8mm; narzędzia oddzielnie zapakowane w sterylne pakiety, gotowe do użycia. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności, opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.`
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek celem przetestowania. szt. 50
pakiet 42
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Kleszcze bronchoskopow
Szczypce biopsyjne jednorazowego użytku, łyżeczki z okienkiem typu szczęki aligatora; łyżeczki uchylne do biopsji stycznych; zielona, teflonowa osłonka bezpieczna dla kanałów biopsyjnych endoskopów; łyżeczki wykonane ze stali nierdzewnej o dwustopniowym ścięciu i gładkich krawędziach długość narzędzia 1150mm, maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 1,9mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,0mm; w opakowaniu 20 sztuk oddzielnie zapakowanych w sterylne pakiety szczypiec; sterylizowane metodą napromieniowania promieniami gamma.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek celem przetestowania. szt. 200
pakiet 43
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Zestaw do pomiaru rzutu serca
Zestaw do pomiaru rzutu serca metodą termodylucji przezpłucnej musi zawierać:
- czujnik do ciągłego pomiaru rzutu serca oraz ciągłego pomiaru ciśnienia krwi,
- linię płuczącą o długości min 150 cm (+/- 5 cm),
- linię pacjenta o długości min. 210 cm częstotliwość własna czujnika ≥ 200 Hz, szybkość przepływu w urządzeniu płuczącym przy ciśnieniu w worku i.v. do 300 mmHg - 3 ml/godzinę
- dwa niezależne gniazda sygnału ciśnienia w czujniku, połączenia gniazd sygnału ciśnienia - bezpinowe
Zestaw musi posiadać wyjście na monitor przyłóżkowy z sygnałem inwazyjnego ciśnienia; rozpoczęcie pomiaru termodylucji generowane wzrostem ciśnienia; wymóg prezentacji zapisu ciśnienia krwawego i cisnienia OCŻ na monitorze przyłóżkowym; kranik trójdrożny z dwoma zastawkami zwrotnymi zabezpieczającymi przed cofaniem sie płynów w trakcie kalibracji, z portem do pomiaru temperatury; poliuretanowe wkłucie centralne 5F, dł. 20 cm (lub 4F, dł. 16 cm) z czujnikiem do pomiaru temperatury; przetwornik do pomiaru ciśnienia OCŻ, o częstotliwości własnej czujnika ≥ 200 Hz, z dodatkowym portem na lini płuczącej, umożliwiającym podłączenie czujnika do pomiaru rzutu serca do jednego zestawu IV, linia pacjenta o długosci min 150 cm, z dwoma kranikami trójdrożnymi i wbudowanym portem do testowania działania przetwornika.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 1 szt. próbki celem przetestowania. szt. 20
2. Czujnik do ciągłego pomiaru rzutu serca
Czujnik do ciągłego pomiaru rzutu serca na podstawie analizy fali tętna składający się z:
- czujnika o częstotliwości własnej ≥ 200 Hz z systemem płuczacym w postaci wielokierunkowego wypustka,
- lini płuczącej min 150 cm (+/- 5 cm),
- linii tętniczej min 210 cm, z dwoma kranikami, szybkość przepływu w urządzeniu płuczącym przy ciśnieniu w worku i.v. do 300 mmHg - 3 ml/godzinę. Brak konieczności kalibracji czujnika
- dwóch kraników trójdrożnych
- dwóch niezależnych gniazd sygnału ciśnienia w czujniku, połączenia gniazd sygnału ciśnienia – bezpinowe.
