Podaruj swojej Mamie najpiękniejszy prezent!

Podaruj swojej Mamie najpiękniejszy prezent!

Jak dobrze wiemy maj jest miesiącem, w którym nasze Mamy mogą poczuć się wyjątkowe.

26 maja obchodzimy Ich święto. Ten szczególny dzień skłania nas do wielu refleksji. W okresie dzieciństwa to Mamy dbały o nasze zdrowie, teraz jest idealny czas, aby dać im dowód naszej wdzięczności.

Mamy na to sposób!

 

Przez cały maj w Wielkopolskim Centrum Onkologii przy ul. Garbary 15 w Poznaniu prowadzone będą darmowe badania mammograficzne w ramach programu skriningowego dla kobiet w wieku 50-69 lat. Program jest przeznaczony dla pacjentek nie objętych procesem leczenia i kontrolą po leczeniu. Badanie to, jest bezpłatne przez cały rok, jednak warto o nim pamiętać w tym szczególnym miesiącu.

Mammografia to badanie obrazowe, podczas którego za pomocą promieniowania rentgenowskiego możemy uwidocznić gruczoł piersiowy oraz wykryć bardzo małe zmiany nowotworowe we wczesnym stadium rozwoju, zanim jeszcze wyczuwalne będą palpacyjnie. Wczesne wykrycie zmian często umożliwia całkowite wyleczenie. Badanie jest szybkie, dokładne i łatwo dostępne. Wystarczy rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu +48 61 88 50 945, czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 15:00, bez konieczności posiadania skierowania.

Jeśli jeszcze nie masz pomysłu jaki prezent podarować Mamie, zaproś ją na mammografię.

Zdrowie jest najcenniejsze!