(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej Rejestracja online Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

VIII Wielkopolska Konferencja Uro-Onkologiczna

24 kwietnia, 08:15 - 15:45

Darmowy

Szanowni Państwo,

zapraszamy na VIII Wielkopolską Konferencję Uro-Onkologiczną, która odbędzie się 24 kwietnia br. w Poznaniu, w Collegium Da Vinci (Rotunda na 3 piętrze).
Celem Konferencji jest wymiana poglądów na tematy związane z diagnostyką i leczeniem wielodyscyplinarnym raka stercza i nerki.
Tegoroczna konferencja będzie dodatkowo wzbogacona o fakt, że w gronie uznanych ekspertów polskich z dziedziny urologii, radioterapii i onkologii klinicznej zaprosiliśmy także wybitnych przedstawicieli ww. dyscyplin z Instytutu Onkologii w Mediolanie.
Wierzymy, że taki dobór prelegentów konferencji pozwoli na bezpośrednie porównanie systemów oraz realiów opieki nad chorymi z rakiem stercza w obu krajach (Włochy vs. Polska).
Jesteśmy przekonani, że zaproponowana tematyka i formuła Konferencji wyzwoli dyskusję, a nasze spotkanie przyczyni się do poprawy opieki nad naszymi Pacjentami.

Zwracamy się z prośbą o wczesne rejestrowanie ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

 

Szczegóły

Data:
24 kwietnia
Czas:
08:15 - 15:45
Koszt:
Darmowy
Strona internetowa:
https://www.wco.pl/uro-onko2020/

Organizator

Wielkopolskie Centrum Onkologii

Miejsce

Collegium Da Vinci
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10
Poznań, 61-719 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.cdv.pl/