Zestaw musi posiadać wyjście na monitor przyłóżkowy z sygnałem inwazyjnego ciśnienia prostolinijny przepływ przez czujnik wymóg prezentacji zapisu ciśnienia krwawego na monitorze przyłóżkowym szt. 200
3. Czujnik do pomiaru ciśnienia metodą bezpośrednią – pojedyncze
Długość linii płuczącej 150 cm (+/- 5 cm). Biureta jest wyposażona w system zabezpieczający przed zapowietrzaniem(szpikulec w biurecie z trzema otworami). Przetworniki do krwawego pomiaru ciśnienia o częstotliwości własnej samego przetwornika ≥ 200Hz. Błąd pomiaru przetwornika (nieliniowość i histereza) do 1,5%, odpowiednie oznaczenie drenów– kolorystyczne oznakowanie linii lub kraników,
system przepłukiwania uruchamiany wielokierunkowo przez pociągnięcie za niebieski wypustek. Połączenie przetwornika z kablem łączącym z monitorem, bezpinowe, chroniące przed zalaniem (wodoodporne). Przetwornik zawiera osobny port do testowania poprawności działania systemu: linia z przetwornikiem /kabel sygnałowy/monitor.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 1 szt. próbki celem przetestowania. szt. 50
4. Czujnik do pomiaru ciśnienia metodą bezpośrednią – podwójne
Długość linii płuczącej 150 cm (+/- 5 cm). Biureta wyposażona w system zabezpieczający przed zapowietrzaniem (szpikulec w biurecie z trzema otworami). Dwa przetworniki do krwawego pomiaru ciśnienia o częstotliwości własnej przetwornika ≥ 200 Hz. Błąd pomiaru przetwornika (nieliniowość i histereza) do 1,5%. Długość linii żylnej pacjenta min. 200 cm, długość linii tętniczej min. 200 cm; linie kodowane kolorystycznie. Kolorystyczne oznakowanie linii lub kraników
system przepłukiwania uruchamiany wielokierunkowo przez pociągnięcie za niebieski wypustek. Połączenie przetwornika z kablem łączącym z monitorem, bezpinowe, chroniące przed zalaniem (wodoodporne). Przetwornik zawiera wbudowany port do testowania poprawności działania systemu: linia z przetwornikiem/kabel sygnałowy/monitor prostolinijny przepływ przez przetwornik.
Zamawiający wymaga dostarczenia 1 szt. próbki. szt. 10
pakiet 44
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Prowadnica jednorazowa Bougie Flextip
prowadnica posiada giętkie sterowane za pomocą suwaka zakończenie, które ułatwia intubację trudnych dróg oddechowych. Tępa silikonowa końcówka zmniejsza ryzyko uszkodzenia tchawicy. Jasna fosforyzująca końcówka ułatwia widoczność końcówki, nawet w świetle UV używanym w niektórych laryngoskopach. Znaczniki od 10 do 50 cm, całkowita długość prowadnicy 65 cm. Nie zawierają lateksu.
Sterylne, jednorazowego użytku, pakowane pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności, opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
1 op. / 10 szt.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek celem przetestowania. szt. 120
pakiet 45
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1.
Igła do biopsji gruboigłowej.
14G x 100mm 150 op. a 10 szt.
16G x 100mm 20 op. a 10 szt.
18G x 100mm 50 op. a 10 szt.
18G x 150mm 50 op. a 10 szt.
Igła do biopsji gruboigłowej kompatybilna z pistoletem DELTACUT GUN. Sterylna, jednorazowego użytku. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Opakowanie 10 szt.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 4 szt. próbek (2 szt. w rozmiarze 14G x 100 mm i 2 szt. w rozmiarze 18G x 100 mm) celem przetestowania. op. 270
pakiet 46
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Szpatułki laryngologiczne do języka dla dorosłych.
Wykonane z plastiku, profilowane. Sterylne, jednorazowego użytku. Pakowane pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk numeru serii i daty ważności. Nazwa w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek celem przetestowania. szt. 6000
pakiet 47
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Maska chirurgiczna kaczy dziób.
