(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Spotkanie po ABS 2015
Spotkanie po ABS 2015

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do Poznania, na organizowane po raz kolejny Warsztaty Brachyterapeutyczne – Spotkanie po ABS. Odbędą się one w dniach 12-13.06.2015 roku w Wielkopolskim Centrum Onkologii.
Warsztaty są skierowane do onkologów radioterapeutów, onkologów klinicznych, fizyków medycznych, techników medycznych, chirurgów, lekarzy medycyny paliatywnej oraz innych specjalności zaangażowanych w opiekę nad pacjentem onkologicznym. Mają na celu wymianę poglądów na tematy związane z brachyterapią nowotworów, leczeniem wielodyscyplinarnym, fizyką medyczną oraz radiobiologią w oparciu o doniesienia zaprezentowane podczas konferencji ABS, która odbędzie się w Orlando (USA) w dniach 9-11.04.
Konferencja poprowadzona będzie w języku polskim, w formie panelu dyskusyjnego poprzedzonego doniesieniami, zaprezentowanymi przez specjalistów w omawianych dziedzinach.
Więcej szczegółówych informacji znajduje się na stronie: www.wco.pl/abs2015 .