(+48 61) 885 05 00 Buletyn Informacji Publicznej Rejestracja online Spacer wirtualny! RODO Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Wielkopolskie Centrum Onkologii jest członkiem europejskiej sieci OECI. Kliknij aby poznać szczegóły organizacji. Zobacz certifikat
Podsumowanie konferencji „Życie po chorobie nowotworowej w teorii i praktyce”, 15-16.01.14

Podsumowanie konferencji „Życie po chorobie nowotworowej w teorii i praktyce”, 15-16.01.14

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konferencji Życie po chorobie nowotworowej w teorii i praktyce, która miała miejsce w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu w dniach 15-16 stycznia 2014 roku. Była to okazja do spotkania osób zainteresowanych problematyką ozdrowieńców, zarówno teoretyków, praktyków jak i osób, które chorobę nowotworową znają z własnego doświadczenia. Wykłady badaczy i klinicystów przeplatane były relacjami ozdrowieńców, dostarczając słuchaczom oprócz ważnych i praktycznych informacji, także wzruszeń.

Duże zainteresowanie konferencją, różnorodność podejmowanych tematów wskazuje na wagę zagadnienia życia po chorobie nowotworowej i  dużą potrzebę wiedzy z tego zakresu.   

Dziękujemy wszystkim osobom, które wypełniły ankiety ewaluacyjne. Są one bezcennym źródłem informacji. Wszelkie uwagi i sugestie będą wskazówką w organizacji następnej edycji konferencji poświęconej ozdrowieńcom, na którą już dziś serdecznie zapraszamy.

mgr Dorota Gołąb
Kierownik Pracowni Psychologii Klinicznej