Maska chirurgiczna ukształtowana tzw. „kaczy dziób”, wiązana, trójwarstwowa, wykonana całkowicie z polipropylenu, niepyląca, bez zawartości włókien celulozowych i wiskozowych, komfortowa dzięki nie przyleganiu do ust i nozdrzy, bez zawartości włókien szklanych, hipoalergiczna i antystatyczna, usztywnienie na nos wykonane z metalu porytego polietylenem antyalergiczne, skuteczność filtracji bakteryjnej BFE min. 99,5%, ciśnienie różnicowe Delta P <= 35,3 Pa. Maska posiadająca właściwość odporności na przesiąkanie płynów minimum120 mmHg. Maska spełniająca wymogi dla masek chirurgicznych zgodnie z EN 14 683 dla typu II R. Brak zawartości lateksu w maskach. szt. 6000
2. Maska chirurgiczna czterowarstwowa.
Maska chirurgiczna wiązana na troki. Wykonana z czterowarstwowej włókniny polipropylenowej, niepyląca, bez zawartości włókien celulozowych i wiskozowych. Odporna na przesiąkanie. Maska odporna na przesiąkanie min. 120 mmHg, skuteczność filtracji mikroorganizmów BFE na poziomie min. 98%; stosunek oporu oddechowego do ciśnienia różnicowego min. 29,4 Pa., bez zawartości włókien szklanych, hipoalergiczna. Maska spełniająca wymogi dla masek chirurgicznych zgodnie z EN 14 683 dla typu II R. Brak zawartości lateksu w maskach.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek celem przetestowania. szt. 2000
3. Półmaska medyczna bez zaworu.
Maska ochronna, pakowana indywidualnie w higieniczne opakowanie, zgodna z klasyfikacją FFP2, NR, D, bez zaworu, kodowana kolorem. Trójwarstwowy filtr wykonany z polipropylenu. Składana, konstrukcja trójpanelowa pozwalająca na większą ruchomość twarzy, wygodę oraz łatwość przechowywania. Waga maski maksymalnie 10g. Maska winna spełniać wymagania dyrektyw 89/686/EWG (dla środków ochrony indywidualnej) i 93/42/EWG (dla wyrobów medycznych). Spełniająca wymagania norm EN 14683:2005, EN 149:2001+A1:2009. Typ IIR z efektywnością filtrowania min 94%, oznaczone certyfikatem CE. Maska powinna posiadać klapkę pod brodą ułatwiającą zakładanie, regulacje oraz w celu uzyskania komfortowego dopasowania. Taśmy nagłowia wykonane z materiału poprawiającego komfort na poziomie szyi, twarzy i głowy. Odporność na rozpryski ≥120 mmHg, opór powietrza wdychanego i wydychanego < 49 Pa/cm2. Brak zawartości lateksu w maskach. szt. 3000
4. Półmaska medyczna do zabiegów wysokiego ryzyka z zakrytym zaworem .
Maska ochronna, do zastosowań w środowisku medycznym, zgodna z klasyfikacją FFP3, NR, D, z zakrytym zaworem wydechowym, posiadająca trójwarstwowy filtr wykonany z polipropylenu. Brak zawartości lateksu Trójpanelowa składana konstrukcja pozwalająca na większą ruchomość twarzy, wygodę oraz łatwość przechowywania. Maska winna spełniać wymagania dyrektyw 89/686/EWG (dla środków ochrony indywidualnej) i 93/42/EWG (dla wyrobów medycznych). Spełniająca wymagania norm EN 14683:2005, EN 149:2001+A1:2009. Typ IIR z efektywnością filtrowania min 99%, odporność na rozpryski ≥120 mmHg. Włóknina filtracyjna o niskich oporach oddychania na poziomie 1,13 mbar dla przepływu 95 l/min. Maska powinna posiadać klapkę pod brodą ułatwiającą zakładanie, regulacje oraz w celu uzyskania komfortowego dopasowania. Taśmy nagłowia wykonane z materiału poprawiającego komfort na poziomie szyi, twarzy i głowy, oznaczone certyfikatem CE. Brak zawartości lateksu w maskach. Pakowana indywidualnie w higieniczne opakowania foliowe.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 2 szt. próbek celem przetestowania. szt. 800
pakiet 48
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Kombinezon ochronny
