Z okazji Dnia Matki specjaliści w NFZ, WCO oraz GPSK zapraszają wszystkie Mamy do siedziby WOW NFZ na ulicę Grunwaldzką 158
Z okazji Dnia Matki specjaliści w NFZ, WCO oraz GPSK zapraszają wszystkie Mamy do siedziby WOW NFZ na ulicę Grunwaldzką 158

Szanowne Panie

W dniu 24 maja (tj. wtorek) w godzinach 10.00-14.00, specjaliści w NFZ, WCO oraz GPSK zapraszają wszystkie Mamy do siedziby WOW NFZ na ulicę Grunwaldzką 158!

Z okazji Dnia Matki, w siedzibie Wielkopolskiego OW NFZ na Wszystkie Mamy czekać będą specjaliści z Wielkopolskiego Centrum Onkologii, którzy prowadzić będą instruktaż techniki samobadania piersi na fantomie, odpowiadać będą na pytania dotyczące tego jak żyć, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka oraz pytania związane z badaniami profilaktycznymi. Chętnym paniom zmierzą także poziom tlenku węgla w wydychanym powietrzu i ustalą wskaźnik masy ciała – BMI.

Dodatkowo na przyszłe i świeżo upieczone Mamy czekać będzie konsultantka laktacyjna z Ginekologiczno–Położniczego Szpitala Klinicznego w Poznaniu, która odpowie na pytania dotyczące karmienia piersią i wyjaśni wątpliwości w tej dziedzinie.

Ponadto, specjaliści z NFZ informować będą między innymi o tym, jakie świadczenia w ramach ubezpieczenia w NFZ należą się przyszłej i świeżo upieczonej Mamie, promować będziemy też programy profilaktyczne skierowane do Pań.

Serdecznie zapraszamy