Witamy na Oddziale Radioterapii i Onkologii Ginekologicznej

który służąc chorym proponuje interdyscyplinarne leczenie na najwyższym poziomie.

Pragniemy zapewnić, że chore na nowotwory narządu płciowego otaczamy wszechstronną opieką. W ciągu 50 lat wzbogacilismy nasze metody terapii o własne i światowe doświadczenia. Prowadzimy w pełnym zakresie nowoczesne leczenie promieniami jonizującymi, cytostatykami oraz leczenie chirurgiczne. Chcielibyśmy podkreślić, że dla każdej pacjentki tak dobieramy terapię, aby uzyskać maksymalna skuteczność. Często wykorzystujemy kilka metod jednocześnie, tak zwane leczenie skojarzone.

Na oddziale pracuje grono zesół doświadczonych lekarzy: ginekologów onkologicznych, radioterapeutów onkologicznych, onkologów klinicznych, psycholog oraz zespół wykwalifikowanych pielęgniarek. Współpracujemy z fizykami, technikami radioterapeutami oraz wieloma innymi specjalistami. Celem naszych działań jest służenie chorym swoją wiedzą i doświadczeniem.

Aktualności z oddziału


Hipertermia
05-10-2015
Nowa metoda leczenia wspomagającego w onkologii!
Nowa technika napromieniania trójwymiarowego w ginekologii-IMRT
05-12-2010
IMRT-Intensity Modulated Radiotherapy, czyli radioterapia z intensywną modulacją natężenia wiązki promieniowania. Ta nowa technika umożliwia onkologom-radioterapeutom dostarczenie odpowiedniej ilości energii w obręb guza nowotworowego z jednoczesnym ograniczeniem dawki w narządach krytycznych.
Serdecznie witamy na Oddziale Radioterapii i Onkologii Ginekologicznej
14-11-2010
Serdecznie witamy na Oddziale Radioterapii i Onkologii Ginekologicznej Wielkopolskiego Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Poznaniu. Pragniemy zapewnić, że chore na nowotwory narządu płciowego otaczamy wszechstronną opieką ...

Kontakt


Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie
Oddział Radioterapii i Onkologii Ginekologicznej im. Stefana Skowrońskiego
ul. Garbary 15,
61- 866 Poznań

 

Droga Pacjentko,

Jeżeli masz pytania związane z możliwością leczenia na naszym Oddziale skontaktuj się z nami. W tym celu skorzystaj z formularza kontaktowego. Na Twoje pytania odpowie Ci nasz doświadczony zespół specjalistów.