Sterylny kombinezon ochronny bez kaptura, ze szwami lamowanymi, z elastycznymi mankietami rękawów i nogawek oraz gumką w pasie. Przeznaczony do pracy w pomieszczeniach czystych klasy ISO-4/5, A i B wg GMP oraz jednocześnie :
1. Spełnia wymagania dla środów ochrony indywidualnej kategorii III zgodnie z dyrektywą UE 89/686/EEC
2. Wymagania dla przeciwchemicznej odzieży ochronnej:
- Typ 5: Odporność na przeciek drobnych cząstek do wnętrza ubioru - badanie wg normy EN ISO 13982-1:2004/A1:2010
- Typ 6: Odzież chroniąca przez ciekłymi chemikaliami (EN 13034:2005+A1:2009)
3. EN 14126:2003 - Odporność materiału na przenikanie czynników biologicznych
4. Właściwości mechaniczne:
- Odporność na ścieranie materiału wg EN 530 Metoda 2, >10 cykli
- Wytrzymałość na zginanie materiału wg ISO 7854 Metoda B, >100000 cykli
- Odporność na przebicie wg EN 863 przynajmniej >5N
- Wytrzymałość szwów wg EN ISO 13935-2, >30N
5. Materiał kombinezonu wykonany z wysokiej gęstości polietylenu o wadze powierzchniowej 45g/m2 umożliwiający transfer powietrza i pary wodnej (oddychającego) celem zapewnienia odpowiedniego komfortu termicznego podczas użytkowania (przepuszczalność powietrza ISO 5636-5 wynik 4 s)
6. Nie emituje zanieczyszczeń mechanicznych oraz chroni przed ich przenikaniem ze środka ubrania.
7. Odporny na przenikanie typowych cytostatyków (nie mniej niż 7 związków o klasie przenikania 5 wg EN 14325)
Konstrukcja kombinezonu:
- Szwy lamowane wykonane od wewnętrznej strony, dodatkowo zabezpieczone materiałem Tyvek, aby wzmocnić ochronę.
- Elastyczna pętelka na kciuk wykonana z włókniny Tyvek
- Elastyczne mankiety rękawów i nogawek
- Zamknięcie z przodu kombinezonu na zamek błyskawiczny przykryty patką
Zwalidowany system podwójnego pakowania w celu zapobiegania i kontroli zanieczyszczeń, dostępny w różnych rozmiarach (S-XXXL), kolor materiału: biały.
Okres przydatności do użycia 5 lat
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 4 szt. próbek celem przetestowania. szt. 4000
2.
Kaptur ochronny
1. Materiał kaptura wykonany z wysokiej gęstości polietylenu o wadze powierzchniowej 45g/m2 umożliwiający transfer powietrza i pary wodnej (oddychającego) celem zapenienia odpowiedniego komfortu termicznego podczas użytkowania (przepuszczalność powietrza ISO 5636-5 wynik 4 s)
2. Środek ochorny indywidualnej kategorii I
3. Sterylny kaptur z trokami.
4. Lamowane szwy
5. Regulacja systemu wiązania, możliwość dopasowania do rozmiaru głowy.
6. Zwalidowany system podwójnego pakowania.
7. Uniwersalny rozmiar.
8. Okres przydatności do użycia 5 lat.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 4 szt. próbek celem przetestowania. szt. 4000
pakiet 49
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Dren karbowany.
Dren karbowany. Dren rozciągalny w zakresie 60/180cm z polipropylenu, o średnicy 22mm, złącza sztywne 22F-22F, sterylny, pakowany pojedynczo, jednorazowego użytku, pakowane pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk numeru serii i daty ważności. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek celem przetestowania. szt. 2000
pakiet 50
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Kieszeń samoprzylepna.
Stożkowata kieszeń, o wymiarach 50x50 cm, do przechwytywania płynów z sitem i zaworem do podłączenia drenu. Sterylna, pakowana pojedynczo, jednorazowego użytku. Na każdym opakowaniu nadruk numeru serii i daty ważności. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 5 szt. próbek celem przetestowania. szt. 800
pakiet 51
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Łącznik bezigłowy
op./1 szt.
