Oferty pracy

WEBMASTER / PROGRAMISTA PHP

Wymagania:

·         Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

·         Dobra znajomość języka PHP, w tym zagadnień programowania obiektowego.

·         Praktyczna znajomość frameworka Symfony.

·         Znajomość HTML5, CSS3 oraz języka JavaScript, biblioteki JQuery.

·         Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych w tym dobra znajomość języka SQL.

·         Znajomość systemów zarządzania bazami danych: MySQL, Postgresql.

·         Znajomość systemu CMS Wordpress (umiejętność wdrażania nowych serwisów, konfiguracji, utrzymania w działaniu, dopasowywania do potrzeb konkretnych realizacji).

·         Znajomość systemów Linux (np. Centos lub RedHat) w stopniu pozwalającym na wdrażanie i utrzymywanie aplikacji i serwisów.

·         Znajomość systemów kontroli wersji typu Git.

·         Umiejętność pracy z legacy code.

·         Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej.

·         Chęci i gotowość do rozwoju, inicjatywa we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań.

·         Komunikatywność, poczucie humoru.

Mile widziane:

·         Wiedza z zakresu dostępności cyfrowej (wymogi WCAG 2.1).

·         Znajomość biblioteki CSS Bootstrap.

·         Umiejętności w zakresie podstawowej obróbki grafiki, związane z adaptacją do sieci Web.

Główne obowiązki:

·         Utrzymywanie i rozwijanie strony głównej szpitala.

·         Utrzymywanie i rozwój serwisu Intranetowego szpitala.

·         Tworzenie i utrzymywanie istniejących aplikacji webowych na potrzeby wewnętrzne szpitala.

·         Tworzenie serwisów WWW na potrzeby konferencji, szkoleń i kursów organizowanych przez WCO.

·         Administracja serwerami WWW w zakresie związanym z utrzymaniem aplikacji i serwisów.

·         Wsparcie użytkownika końcowego w zakresie wdrażanych rozwiązań.

Oferujemy:

·         Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę.

·         Dobre warunki do rozwoju i swobodę w wyborze rozwiązań technicznych.

·         Udział w szkoleniach i konferencjach umożliwiających rozwój własnych kompetencji.

·         Otwarty zespół ludzi tworzący przyjazną atmosferę pracy.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego

     na adres e-mail praca-it@wco.pl, adres Centrum

     lub składając osobiście w Dziale Spraw Pracowniczych pok. 3081.

Lista ofert