(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat

Oferty pracy

Pracownik obsługi porządkowo-transportowej

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

  • mile widziana znajomość higieny szpitalnej 
  • samodzielność
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność.


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres Centrum lub składając osobiście w pok. 3081 (Dział Spraw Pracowniczych).

 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wielkopolskie Centrum Onkologii z siedzibą w Poznaniu, ul. Garbary 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Wielkopolskie Centrum Onkologii z siedzibą w Poznaniu, ul. Garbary 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

 

Lista ofert