Zamknięty system dostępu naczyniowego o laminarnym torze przepływu, przezroczysty, bezigłowy, sterylny, wykonany z poliwęglanu, zabezpieczony protektorem męskim, pakowany pojedynczo,rozmiar 20,66 mm, waga 1g. Kompatybilny z końcówką luer-lok, z łatwą jednorodną materiałową powierzchnią do dezynfekcji, jednoelementową, przezierną, podzielną membraną split septum osadzoną zewnętrznie na poliwęglanowym przezroczystym konektorze, wystającą częściowo nad obudowę, niesprzyjającą kolonizacji bakterii. Bez mechanicznych części wewnętrznych, prędkość przepływu 533ml/min. Wytrzymały na ciśnienie 45 PSI o objętości wypełnienia 0,16 ml. Ilość aktywacji 100 . Dostosowany do użytku z krwią, tłuszczami, alkoholami oraz lekami chemioterapeutycznymi.
Sterylny, jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności, opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 10 szt. próbek celem przetestowania. szt. 150000
2. Kaniula Venflon
op./1 szt.
0,9 x 25 mm (22G) o przepływie: 42 ml/min - 30 000 szt.
1,1 x 32 mm (20G) o przepływie: 67 ml/min - 30 000 szt.
1,3 x 45 mm (18G) o przepływie: 103 ml/min - 4 000 szt.
1,5 x 45 mm (17G) o przepływie: 133 ml/min - 500 szt.
1,8 x 45 mm (16G) o przepływie: 236 ml/min - 400 szt.
2,0 x 45 mm (14G) o przepływie: 270 ml/min - 100 szt.
Kaniula wykonana z biokampatybilnego poliuretanu (vialon) z samodomykającym się korkiem portu bocznego, z zastawką antyzwrotną zapobiegająca zwrotnemu wypływowi krwi w momencie wkłucia, minimum pięć wtopionych na całej długości kaniuli pasków rtg.
Zamawiający wymaga złożenia na wezwanie opublikowanych badań klinicznych na biokompatybilność poliuretanu potwierdzającymi wpływ rodzaju materiału na ryzyko powstawania zakrzepowego zapalenia żył.
Sterylna, jednorazowego użytku, pakowana pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności, opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 20 szt. próbek celem przetestowania (10 szt. próbek w rozmiarze 20G i 10 szt. 18G)
szt. 65000
3. Kaniula Venflon Bezpieczna
op./1 szt.
0,9 x 25 mm (22G) o przepływie: 42 ml/min - 8 000 szt.
1,1 x 32 mm (20G) o przepływie: 67 ml/min - 15 000 szt.
1,3 x 45 mm (18G) o przepływie: 103 ml/min - 4 000 szt.
1,5 x 45 mm (17G) o przepływie: 133 ml/min - 500 szt.
1,8 x 45 mm (16G) o przepływie: 236 ml/min - 500 szt.
2,0 x 45 mm (14G) o przepływie: 270 ml/min - 100 szt.
Kaniula wykonana z biokompatybilnego poliuretanu (vialon) nowej generacji co musi być potwierdzone badaniami klinicznymi złożonymi na wezwanie zamawiającego. Posiadająca dodatkowy, samodomykający się korek portu do wstrzyknięć, min. 5 pasków kontrastujących w promieniach RTG wtopionych w cewnik . Wyposażona w zastawkę antyzwrotną zapobiegającą wypływowi krwi w momencie wkłucia, zabezpieczenie igły w postaci plastikowej osłonki o gładkich krawędziach , w pełni zamykającej ostrze i światło igły, wyposażonej w konstrukcję pomagającą wyeliminować przypadki nieprzewidzianej ekspozycji na krew po wycofaniu igły w postaci cienkich rurek (kapilary). Pozbawiona jakichkolwiek ostrych elementów wchodzących w skład mechanizmu zabezpieczającego kaniulę, konstrukcja kaniuli ma chronić personel medyczny przed przypadkowym zakłuciem/zadraśnięciem/ zachlapaniem krwią, uniemożliwiając jednocześnie powtórne użycie cewnika. Kaniula 22G 20G 18G wyposażona w technologię Instaflash. Sterylna, jednorazowego użytku, pakowana pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności, opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający wymaga dostarczenia 10 szt. próbek w rozmiarze 20G. szt. 28100
4. Kaniula do podawania kontrastu
op./1 szt.
