(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej eRejestracja i eWyniki Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Podsumowanie konferencji „Życie po chorobie nowotworowej w teorii i praktyce”, 15-16.01.14
Podsumowanie konferencji „Życie po chorobie nowotworowej w teorii i praktyce”, 15-16.01.14

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konferencji Życie po chorobie nowotworowej w teorii i praktyce, która miała miejsce w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu w dniach 15-16 stycznia 2014 roku. Była to okazja do spotkania osób zainteresowanych problematyką ozdrowieńców, zarówno teoretyków, praktyków jak i osób, które chorobę nowotworową znają z własnego doświadczenia. Wykłady badaczy i klinicystów przeplatane były relacjami ozdrowieńców, dostarczając słuchaczom oprócz ważnych i praktycznych informacji, także wzruszeń.

Duże zainteresowanie konferencją, różnorodność podejmowanych tematów wskazuje na wagę zagadnienia życia po chorobie nowotworowej i  dużą potrzebę wiedzy z tego zakresu.   

Dziękujemy wszystkim osobom, które wypełniły ankiety ewaluacyjne. Są one bezcennym źródłem informacji. Wszelkie uwagi i sugestie będą wskazówką w organizacji następnej edycji konferencji poświęconej ozdrowieńcom, na którą już dziś serdecznie zapraszamy.

mgr Dorota Gołąb
Kierownik Pracowni Psychologii Klinicznej