Oferty pracy

TECHNIK INFORMATYK

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość systemów komputerowych na poziomie sprzętowym i systemowym (systemy operacyjne MS Windows/Linux) oraz oprogramowanie narzędziowego (usługi, programy użytkowe) pracujących w charakterze stanowisk roboczych.
  • Znajomość zagadnień dotyczących technologii stosowanych w sieciach i systemach komputerowych.

Mile widziane:

  • Otwartość oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Wytrwałość w rozwiązywaniu problemów,
  • Znajomość systemu Microsoft Configuration Manager (SCCM),
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Active Directory,
  • Ogólna znajomość budowy i zasady działania urządzeń wielofunkcyjnych.

 Główne obowiązki:

  • wstępna diagnoza oraz drobne naprawy sprzętu komputerowego,
  • czuwanie nad prawidłowym użytkowaniem sprzętu komputerowego,
  • konfigurowanie i instalacja oprogramowania komputerowego,
  • koordynacja zadań serwisowych realizowanych przez firmy współpracujące z Działem Informatyki WCO,
  • reakcja oraz pomoc użytkownikom w zgłaszanych przez nich problemach związanych z obsługą sprzętu komputerowego oraz systemów informatycznych eksploatowanych na terenie Centrum.

Oferujemy:

  • Stały kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Pracę w młodym, zgranym zespole.
  • Szkolenia oraz możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
  • Możliwość samorealizacji
  • Udział w tworzeniu sukcesów Centrum
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

     Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego

     na adres e-mail praca-it@wco.pl, adres Centrum

     lub składając osobiście w Dziale Spraw Pracowniczych pok. 3081.

Lista ofert