18G - 24G
Bezpieczna kaniula do podaży kontrastu w systemie zamkniętym wykonana z biokompatybilnego poliuretanu z min. 5 paskami RTG, przeznaczona do wlewów pod wysokim ciśnieniem, umożliwiająca współpracę z wstrzykiwaczami kontrastu przy ustawieniu 325 psi i szybką podaż kontrastu, posiadająca otwór na końcu igły umożliwiający pewne umieszczenie kaniuli w naczyniu, cewnik kaniuli posiadający 3 łezkowate otwory redukujące: natężenie przepływu podawanego płynu i tym samym podrażnienie naczynia oraz ryzyko wynaczynienia środka kontrastowego do tkanek. Kaniula posiada drenik przedłużający odporny na wysokie ciśnienie podaży płynu, który zakończony jest adapterem z podanymi wartościami przepływu kontrastu Omnipaque® 300 dla temperatury 22°C i 37°C. Sterylna, jednorazowego użytku, pakowana pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności, opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 10 szt. próbek celem przetestowania. szt. 8000
5. Kaniula dotętnicza
op./1 szt.
20 G (1,1x45mm o przepływie:49 ml/min.)
Kaniula dotętnicza .Cewnik z PTFE, z zaworem odcinającym - suwakowo-kulkowym typu Floswitch w kolorze czerwonym z podwójnym wyczuwalnym wskaznikiem pozycji otwarty/zamknięty , ze skrzydełkami z otworami do przyszycia do skóry pacjenta. Sterylna, jednorazowego użytku, pakowana pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności, opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 10 szt. próbek celem przetestowania. szt. 2500
pakiet 52
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Strzykawka 2-częściowa
Strzykawka jednorazowego użytku, dwuczęściowa, luer. Nietoksyczna, bez zawartości latexu, PCV, DEHP, bisphenol A, wykonana: cylinder-polipropylen, tlok polietylen, sterylizowana EO. Pakowana pojedynczo (opakowanie typu blister).Tłok niekontrastujący, bialy.Oring zabezpieczający przed wypadaniem tloka, bezwzględna szczelność strzykawki. Czytelna skala, trwala niezmywalna skala w kolorze czarnym bez rozszerzenia, dlugość skali na cylindrze odpowiada pojemności nominalnej strzykawki. Sterylne, jednorazowego użytku, pakowane pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności, opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 15 szt. próbek celem przetestowania (10 szt. strzykawek 20 ml i 5 szt. strzykawek 5 ml).
1.1.
2 ml (skalowana co 0,1 ml; 1 op./100 szt.) op. 1000
1.2.
5 ml (skalowana co 0,2 ml; 1 op./100 szt.)
op. 1500
1.3.
10 ml (skalowana co 0,5 ml; 1 op./100 szt.) op. 2000
1.4.
20 ml (skalowana co 1 ml; 1 op./80 szt.) op. 3000
pakiet 53
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Strzykawka 3-częściowa
Jałowa strzykawka trzyczęściowa z końcówką Luer-Lock. Konstrukcja strzykawki kompatybilna z konstrukcją tłoka. Tłok niskooporowy. Tłok i cylinder wykonane z polipropylenu, bez zawartości lateksu, PCV, DEHP, kompatybilne z lekami cytostatycznymi (przeznaczone do bezpiecznego podawania i przygotowywania cytostatyków - potwierdzone oświadczeniem producenta), czarna niezmywalna, jednostronna skala, typ strzykawki na cylindrze. Sterylne, jednorazowego użytku, pakowane pojedynczo. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności, opis w języku polskim. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 10 szt. próbek celem przetestowania (5 szt. strzykawek 20 ml i 5 szt. 10 ml).
