(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Konferencja Elektroniczna dokumentacja medyczna 16.12.2014
Konferencja Elektroniczna dokumentacja medyczna 16.12.2014

Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt zaprosić Państwa na VI Ogólnopolską Konferencję Naukową „Elektroniczna dokumentacja medyczna”. Tematyka konferencji poświęcona będzie dokumentacji medycznej- jej rodzajom, powstawaniu, przetwarzaniu, gromadzeniu i przechowywaniu. W tej edycji szczególną uwagę zwrócimy na dokumentację elektroniczną, której obowiązek prowadzenia wejdzie w życie 1 sierpnia 2017r.

Podobnie jak w latach ubiegłych Konferencja kierowana jest nie tylko do środowiska medycznego i studentów ale również do wszystkich zainteresowanych powyższym tematem.

Organizatorami wydarzenia są: Katedra i Zakład Elektroradiologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Wielkopolskie Centrum Onkologii, Konsultant Wojewódzki ds. Zdrowia Publicznego oraz Polskie Towarzystwo Koderów Medycznych.
Tegoroczne spotkanie odbędzie się 16 grudnia 2014 r. w Sali 6051 Wielkopolskiego Centrum Onkologii przy ul. Garbary 15 w Poznaniu.
W imieniu organizatorów oraz Komitetu Naukowego serdecznie zapraszam.

Strona konferencji: www.wco.pl/edm2014

Z poważaniem
Dr n. med. Erwin Strzesak
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego