(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej Rejestracja online Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Spotkanie po ABS 2015

Spotkanie po ABS 2015

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do Poznania, na organizowane po raz kolejny Warsztaty Brachyterapeutyczne – Spotkanie po ABS. Odbędą się one w dniach 12-13.06.2015 roku w Wielkopolskim Centrum Onkologii.
Warsztaty są skierowane do onkologów radioterapeutów, onkologów klinicznych, fizyków medycznych, techników medycznych, chirurgów, lekarzy medycyny paliatywnej oraz innych specjalności zaangażowanych w opiekę nad pacjentem onkologicznym. Mają na celu wymianę poglądów na tematy związane z brachyterapią nowotworów, leczeniem wielodyscyplinarnym, fizyką medyczną oraz radiobiologią w oparciu o doniesienia zaprezentowane podczas konferencji ABS, która odbędzie się w Orlando (USA) w dniach 9-11.04.
Konferencja poprowadzona będzie w języku polskim, w formie panelu dyskusyjnego poprzedzonego doniesieniami, zaprezentowanymi przez specjalistów w omawianych dziedzinach.
Więcej szczegółówych informacji znajduje się na stronie: www.wco.pl/abs2015 .