1.1.
5 ml (skalowana co 0,2 ml; 1 op./125 szt.) op. 600
1.2.
10 ml (skalowana co 0,2 ml; 1 op./100 szt.) op. 800
1.3.
20 ml (skalowana co 1 ml; 1 op./120 szt.) op. 1000
1.4.
30 ml (skalowana co 1 ml; 1 op./60 szt.) op. 200
pakiet 54
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. Kanister do systemu Thopaz
Sterylny zbiornik do systemu drenażu klatki piersiowej Thopaz (lub równoważny) o pojemności 0,8l, z widoczną skalą, znakowaną co min. 100ml. Zbiornik winien posiadać wbudowany filtr hydrofobowo – bakteryjny oraz zawór upuszczający dodatnie ciśnienie. Kanister, jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo folia - papier. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy. Nazwa i opis w języku polskim.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 1 szt. próbki celem przetestowania. szt. 100
2. Dren z pojedynczym łącznikiem
Sterylny dren do systemu drenażu klatki piersiowej Thopaz, długości min. 150cm i średnicy wewnętrznej 5-6mm. Dren dwukanałowy (pomiarowy i pacjenta), wyposażony w klips zaciskowy, zakończony filtrem hydrofobowo – bakteryjny. Dren jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo folia - papier. Na każdym opakowaniu nadruk nr serii i daty ważności. Okres ważności minimum 12 miesięcy od daty dostawy. Nazwa i opis w języku polskim.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania dostarczenia na wezwanie 1 szt. próbki celem przetestowania. szt. 50
pakiet 55
L.p. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1 2 3 4
1. MaxCore
Pistolet jednorazowy do biopsj gruboigłowej, igła jednorazowa, sterylna, ze zintegrowanym, jednorazowym "pistoletem" z dwoma niezależnymi przyciskami umożliwiającymi strzał - z tyłu oraz na lewym boku rękojeści, długość strzału 22mm, rękojeść posiadająca plastikowe wypustki, zapobiegające stoczeniu się urządzenia ze stolika, rozmiary oznaczone odpowiednio koloramy na przyciskach strzału, rozmiary: dla śred. 14G - 10 i 16cm; 16G - 10 i 16cm; 18G - 10, 16, 20, 25cm; 20G - 10, 16, 20cm.
(Rozmiar do wyboru przez zamawiającego, przy każdorazowym składaniu zamówienia.)
Op./ 5 szt. op. 560
2. UltraClip® Dual Trigger Breast Tissue Markers
Marker tkankowy przeznaczony do mocowania do tkanek miękkich w polu zabiegu podczas otwartej lub przezskórnej biopsji w celu radiograficznego oznaczenia miejsca procedury biopsji; Igła ze znacznikiem, jednorazowa, sterylna, z klipami tytanowymi w różnych rozmiarach i kształtach (wstążka, skrzydełko, cewki), z włóknami polymerowymi do identyfikacji miejsca po biopsji gruboigłowej umieszczone w penie; w rozmiarach 17G: dł igły 10 i 12 cm, jak również igły z klipami tytanowymi w kształcie pętli, z zastosowaniem przy MR bez włókien polymerowych w rozm 17G: dł igły 10 i 12cm.
(Rozmiar do wyboru przez zamawiającego, przy każdorazowym składaniu zamówienia.)
Op./ 5 szt. op. 200
3. DUALOK Breast Localisation Wire
Drut do lokalizacji zmian chorobowych w piersiach. Dwuczęściowe urządzenie składające się z kaniuli igłowej z integralnym żeńskim kielichem z zamknięciem typu Luer oraz drutu lokalizacyjnego z podwójnymi elementami blokującymi na dystalnej końcówce. Zaprojektowany, aby zablokować bezpieczne umieszczanie i zablokować migrację drutu. Trwała skręcona konstrukcja drutu.
Op./ 10 szt. op. 6
« Powrót do szczegółów zamówienia